Author Topic: Assassin Clan otwiera dywizję RO!  (Read 9548 times)

cyper

  • Guest
Assassin Clan otwiera dywizję RO!
« on: 22 June 2006, 08:33:41 »
Jesteśmy klanem od Maja 2005 roku. Zaczynaliśmy od typowo taktycznej i bardzo realistycznej gry Hidden & Dangerous 2, gdyż w tych klimatach czujemy się najlepiej, później przyszedł czas na DoD: Source, a teraz wracamy do korzeni i otwieramy dywizję Red Orchestry! Trzeba nam jak najwięcej osób gdyż chcemy startować w ligach 10vs10 i 12vs12.

Co trzeba zrobić, aby się do nas dostać? To nic trudnego wystarczy mieć chęć do gry i czuć to coś :) Gwarantujemy działający serwer TS z oddzielnym kanałem dla dywizji RO, w przyszłości możliwe, że także serwer gier.

Chętnych prosimy o kontakt z liderem klanu i dywizji  Cyperem:
#GG: 795290
#ICQ: 271323036
#MsnM: matilos@msn.com
#Xfire: clsilentsnipe
#e-mail: cyper@ac-clan.org

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.ac-clan.org

asn

  • Guest
Assassin Clan otwiera dywizję RO!
« Reply #1 on: 27 June 2006, 15:44:11 »
Smieszna macie nazwe. Z tego co znam inglisz to assassin znaczy morderca (nawet mam taki nick [tylko ze przez jedno "s"]) a u was nazwa clanu to Assassin Clan czyli Morderca Clan. Sadze ze troche kosmetyki co do znaczenia nazwy i bedzie nice. Pozdro (bez urazy cyper)

cyper

  • Guest
Assassin Clan otwiera dywizję RO!
« Reply #2 on: 10 July 2006, 12:36:12 »
Taką nazwę nie nadałem ja tylko ludzie przeciwko którzym graliśmy w H&D2 (do tego Brytyjczycy :)) Więc pozostawię ją bez zmian, ma oznaczać "Klan Morderców" i tak jest rozumiana na scenach :)

Goral

  • Guest
Assassin Clan otwiera dywizję RO!
« Reply #3 on: 22 July 2006, 15:16:12 »
Nazwa ma to do siebie, że nie musi być poprawna ani gramatycznie ani językowo :)
Więc jest Assassin Clan, w skrócie AC i jeśli ktoś chce się dowiedzieć co oznacza nazwa, może się zawsze zapytać lub przeczytać na stronie klanowej.
A co do semantyki to jest sprawa drugorzędna i dla tych co lubią akademickie dyskusje na temat wyższości Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkiej Nocy.
Może dla kogoś ma to diametralne znaczenie, że w dosłownym tłumaczeniu jest to Klan Morderca i nie jest to to samo co Klan Morderców, ale kogo to obchodzi?

yeronimo

  • Guest
Assassin Clan otwiera dywizję RO!
« Reply #4 on: 22 July 2006, 18:52:14 »
Nazwa jest wporzadku :) kazdy inteligenty czlowiek i tak zrozumie odpowiednio nazwe.
PS. BEZ URAZY :)

cyper

  • Guest
Assassin Clan otwiera dywizję RO!
« Reply #5 on: 31 July 2006, 17:37:24 »
Od dnia dzisiejszego do 15 sierpnia włącznie, nasz klan rozpoczyna nabór graczy do dywizji Red Orchestra na specjalnych warunkach. Jakie to warunki, czytajcie poniżej:

Quote
Gracz dołączający do dywizji Red Orchestry w dniach 30.07.2006 - 15.08.2006 otrzymuje:
- status klanowicza na wejściu.
- zwolnienie z 30 dniowego okresu próbnego.
- wszelkie prawa jakie posiadają gracze naszych dywizji.
- przydział do oddziału pancernego lub piechoty



Quote
Zobowiązany jest:
- do przestrzegania regulaminu.
- określenia klasy jaką będzie grał (strzelec, czołgista, itd.)


Zapisywać możecie się tutaj

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.ac-clan.org

Firzen

  • Guest
Assassin Clan otwiera dywizję RO!
« Reply #6 on: 31 July 2006, 17:46:27 »
Zapisałbym się ale narazie czekam na 11 aż będe miał już pełna wersje no i jeszcze kwestia, czy mi sie wogóle gierka spodoba

cyper

  • Guest
Assassin Clan otwiera dywizję RO!
« Reply #7 on: 03 August 2006, 09:12:17 »
Otwieramy zapisy już teraz żeby po free weekendzie Ci, którym gierka podejdzie mogli się zapisać :)

Aslan_pl

  • Guest
Assassin Clan otwiera dywizję RO!
« Reply #8 on: 03 August 2006, 14:02:08 »
Ja sie moze zapisze ale najpierw czekam do 11 sierpnia . Bo zamówiłem juz Red Orchestre.