Author Topic: nieporozumienie...  (Read 3183 times)

Stiopen

  • Guest
nieporozumienie...
« on: 15 December 2006, 11:48:49 »
...ja mam ciekawy problem..kupilem te girke moze ze 3-4 miechy temu..wczoraj mialem problem z wejsciem do jakiego kolwiek serweru no to co??..instalka na nowo..iii tu sie zaczynaja schody moj legin i haslo niepasuje!!??..i wysfietla sie ten sam komunikat co wczesniej przed kasacja pierwszej instaliki...no i mam dylemat..zucic gra o siciane i kupic nowa?..czy poczekac na wasze(jakies)dobre rady..help zanim spale 10 paczek fajek z nerwow..dzieki z gory ...wiec dzwonilem pod numer z ksiazeczki czyli serwisu..wiec kolo powiedzial ze duzo ludzi dzwoni od dwoch dni z problemami podobnymi jak moj poniewaz sewer steam PADŁ!!!,..wiec mojenerwy i zmartwienia zniknely po czesci..wiec cala reinstalka mi tylko namieszla w papierch i czas stracony moj(bez oszczerzenia) poszedl namarne..thx all

--------------------------------------------------------------------------------

trawiator

  • Guest
nieporozumienie...
« Reply #1 on: 15 December 2006, 12:23:48 »
1. Następnym razem wybierz odpowiednie dział do tego  "Wiadomości i ogłoszenia" i ogłoszenia nie są miejsce na takie teamaty.
2. Popatrz co się dzieje na forum: http://www.red.orchestra.pl/forums.php?m=posts&p=5132#5132

EDIT: w dodatku cztery identyczne posty i każdy nie tam gdzie powienien