Author Topic: Dziwne pytanie  (Read 9087 times)

Adrians

  • Guest
Dziwne pytanie
« on: 27 January 2007, 20:43:46 »
Witam, mam troszkę dziwne pytanie ale cóż... Od kilku miesięcy gram w RO (ze sporą przerwą... teraz reaktywacja) i zastanawia mnie jedno - gra dosyć do RO podobna, mianowicie Enemy Territory Wolfestein. Powiedzcie mi jakie są generalne różnice pomiędzy RO i ET?

asn

  • Guest
Dziwne pytanie
« Reply #1 on: 27 January 2007, 20:49:58 »
ET ma 300mb i jest za free.... wiec co z tego wynika...? :O_o

Guz

  • Guest
Dziwne pytanie
« Reply #2 on: 27 January 2007, 23:00:03 »
Ja nie rozumiem do konca pytania... Twierdzisz ze grasz od kilku miesiecy w RO czyli troche musiales grac, ponadto RO jest na tyle specyficzne ze glowne cechy gry wychwytuje sie prawie ze odrazu, w zwiazku z tym jaki jest cel twojego pytania?

BTW: Swoja droga ET wcale nie jest podobne do RO

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Dziwne pytanie
« Reply #3 on: 28 January 2007, 00:48:53 »
ro: silnik unreal
et: silnik q3

ro:nie masz celownika
et: masz celownik

ro:jak biegasz, stoisz itd to zmienia sie celnosc, przewaznie im bardziej sie ruszasz tym mniejsze szanse ze trafisz
et: jak quake 3, najechac celownikiem na wroga i trafisz bo walisz ostrymi seriami

ro:czolgi i artyleria
et:nie wiem

ro:klasy i bronie, ranny i krwawisz, czesciej umrzesz, squad leader ma dym i szybciej przejmuje punkty, inzynier ma pakunki do wysadzania, jescze sa 2 klasy ppanc
et:medyk wskrzesza bardzo rannych, rozdaje paczki, podobnie 'lojtnant', inzynier naprawia obiekty, podlada bomby , buduje obiekty,

ro:penetracja kul przez obiekty (szczegolnie w modach)
et:brak penetracji

oba stawiaja na gre zespolowa, jednak et jest bardziej jak quake3 - szybszy, w ro rownie duzo sie dzieje ale jest bardziej realistyczny

freak

  • Guest
Dziwne pytanie
« Reply #4 on: 28 January 2007, 08:00:49 »
gralem bardzo dlugo w et, moim zdaniem et jest gra bardziej zespolową choć realistycznego nic w niej nie jest,  buuny jumpy ^^
Gry zupełnie od siebie rożne, jak zabijesz kogos w Ro to  usmiech odrazu na twarzy,  natomiast w et bijesz jak zly :P

Adrians

  • Guest
Dziwne pytanie
« Reply #5 on: 28 January 2007, 08:10:46 »
Dzięki  _KaszpiR_. Dzięki twojej wypowiedzi nie chcę już znać ET...  Bardziej wole realizm... A pytałem się dlatego, gdyż nigdy w ET nie grałem i chciałem mieć coś do porównania z RO.

Plazma

  • Guest
Dziwne pytanie
« Reply #6 on: 28 January 2007, 08:31:13 »
ET jest beznadziejne... gorsze od quake i RO

freak

  • Guest
Dziwne pytanie
« Reply #7 on: 28 January 2007, 09:05:54 »
Quote
Plazma :
ET jest beznadziejne... gorsze od quake i RO

pfff spam mode on

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Dziwne pytanie
« Reply #8 on: 28 January 2007, 13:55:40 »
kazdemu odpowiadaja rozne gry, nie ma co sie klocic, bo o gustach sie nie dyskutuje.

dr Granat

  • Guest
Dziwne pytanie
« Reply #9 on: 29 January 2007, 12:46:59 »
no w ET jest jeszcze chyba moździerz i miotacz płomieni, zwłaszcza ten pierwszy mógłby być ciekawy w RO

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Dziwne pytanie
« Reply #10 on: 29 January 2007, 17:16:44 »
wolalbym ten drugi - burn baby burn :D