Author Topic: Ogólne wrażenia z gry  (Read 208140 times)

Macias1973

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #30 on: 14 August 2006, 10:48:20 »
Ach nie potrzebne słowa, krytyka itd. Panowie to zabawa i forum ma być miejscem gdzie mamy sie spotykać w miłej atmosferze dzieląc sie całą widza, wrażeniami z gry.
Apeluje.... :D, co do pisowni popieram....wysilmy sie  nad poprawnością a to tylko nam na dobre wyjdzie. jeszcze podziękujecie Adminowi. Bo następnym razem sponsorzy na konkurs ufundują słoniki pisowni.....
Ja chyba mógłbym być żołnierzem politycznym :D  - szkoda ze w grze nie ma takiej funkcji, ulotki, propaganda przez głośniki...ach punkty za pozyskanie zbłąkanej duszy.

Mati

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #31 on: 14 August 2006, 10:59:59 »
Dokładnie... Nierozumiem po co te teksty... A co do ortografii, to myślę, że każdy kto będzie popełniał nagminnie błędy ortograficzne powinien dostać ostrzeżenie. Przecież są takie programy jak Word, które sprawdzają pisownie, tak samo można w google, ale nie! Nie chce się... bo po co...

Tin

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #32 on: 14 August 2006, 11:55:17 »
a ja myślałem rze jest demokracja i karzdy morze popełniać tyle błenduw ortograficznych ile chce ;) (joke oczywiście)

a co do nawyków: zdaje się że kampienie jest tutaj często wskazane...eh chwilę potrwa zanim się przestawie

Macias1973

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #33 on: 14 August 2006, 12:03:33 »
Demokracja - ludowładztwo. Jedno z zapisów ustroju: przestrzeganie elementarnych praw czlowieka: wolność gloszenia swoich poglądów, ale bez błędów ortograficznych.
Pożartowalismy...w każdym z nas jest odrobina kampera. Na głoda był Danio a co jest na kampera?

Tin

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #34 on: 14 August 2006, 12:08:11 »
KETOPRON !

Macias1973

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #35 on: 14 August 2006, 12:21:57 »
Quote
Tin :
KETOPRON !

Ja ostatnio na jakieś mapie przykampiłem, wkurzony tym ze nie wychodziła mi gra w tym dniu, po drugie mój ulubiony K98  był bez szans na bliskich starciach.
ketopron powiadasz.....wole jednak zimne piwko pod ręką, ono mnie wzmacnia i zachęca do boju. Po kilku staje sie bestią...

PrezesOi

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #36 on: 14 August 2006, 12:27:22 »
Quote
Macias1973 :
A mnie wczoraj nic nie wychodziło, totalne dno. Psycholog dyżurny potrzebny ...:D
Co zaczynałem rozgrywkę to szybko sie kończyło charakterystycznym brzdęknięciem w głowę albo dziurawym mundurem.
I jak bym nie kombinował, jak wąż skradałem sie i tak to nic nie pomogło. I tak cały dzień ( kilka godzin) .

wydaje mi sie ze wiem o co chodzi... na Rakowicach bylem snajperem i lezalem za liniami rosjan i punktowalem ich w tyl glowy, w jednym z nickow zabijanych  byly liczby '73' czy '74'... czyzby to ty? zapamietalem, bo po kolejnym czysciutkim strzale w potylice pojawil sie mily dla snajpera napis 'has left the game' :].
nie przejmuj sie ja przez pierwszy tydzien z wielkim uporem probowalem w to grac mimo kill/death ratio typu 0/20 :D ... bylem w szoku jak ludzie moga cos zabic z pepeszy... a teraz sam chyba zaloze fanclub tego peema ;)

Macias1973

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #37 on: 14 August 2006, 12:38:22 »
Quote
PrezesOi :
wydaje mi sie ze wiem o co chodzi... na Rakowicach bylem snajperem i lezalem za liniami rosjan i punktowalem ich w tyl glowy, w jednym z nickow zabijanych  byly liczby '73' czy '74'... czyzby to ty? zapamietalem, bo po kolejnym czysciutkim strzale w potylice pojawil sie mily dla snajpera napis 'has left the game' :].
nie przejmuj sie ja przez pierwszy tydzien z wielkim uporem probowalem w to grac mimo kill/death ratio typu 0/20 :D ... bylem w szoku jak ludzie moga cos zabic z pepeszy... a teraz sam chyba zaloze fanclub tego peema ;)

Na Rakowicach tez grałem, nie to nie mój nick, ja mam MaCiaS ...podałem teraz juz klapa, ale w sumie a co tam, sugestie i uwagi mile widziane, jak gość o takim nicku podpadnie wam to śmiało pisać :D
Co do mojego nicku, to siłą rzeczy domownicy widza ze gram i moja zona ostatnio chciała okazać swoje zainteresowania co robie itd. najprawdopodobniej na dniach okaże sie ze cos chce ( buty albo cos innego ).  No i pyta sie na czym to polega, o co chodzi ii dochodzimy do tematu nick-a właśnie, pyta sie a jaki ty masz. Macias odpowiadam..tak sie spojrzała i po chwili, a nie mógłbyś cos bardziej męskiego np. kiler albo rambo. Urzekła mnie..

