Author Topic: Ogólne wrażenia z gry  (Read 207756 times)

siena

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #15 on: 04 August 2006, 02:00:37 »
Quote
ChaoS :
Gra naprawde jest swietna.


czyzby sie udalo uruchomic ro ?:)

Tin

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #16 on: 04 August 2006, 10:31:57 »
jazda czołgami po dwie trzy osoby to jest właśnie to ChaoS---trzeba tylko korzystać z mikrofonu ;)

Macias1973

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #17 on: 07 August 2006, 09:17:13 »
Po waszych relacjach i opisach nie wytrzymałem do 11 sierpnia i ściągałem grę... za późno bo tylko sobota i niedziela a tak szybko ten czas śmiga. W każdym razie to co pisaliście potwierdziło i pokryło sie z moimi oczekiwaniami, gra jest dobra, mimo moich małych doświadczeń nie odrzuciła mnie czy nie zniechęciła. Faktycznie porównując ja do np. DoD:S jest inna, większe mapy, bardziej urozmaicony teren, różne warunki atmosferyczne. Większy wybór klas postaci,pojazdów. Walki i potyczki nie jak w COD tylko przemyślane i na dystans. Jestem za TAK...

[1stCav]SokoleOko

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #18 on: 10 August 2006, 22:48:39 »
Quote
Robal_PL :
Gra naprawde dobra, tyle ze zniecheca mnie do niej dzieciarnia :/ - ciagły płacz, narzekanie, przeklinanie. no ile mozna :/


Tak jest dziś w każdej gierce sieciowej - na przykład w America's Army to niestety trochę obciach grać z nickiem opatrzonym "PL-ką", niestety dzieciaki już wyrobiły opinię polskim graczom. :((

No, ale siła wyższa - społeczeństwo obrasta w piórka, to i więcej gówniaży ma komputer podłączony do internetu :D

Natomiast jest szansa, że poziom trudności RO wystraszy "niedzielnych graczy" - w ferworze walki trafić z Mausera 98k za pierwszym razem wcale nie jest prosto... w czasie triala miałem niezłą akcję: siedziałem w okopie i akurat zmieniałem magazynek w pistolecie maszynowym, gdy zza winkla wyleciał mi Rosjanin. Wprawdzie chybił pierwszy strzał, ale za to nadział mnie na bagnet :dozingoff

No i snajperki - rewelacja... chyba zacznę się specjalizować ;)

AC| AdRain

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #19 on: 11 August 2006, 20:13:58 »
ehh ja powiem co sądze o trialce :) gra do mnie nie doszła dzisiaj i jestem załamany ale o tym już pisałęm w innym dziale.

Grafika jest moim zdaniem bardzo dobra :) nie jest świetna ale odpowiedź jest prosta... ponieważ mamy ogromne mapy!!! dlatego jest to kosztem grafiki, oczywiscie mogła by być świetna grafa i ogromne mapy ale wtedy gra musiałą by mieć zabujcze wymagania (chodź ja już czuje żę 512ram to troche mało), podobają mi się walki piechoty nie ma samotnych maruderów i biegania po całej mapie i strzelania do wsyzstkiego co sie rusza, tu mamy powoli krycie kazdej ulicy, oslanianie, pozycje obronne wreszcie są bardzo przydatne w MoH wystarczyło że ktoś jest dobry i nie musiał sie za niczym kryć tu nawet dobry gracz ma sie na baczności bo nie wiadomo czy z okna na rpzeciw nie wystaje lufa! powolne wychylanie sie  z zarogow, granaty dymne, sprint z bagnetem na broni, chodzenie przy ścianach a nie środkiem ulicy!!! to jest realizm ta gra powala!!! no i fizyka rag-doll to jest poezja nieziemska... szczegolnie na mapie kaukass gdzie ciala staczają się z gór albo podrywane nogi, ręce.. ahhh!!! zauważcie zę rag doll nie jest przesadzony ciała są Ciężkie wiem że to dziwnie brzmi... no ale pamietacie Max Payne 2? jak można było kolesiem rzucać po scianach niosąch go na ogniu 2ingramów gdzie sie chce? tu ciałą są ciężkie powoli sie staczają, a odlatują po przyjęciu paru kul albo gdy "przyszłyzgon" jest w sprincie i nagle dostanie kulke z Mosina... wtedy odlatuje oczywiście do tyłu :) czy opadające kule? no to jest cos swietnego po prostu :Dsniperka mi nie przypadłą do gustu lubie sie przyczaic i sprzatać niczego nie spodziewajacych sie oponentów ale to nie jest frajda ze potem sie ma najlepszy wynik :) i sie chwaląc jaki to jest sie dobry, to żadna frajda moim zdaniem! ;D czuć żywioł strzelając ze strzelb, PM'ów , zapewniając wsparcie ogniowe jakimś LKM... ale nie siedzeniem za krzakiem na drugkim końcu mapy, co innego jak zabijamy tak z Mosina bo wtedy trzeba naprawde przycelować żeby sprzątnąć wroga.


