Author Topic: Assassin Clan  (Read 8477 times)

cyper

  • Guest
Assassin Clan
« on: 05 August 2006, 13:51:42 »
Klan mający sobie już ponad rok istnienia. Zaczynał od równie realistyczniej jak RO, gry Hidden & Dangeours 2, później przyszedł czas na przesiadkę na Day of Defeat: Source gdzie jesteśmy rozpoznawalni na scenie europejskiej. Przeobrażenie w multi gaming clan gier z realiów II wojny światowej nastąpiło niedawno, mimo to świetna atmosfera jaka u nas panuje przetrwała, granie z nami grozi ostrym bólem brzucha :] Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poczuć się w gronie przyjaciół, bo tacy właśnie jesteśmy :)

Możecie nas znaleźć:
#www: www.ac-clan.org
#IRC: #ac.clan (QuakeNet)

Kontakt do lidera:
 Cyper
#GG: 795290
#MSNM: matilos@msn.com
#Xfire: clsilentsnipe
#E-mail: cyper@ac-clan.org

Obecny lineup:
 Cyper (Clan Leader)
 Maaitz (Division Leader)
 Mati (War Arranger)
 Eric
 Gollum
 Tomi
 Dumbass
 Adrain
 Whiter
 Adhan
 Pastor44
 Jpsz

Vesp3r

  • Guest
Assassin Clan
« Reply #1 on: 28 August 2006, 19:07:20 »
czemu jestem tam zbanowany ?

cyper

  • Guest
Assassin Clan
« Reply #2 on: 28 August 2006, 19:16:50 »
Przepraszamy za te problemy :) Mały zonk systemy który mamy, zamiast zbanować jednego użytkownika, (xruski) zbanowal wszystkich. :D Błąd jest już naprawiony i strona działa bez problemów. Także, zapraszamy!

Vesp3r

  • Guest
Assassin Clan
« Reply #3 on: 28 August 2006, 19:19:58 »
No już działa, bo już się bałem ze sobie jakiś wrogów narobiłem ;)

cyper

  • Guest
Assassin Clan
« Reply #4 on: 28 August 2006, 19:25:56 »
Nie no co Ty :) Pierwszy raz użyłem tej opcji i jak się okazało jest w niej spora dziura xD

ciocia|Ola

  • Guest
Assassin Clan
« Reply #5 on: 28 August 2006, 20:45:54 »
To bardzo sympatyczny klan – właściwie to jestem ich fanką od dłuższego czasu, są tam poważni ludzie i mniej poważni, są świry i są aniołki a nawet eee…  no jest zabawnie :P

seba200

  • Guest
Assassin Clan
« Reply #6 on: 10 May 2007, 10:21:26 »
Witka :
czy prowadzicie rekrutacje? Na RO biegam z nikiem [BBC]seba200 - pewnie nie raz spotalismy sie na asterze. Pierwsza czesc nicku niewazna, juz bo moj poprzedni klan pozostal przy CODuo i tak juz chyba u nich pozostanie. Jesli ktos bedzie zainteresowany zostawiam gg(8734552) do siebie i mozemy pogadac. Pozdrawiam.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Assassin Clan
« Reply #7 on: 31 May 2007, 13:54:59 »
Smutne nas wieści doszły o rozpadzie AC... Nie wiadomo do końca dlaczego, Desperat "wzięty" na spytki nie za bardzo był pomocny, pewnie dlatego że jeszcze w szoku był, w sumie bidoczek nie zabawił tam długo :|

Jako jeden z najstarszych braci z [PL] w nicku witam Was moi drodzy synkowie marnotrawni z powrotem w naszych szeregach i zostańcie z nami jak najdłużej :wink

trawiator

  • Guest

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Assassin Clan
« Reply #9 on: 31 May 2007, 14:04:18 »
Hehe no i wiadomo stara maksyma się kłania "jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze"
To co widzę w komentach na tej stronce że pluton RO ma zamiar walczyć dalej bez posiłków? :D

Dziki_Koziol

  • Guest
Assassin Clan
« Reply #10 on: 31 May 2007, 14:36:31 »
Sekcja RO ma się dobrze. Nasz rzecznik prasowy przygotowuje oficjalny komunikat :D . Skład pozostaje ten sam, zmienia się tylko nazwa. Ja gram jako Wild_Goat, bo stary nick mi się z nowym tagiem nie mieści :P

Pozdrawiam.

Desperat

  • Guest
Assassin Clan
« Reply #11 on: 31 May 2007, 15:23:55 »
:blush:blush:blush:blush:blush:blush:blush:blush:blush:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((  <beksa>    nie ma jush ac i psiklo mi  a tak było pięknie....

Zostajemy dalej w składzie... i montujemy coś na boku....  zobaczymy co z tego wyjdzie. mam na dzieje ze nie KAPOTA - jak mawia Kozioł (teraz bardziej dziki  niż był bo po angielskiemu ma nicka :D )

długo z nie grałem z Tagiem Assasin Clan... ale atmoswera panująca na ts-ie zawsze była swietna (mam nadzieje,że tak będzie dalej :D )

Ja gram dalej pod takim samym nickiem - Ewentualnie ---> CrAzY_DaRiUsH  a jak jestem pijany to gram pod nickiem bot :P   hahahah


Pozdrowencje i 3manki machanki :P  xD

Miejmy nadzieje ze cos sie nadzieje ... w krótce.... :)

MajesticO

  • Guest
Assassin Clan
« Reply #12 on: 31 May 2007, 17:26:44 »
a ile pieniedze płaccie za granie w klanie?

Wawer

  • Guest
Assassin Clan
« Reply #13 on: 31 May 2007, 19:15:31 »
Dajcie szybko znać chłopaki co z wami. [Destiny] zmiany też nie ominęły, główną jest tag pod którym teraz gramy:p

Ale już w czerwcu, wmocnieni chłapakami z enclave, zaczynamy od nowa granie w ladderku R.O.:D

Desperat

  • Guest
Assassin Clan
« Reply #14 on: 31 May 2007, 20:04:29 »
Zobaczymy...

W moim Imieniu dzękuję wszystkim za grę z AC (na publikach i na sparach oraz meczach)

Oficjalnie (na razie ) gramy z Michałem w Billard na wp... moze jakis klan stworzymy...  (w billarda)   :D

Siedzimy na ts-ie i łoimy :D :D  hrhrhr :D