mundi

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #38 on: 14 August 2006, 16:07:40 »
Hehe," Rambo" to rzeczywiscie brzmi męsko...ale uniwersalne by nie bylo. :)

AC| AdRain

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #39 on: 14 August 2006, 16:33:01 »
Quote
dzidu :

I wogóle ty masz chyba jakąś nową odmiane raka muzgu zabardzo się napaliłeś na tą gre i  gra jest chyba twoim całym żeciem !!! pewnie jesteś jakimś grubasem co spędza przed kompem 24 na dobe przy chrupkach i orężadzie !!!  Mówie Ci POMYŚL jak coś napiszeż bo coś Ci to niewychodzi za bardzo!!! I przestań się napalać na tą gre wyjć na świże powietrze zamiast pierdzieć w stołek przed kompem  ;D ;D



to jest już chyba lekkie przegięćie ale skoro admin to toleruje...

Goral.. wiesz ale ludzie przechodzą masowo z innych gier na RO... i zamiast wspomagać sniperką drużyne itd... to się chowają w krzaku odległym o 500m od pola  walki i sprzątają wszytckich, bo po prostu inni nie mają z takim szans... może mi powiesz że nie widziałeś takich sytuacji??

danio jest na głoda...

no a na kampera jest Tygrys ;D

dzidu

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #40 on: 14 August 2006, 16:52:53 »
To powiedz poco autorzy gry dali snajperke do gry jak jest dla kamperów??  cytat "to się chowają w krzaku odległym o 500m" to jest właśnie rola snajpera...Snajper niemoże biegać po polu wali i nawalać gdzie popadnie!!!
cytat "no a na kampera jest Tygrys ;D " na kampera jest ban :D

pastor44

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #41 on: 14 August 2006, 17:09:53 »
Grając w RO zauwazyle pewne zmiany zachodzące we mnie samym otóż grając  w tą grę ani razu nie
spojrzałem na moje statsy w celu zobaczenia miejsca w scoresach
Dla mnie kazde sfragowanie wroga w RO jest tak jakby pomocą i niezadko uratowaniem zycia
 walczącym u mego  boku kolegów. Raz siedzialem jako commander w PIV ostrzeliwując za mostu
Bolszewików i mialem pewną swiadomosc że walczę za kamratów by wspólnie osiągnac cel
I kazdy jeden trup czerwonoarmisty to uratowany mój chociaz jeden przyjaciel...
(grałem wtedy akurat Niemiaszkami bez podtekstów)

Goral

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #42 on: 14 August 2006, 17:11:54 »
Quote from: Cytat z gry:

Niemcy:
Trudność: Średnia
ScharfschĂźtze to specjalista w dziedzinie celnego strzelania i maskowania. Do roku 1944 działali poza plutonem - jako samotne wilki. Ich zadaniem była identyfikacja i likwidacja ważnego nieprzyjacielskiego personelu. ScharfschĂźtze jest skuteczny na duże odległości, ale w walce bezpośredniej nie ma zbyt wielu możliwości obrony. Jeśli zostanie dostrzeżony, powinien się po cichu wymknąć, by uniknąć bezpośredniej konfrontacji.
Wyposażenie: Kar98K z lunetą, P38, granaty
* Z karabinu z lunetą ScharfschĂźtze strzela jak nikt inny.
[_]
Ruscy:
Trudność: Średnia
Snajper działał wraz ze swoim oddziałem. Będąc ekspertem strzeleckim i mistrzem kamuflażu, stanowi on wsparcie dla reszty oddziału. Jego głównymi celami są nieprzyjacielscy snajperzy, oficerowie i obsługa karabinów maszynowych. Ma również wskazywać cele dla artylerii za pomocą pocisków smugowych. Wreszcie powinien łączyć swą siłę ognia z jednostką, w ostateczności uczestniczyć w walce bezpośredniej, "używając granatów, noża i kolby karabinu", i nie zostawiać towarzyszy bez wsparcia.
Wyposażenie: SWT40 z lunetą, TT33, granaty
Snajper strzela z karabinu z lunetą celniej niż reszta żołnierzy.

Ktoś jeszcze ma chęć zmieniać rolę snajpera w szarżującego strzelca?

AC| AdRain

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #43 on: 14 August 2006, 17:17:19 »
czyli widze żę mgoe odzywać się tak samo jak dzidu :) bo żadnej reakcji nie ma... mi tam pasuje..

pastor polecam serwer NG coś tam coś tam dalej :D na serweerze w ogóle nie ma score board... nie ma okienka w prawym górny rogu ekranu kto kogo zabił :D jest to super motyw a dlaczego? :D bo czasami ostrzeliwywując się z dalszych odległości... nie ma sie pewności czy strzlelamy w trupa czy w zywego i łojimy w niego dalej asz sie stoczy :D jak na wojnie bnigdy sie nie ma pewności czy wróg jjest napewno martwy

Jac00s

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #44 on: 14 August 2006, 20:07:07 »
sory ze tu pisze, ale zrobcie cos z tym forum, jest strasznie rozmyte na boki


pozdro i bez napinki