Sokoleoko to nie są zwykłe dzieci! to dzieci NEOSTRADY :D

Aslan_pl

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #20 on: 11 August 2006, 23:16:52 »
Gra naprawde super nie ma na  co czekać trzeba odrazu kupowac !!!!!

Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #21 on: 12 August 2006, 10:42:54 »
Grafika jest bardzo dobra. Realizm jest bardzo dobry. Jedyny wiekszy bład jaki zauważyłem to jak ktos zginie w czołgu to wypadnie na zewnatrz. (ale to nie wyływa na gre). Chodziaż gra jest wolna to bardzo czesto pojawiaja sie fajne akcje.( przeciwnik był zbyt zasapany aby celnie strzelić ..itd).

Bardzo podoba mi sie realizm jesli chodzi o niszczenie czołgów piechota z pancerfausta. Za pierwszym razem jak strzelalem to aby tylko tradic a tu nic kupa dymu. Nastepny strzał bym przemyslany czołg dostał centralnie w tył ( w silnik ). Potem juz bez problemu w bok czołgu w silnik lub amunicje.

Voice chat - jak słysze niektóre teksty to zawsze smiać mi sie chce. v51 :D

Xello

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #22 on: 12 August 2006, 11:43:23 »
Napisze tak wracajac w czoraj do domu z zakupiona gra bylem pewny ze otrzymam cos ala BF42 z modem Forgotten Hope, tak przynajmniej wygladalo to z opowiadan ludzi. Po instalacji gry i wlonczeniu pierwszej leprzej mapki z botami pierwsze co mnie strzelilo w twaz to wspanialy realizm tej gry, od reki szuaklem na pruzno ilosci amunicji w magazynku ktorej tutaj brak i wskaznika energi oraz celownika na srodku ekranu. :] Ich brak pokazal ze dostalem mzona by powiedziec Symulator wojny a nie bezmyslne skakanie z karabinem i walenie w co popadnie, bo w jednym momecie moge strzelac i skakac oraz padac na ziemie. Celowanie tylko przez szczerbinke. Tak jak napisal Macias1973 tutaj walak bedzie wkoncu pozycyjna i dpoiero po wyeliminowaniu przeciwnika zajmiemy dany punkt na mapie, teraz faktycznie bedzie sie czulo ze uczestniczymy w bitwie o kazdy centymetr ulicy. A co do dzieciarni na serverach znikna tak szybko ze nawet nie zauwazymy dlaczego, proste bo gierka bedzie zaduzo od nich wymagac, to nie to ze jeden wygra mape po brawurowym rajdzie przez pozycje przeciwnika.
Licze na to ze w tej gierce kultura bedzie maila wysoki poziom tylko ze wzgledu na swoja realnosc i przystepnosc  tylko dal ludzi nastawionych na gre Team Play.  

Sorki za brak ojczystych znakow pisalem w pracy poprawie wszystko jak wroce do domu :]

popiol

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #23 on: 14 August 2006, 00:37:31 »
Witam. Mam dwa pytania do tych co grali.
* Czy znikaja ciała ?
* Czy gra dziala z plyta czy bez plyty ?

pozdro...

Goral

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #24 on: 14 August 2006, 00:39:49 »
1) znikają
2) działa bez płyty (może jej nawet nie być, jeśli Ci nie zależy na polskiej wersji, wtedy wystarczy tylko klucz z ostatniej strony instrukcji i dobre łącze do zassania prawie gigabajta danych).

Guz

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #25 on: 14 August 2006, 00:40:43 »
Quote
popiol :
(...) * Czy znikaja ciała ? (...)


Tak ciala znikaja - Co wy macie do tych cial?

Quote
popiol :
(...) * Czy gra dziala z plyta czy bez plyty ? (...)

