Author Topic: Kto chce spróbować gry w RO 'z dawką roleplay'??  (Read 36333 times)

MajesticO

  • Guest
Kto chce spróbować gry w RO 'z dawką roleplay'??
« Reply #45 on: 03 March 2007, 15:08:30 »
mi tez pasuje o 20 jak cos bedzie to bede

Mati

  • Guest
Kto chce spróbować gry w RO 'z dawką roleplay'??
« Reply #46 on: 03 March 2007, 15:23:53 »
Dzisiaj i tak nic z tego nie wyniknie. Popatrzcie tylko ilu ludzi się zgłosiło po moim poście z 18.02. Nie ma servera, nie ma ludzi.

plonek

  • Guest
Kto chce spróbować gry w RO 'z dawką roleplay'??
« Reply #47 on: 03 March 2007, 15:36:26 »
może zniechęca ta propozycja z jednym życiem:dozingoff

Mati

  • Guest
Kto chce spróbować gry w RO 'z dawką roleplay'??
« Reply #48 on: 03 March 2007, 15:38:42 »
Jak już wcześniej pisałem w którymś z moich postów... W tej sprawie zadecydowałaby ludność chętna do gry.

Zdzira

  • Guest
Kto chce spróbować gry w RO 'z dawką roleplay'??
« Reply #49 on: 03 March 2007, 16:09:35 »
@ pionek - w tym wszystkim właśnie najbardziej podoba mi się to jedno życie... może ludzie zamiast głupio ginąć trochę zaczną myśleć.

Bolą mnie trochę te granaty :P

@Mati jak przygotujesz ładnego newsa z dobrym objaśnieniem napewno będzie więcej chętnych. Chętnie Ci go wkleję na sajta. Po takim małym ludobójstwie można zrobić grupowego screena na pamiątkę.

btw chętnie pobawię się w snipera albo MG-gunnera w tej waszej zabawie... :)

albo zginę pierwszy albo ostatni heheh.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Kto chce spróbować gry w RO 'z dawką roleplay'??
« Reply #50 on: 03 March 2007, 16:52:42 »
Czyli dzisiaj nici już z imprezki :D
A jak pisałem to kiedyś na kanale - brak widocznej informacji=brak frekwencji - a ludzie są leniwi i nie czytają forum "od dechy do dechy", nowa wiadomość przykrywa starszą i już "po ptokach":|
Tak więc organizatorów uprasza się o zgrabne machnięcie "newsa" (hehehe nieco odgrzewanego) a władnych tego sajta o oczoje...uderzające go wypromowanie na stronie, coby każdy potencjalny gracz przynajmniej się zaznajomił z ofertą:)

A!
nie róbcie tego błędu że podacie tytuł a potem linka do wątku tu rozwijanego, to raczej też nie skłoni większości do kliknięcia :con
machnijcie zgrabny tekścik i może jakiś przyciągający obrazek :satisfied
hehe to takie podejście psycho-socjologiczne jak z kampanii wyborczej, ale często się sprawdza :)

piter306

  • Guest
Kto chce spróbować gry w RO 'z dawką roleplay'??
« Reply #51 on: 03 March 2007, 17:17:26 »
Myśla, że ludzie się znajdą. Tylko trzeba w końcu zagrać.

Mati

  • Guest
Kto chce spróbować gry w RO 'z dawką roleplay'??
« Reply #52 on: 03 March 2007, 17:21:06 »
W takim razie w następnym tygodniu moge machnąć niusa o tej imprezie i o innej - drugiej, ale to "niespodzianka".

plonek

  • Guest
Kto chce spróbować gry w RO 'z dawką roleplay'??
« Reply #53 on: 03 March 2007, 19:57:26 »
Quote
Zdzira :
@ pionek - w tym wszystkim właśnie najbardziej podoba mi się to jedno życie... może ludzie zamiast głupio ginąć trochę zaczną myśleć
po pierwsze nie jestem Pionek tylko PLONEK :) , a po drugie to myśle że zabawa z jednym życiem by była zbyt nudna bo każdy by sie bał wystawić nos, ale możne spróbować choć wątpie żeby coś wyszło cos z tego jednego życia

Goral

  • Guest
Kto chce spróbować gry w RO 'z dawką roleplay'??
« Reply #54 on: 03 March 2007, 20:02:06 »
Byłem, ale raczej składu nei było...

Owczar PL

  • Guest
Kto chce spróbować gry w RO 'z dawką roleplay'??
« Reply #55 on: 03 March 2007, 20:19:38 »
Wypaliło to w końcu czy nie?

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Kto chce spróbować gry w RO 'z dawką roleplay'??
« Reply #56 on: 03 March 2007, 20:49:55 »
Quote
Owczar PL :
Wypaliło to w końcu czy nie?

Quote
Mati :
W takim razie w następnym tygodniu moge machnąć niusa o tej imprezie i o innej - drugiej, ale to "niespodzianka".


:D no jak już to "wypali w następnym tygodniu" - i pewnie ta 2 też...podejrzewam że będzie to to samo tyle że w wersji pancernej oczywiście z MODEM ;)

Quote
Goral :
Byłem, ale raczej składu nei było...


Ja też monitorowałem kanał irc i teamspeak, a że ruchu tam nie zaobserwowałem to wnioskuję że dopiero poszalejemy w "następnym tygodniu"
...z tym że nie wiadomo po którym to z kolei tygodniu "następnym" :wink



HEHEHEHEHEHEHEHEEEEE
Przypomniałem sobie o tych "imprezach" i zimny pot mnie oblał że na nie "zaspałem", grzebie po "niusach" a tu wielkie Świąteczne Jajo zamiast informacji o od-byciu w/w rozgrywki :D
KTOś TU MA SłOMIANY ZAAAPAł :d