Author Topic: czy są jakieś mody na nowe pojazdy ?  (Read 14047 times)

Wittmann

  • Guest
czy są jakieś mody na nowe pojazdy ?
« on: 12 February 2007, 20:40:23 »
Witam wszystkich czy ktoś widział jakieś nowe pojazdy oprócz oryginalnych w grze ,bo widze tylko oryginalne z innym kamuflażem a przydały by się np.STUG IV,KV 2 czy PANZER III ausf.M .pozdro dla adminów i użytkowników forum

dr Granat

  • Guest
czy są jakieś mody na nowe pojazdy ?
« Reply #1 on: 13 February 2007, 07:58:57 »
na mapach tworzonych przez użytkowników bywają grywalne działa przeciwpancerne

swoją drogą debilny avatar

Bathin

  • Guest
czy są jakieś mody na nowe pojazdy ?
« Reply #2 on: 13 February 2007, 10:00:34 »
Quote
dr Granat :swoją drogą debilny avatar

Nick też ambitny, a wracając do pytania to po jakiego grzyba KV II jak to nie był czołg przeznaczony do walk pancernych, a StuG IV w uzbrojeniu niczym nie różnił się od StuG-a III F/8, może tylko brakiem km.

Dziki_Koziol

  • Guest
czy są jakieś mody na nowe pojazdy ?
« Reply #3 on: 13 February 2007, 14:49:43 »
Quote
dr Granat :
na mapach tworzonych przez użytkowników bywają grywalne działa przeciwpancerne



Co to za mapy? Szukam ich i nie mogę znaleźć... :(


P.S Stug IV miał km sterowany ze środka

 http://www.dws.org.pl/viewtopic.php?t=15331

http://www.dws.org.pl/viewtopic.php?t=16548

http://www.dws.org.pl/viewtopic.php?t=16804

Bathin

  • Guest
czy są jakieś mody na nowe pojazdy ?
« Reply #4 on: 13 February 2007, 17:03:48 »
Quote
Dziki_Koziol :P.S Stug IV miał km sterowany ze środka

No tak, oczywiście powinienem napisać że StuG III nie miał km-u.
Wczesne StuG-i IV miały też podobnie jak późniejsze StuG-i III km tradycyjnie obsługiwany przez typka wychylonego przez właz.

Wittmann

  • Guest
czy są jakieś mody na nowe pojazdy ?
« Reply #5 on: 13 February 2007, 19:34:37 »
Quote from: niczym nie różnił się od StuG-a III F/8, może tylko brakiem km. hmm niczym może poza podwoziem z czołgu pzkpfw IV a nie III,poza tym wieża,nie chodzi mi o uzbrojenie ale sam fakt ,miał też grubszy pancerz
Quote from: swoją drogą debilny avatar
 swoją drogą wiesz jak ktoś nie ma wcale bo nie umi zmniejszyć rozmiaru zdjęcia to powinien siedzieć cicho,właśnie jakie to mapki

Bathin

  • Guest
czy są jakieś mody na nowe pojazdy ?
« Reply #6 on: 14 February 2007, 08:49:09 »
Quote
Wittmann :
 hmm niczym może poza podwoziem z czołgu pzkpfw IV a nie III,poza tym wieża,nie chodzi mi o uzbrojenie ale sam fakt ,miał też grubszy pancerz

A co ma zawieszenie do siły rażenia ? Z tym pancerzem to też nie tak do końca, bo nadbudówki w StuG-ach IV były identyczne jak te w  StuG-ach III, dodano tylko budkę dla kierowcy.

Dziki_Koziol

  • Guest
czy są jakieś mody na nowe pojazdy ?
« Reply #7 on: 14 February 2007, 09:22:53 »
Nie znam się zbytnio na Stugach, ale co do pancerza to ja zauważyłem różnicę między opancerzeniem jarzma działa - w Stugu III kańciasta obudowa, w IV "saukopf". Jak to się miało do poszczególnych wersji teg to już nie wiem :D
P.S. Trójka ausf G miała "saukopf"

Wittmann

  • Guest
czy są jakieś mody na nowe pojazdy ?
« Reply #8 on: 14 February 2007, 12:54:33 »
Quote from: A co ma zawieszenie do siły rażenia ?

człowieku to ty wyskakujesz z siłą rażenia czy widzisz w którymś z moich postów,pytanie o siłę rażenia,ja muwie tylko że przydał by się STUG IV i to wszystko pytam czy ktoś widział takiego moda na niego,a jeżeli tak bardzo ci zależy to byś zwrócił uwagę że niektóre stugi III były wyposażone w starsze działo długo lufowe 40L/43 a dopiero późniejsze miały 40L/48 takie jak w STUG IV i miały one lepsze osiągi od starszych mianowicie  przebijały pancerz grubszy o 12mm.

