Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Między nami żołnierzami

Assassin Clan otwiera dywizję RO!

(1/2) > >>

cyper:
Jesteśmy klanem od Maja 2005 roku. Zaczynaliśmy od typowo taktycznej i bardzo realistycznej gry Hidden & Dangerous 2, gdyż w tych klimatach czujemy się najlepiej, później przyszedł czas na DoD: Source, a teraz wracamy do korzeni i otwieramy dywizję Red Orchestry! Trzeba nam jak najwięcej osób gdyż chcemy startować w ligach 10vs10 i 12vs12.

Co trzeba zrobić, aby się do nas dostać? To nic trudnego wystarczy mieć chęć do gry i czuć to coś :) Gwarantujemy działający serwer TS z oddzielnym kanałem dla dywizji RO, w przyszłości możliwe, że także serwer gier.

Chętnych prosimy o kontakt z liderem klanu i dywizji  Cyperem:
#GG: 795290
#ICQ: 271323036
#MsnM: matilos@msn.com
#Xfire: clsilentsnipe
#e-mail: cyper@ac-clan.org

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.ac-clan.org

asn:
Smieszna macie nazwe. Z tego co znam inglisz to assassin znaczy morderca (nawet mam taki nick [tylko ze przez jedno "s"]) a u was nazwa clanu to Assassin Clan czyli Morderca Clan. Sadze ze troche kosmetyki co do znaczenia nazwy i bedzie nice. Pozdro (bez urazy cyper)

cyper:
Taką nazwę nie nadałem ja tylko ludzie przeciwko którzym graliśmy w H&D2 (do tego Brytyjczycy :)) Więc pozostawię ją bez zmian, ma oznaczać "Klan Morderców" i tak jest rozumiana na scenach :)

Goral:
Nazwa ma to do siebie, że nie musi być poprawna ani gramatycznie ani językowo :)
Więc jest Assassin Clan, w skrócie AC i jeśli ktoś chce się dowiedzieć co oznacza nazwa, może się zawsze zapytać lub przeczytać na stronie klanowej.
A co do semantyki to jest sprawa drugorzędna i dla tych co lubią akademickie dyskusje na temat wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkiej Nocy.
Może dla kogoś ma to diametralne znaczenie, że w dosłownym tłumaczeniu jest to Klan Morderca i nie jest to to samo co Klan Morderców, ale kogo to obchodzi?

yeronimo:
Nazwa jest wporzadku :) kazdy inteligenty czlowiek i tak zrozumie odpowiednio nazwe.
PS. BEZ URAZY :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version