dr Granat

  • Guest
czy są jakieś mody na nowe pojazdy ?
« Reply #9 on: 14 February 2007, 18:05:05 »
Quote
Wittmann :
jak ktoś nie ma wcale bo nie umi zmniejszyć rozmiaru zdjęcia to powinien siedzieć cicho


uff ... ale mi dowaliłeś, od razu widać wyższość użytkowników z takimi avatarami nad imbecylami bez

mapka tractorworks beta 4, ponoć są jeszcze na berezina beta 5 ale tam widziałem tylko wraki dział

Bathin

  • Guest
czy są jakieś mody na nowe pojazdy ?
« Reply #10 on: 15 February 2007, 08:15:20 »
Quote
Wittmann :
Quote from: A co ma zawieszenie do siły rażenia ?

człowieku to ty wyskakujesz z siłą rażenia czy widzisz w którymś z moich postów,pytanie o siłę rażenia,ja muwie tylko że przydał by się STUG IV i to wszystko pytam czy ktoś widział takiego moda na niego,a jeżeli tak bardzo ci zależy to byś zwrócił uwagę że niektóre stugi III były wyposażone w starsze działo długo lufowe 40L/43 a dopiero późniejsze miały 40L/48 takie jak w STUG IV i miały one lepsze osiągi od starszych mianowicie  przebijały pancerz grubszy o 12mm.

Po pierwsze "mówie" piszemy tak jak ja napisałem. Po drugie między długo-lufowym StuG-em III a IV są za małe różnice żeby autorzy gry bawili się we wstawiania dodatkowego pojazdu. Po trzecie pisałeś że różnił się zawieszeniem to odpisałem że nie miało to żadnego znaczenia na polu bitwy, a tym bardziej nie będzie miało znaczenia w grze. A po któreś tam różnic było o wiele więcej, ale jak wspomniałem są mało istotne w grze bo i tak cała pancerna rozgrywka w RO jest nie dopracowana.
Pzdr

Dziki_Koziol

  • Guest
czy są jakieś mody na nowe pojazdy ?
« Reply #11 on: 15 February 2007, 09:23:31 »
Quote
dr Granat :

mapka tractorworks beta 4, ponoć są jeszcze na berezina beta 5 ale tam widziałem tylko wraki dział



Grałem na tractor, fajna sprawa z tym działkiem :D

Czarny_[FH]_pl.

  • Guest
czy są jakieś mody na nowe pojazdy ?
« Reply #12 on: 25 February 2007, 00:58:34 »
Hm Panowie moim zdaniem bardzo przydalyby sie dziala samobiezne z wczesnego okresu idealnen do map z okresu bitew pod kurskiem :Su-152 albo Su-122 ktore bylyby idelna sila przeciwstawiajaca sie tygrysa:)
A tak pozatym czy ktos zainstalowal mod armored beasts 2.01 bo ja za nic w swiecie po wklejeniu plikow nie widze zadnych zmian:((

Infulat

  • Guest
czy są jakieś mody na nowe pojazdy ?
« Reply #13 on: 25 February 2007, 07:47:57 »
działa są na berezynie, wczoraj grałem.
Czarny, a grałeś na serwerze, który ma zainastalowany ten mod?

Czarny_[FH]_pl.

  • Guest
czy są jakieś mody na nowe pojazdy ?
« Reply #14 on: 25 February 2007, 13:10:13 »
Juz wiem o co chodzi z tym modem.Poprostu wklejamy pliki w odpowiednie katalogi i chula ale jest jedno male ale .Obecnie znalazlem tylko dwa serwery z tym modem i przewaznie sa puste chociaz dzis wbilem sie na niego i tylko (az) 6 osob gralo:(
Panie i panowie po zagraniu w tego moda nawet mi sie nie che juz grac na standartowych serwerach.Mozna ten mod porownac do wersji standartowej jak: Vaniliowy batlefield 2 do modu project reality takze czekam na caly czas i wypatruje czy powstaja nowe serwery z Armored Beasts v 2:)))
Pozatym od czasu do czasu zerkajcie bo stawiam od czasu do czasu serwer z tym modem ale zero zainteresowania na razie:(
Infulat jak sadze juz chyba znalazles serwer z tym modem bo razem zarzynalismy dzis na nim:)))