Gra nie wymaga plyty do gry, co wiecej nie jest ona wymagana nawet do instalacji - uroki steama :)

EDITY: Ty Goralu jeden byles szybszy :(

popiol

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #26 on: 14 August 2006, 00:48:36 »
dzieki za szybka odpowiedz :)

AC| AdRain

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #27 on: 14 August 2006, 08:28:56 »
Quote
dzidu :
Ja niestety grałem chwile ponieważ pojawił się umnie problem z grą ... Ale gdy zaczołem grać w RO nagle zaóważyłem , że ta gra jest w mojm typie czyli : Okres 2 wojny światowej , Wspaniały tryb MP... Zawsze gdy w grze pojawia się front wschodni mapy są idealnie dopasowane dla snajperów ... Może z tego względu , że kiedyś w Rosji
królował Vassili Zaitsev najleprzy snajper Armi Czerwonej (tak przynajmniej mi się wydaje) , ja w innych grach np:
call of duty 1,2 , brothers in arms czy medal of honor . Nieumiałem obejść sie bez snajperki , inne bronie takie jak Thompson , Bar , PPSH ... Poprostu ich nielubiłem.
+ Mapy dostosowane dla snjperów , fajny klimat , super tryb MP , bronie .
- Bugi ..


zaóważyłem, umnie, najleprzy.... PEŁEN HARD'CORE ;D

po prostu lubisz kampić mój drogi, ja tam nie mam frajdy z zabijania wroga który nie ma ze mną szans, bo taka ejst prawda jak weźniemy sniperke nikt nie ma z nami szans już o tym pisałem wcześniej mozemy sie chwalić fragami itd... ale frajdy z tego żadnej chyba że jesteś niewyrośniętym dzieciakiem i podnieca Cię to że inni nie mają szans...


kolego a znasz innego snipera niż Vassili Zaitsev radzieckiego oczywiście? Mi się zdaje ze było wielu lepszych od niego tylko on miał to szczęście, że został "wypromowany" na potrzby stalingrady tyle... na tysiącach liń frontu był napewno nie jeden lepszy od niego tylko że cichy bohateer który nie miał rozgłosu z tego zę bronił krymu czy czegoś podobnego...

Macias1973

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #28 on: 14 August 2006, 09:38:17 »
A mnie wczoraj nic nie wychodziło, totalne dno. Psycholog dyżurny potrzebny ...:D
Co zaczynałem rozgrywkę to szybko sie kończyło charakterystycznym brzdęknięciem w głowę albo dziurawym mundurem.
I jak bym nie kombinował, jak wąż skradałem sie i tak to nic nie pomogło. I tak cały dzień ( kilka godzin) .

Goral

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #29 on: 14 August 2006, 10:11:23 »
Quote
AC| AdRain :
zaóważyłem, umnie, najleprzy.... PEŁEN HARD'CORE ;D

po prostu lubisz kampić mój drogi, ja tam nie mam frajdy z zabijania wroga który nie ma ze mną szans, bo taka ejst prawda jak weźniemy sniperke nikt nie ma z nami szans już o tym pisałem wcześniej mozemy sie chwalić fragami itd... ale frajdy z tego żadnej chyba że jesteś niewyrośniętym dzieciakiem i podnieca Cię to że inni nie mają szans...

kolego a znasz innego snipera niż Vassili Zaitsev radzieckiego oczywiście? Mi się zdaje ze było wielu lepszych od niego tylko on miał to szczęście, że został "wypromowany" na potrzby stalingrady tyle... na tysiącach liń frontu był napewno nie jeden lepszy od niego tylko że cichy bohateer który nie miał rozgłosu z tego zę bronił krymu czy czegoś podobnego...

2 sprawy.
Po pierwsze proszę i Ciebie i wszystkich tu piszących o minimalny wysiłek umysłowo-programowy i usuwanie najbardziej rażących błędów ortograficznych, które wręcz przeszkadzają w czytaniu. Łatwiej mi się czyta wyrazy bez polskich znaków czy też z poprzestawianą kolejnością znaków, ale z ortami idzie mi trudniej. Odrobinę szacunku dla tych wszystkich, którzy czytają nasze wypociny.
[_]
Po drugie, rola snajpera jest bardzo istotna na każdym polu walki, zarówno w realu jak i grze, tym bardziej, kiedy gra stara się być realistyczną.
To, że ktoś lubi ganiać z "kijem" po mapie i szukać bliskich celów, a nawet do walki wręcz włącznie, to jest jedno, a zadanie na danej mapie to drugie. Wielu zadań bez dobrego snajpera nie da się po prostu wykonać bez nadmiernych strat własnych. I nie ma co się tutaj zasłaniać jakimiś pseudoszczytnymi przesłankami. Żołnierz ma być skuteczny i zrobić wszystko dla swojego plutonu żeby pluton wykonał zadanie przy jak najmniejszych stratach.
Po to w plutonie są m.in. specjaliści. Snajperzy, RKMiści, saperzy czy też "antyczołgowcy". Wybieranie piechura zamiast czołgisty tylko dlatego, że z czołgiem piechur ma małe szanse, i to jest nie fair, jest delikatnie mówiąc śmieszne.

I na koniec prośba do graczy w RO: nie przenoście swoich przyzwyczajeń z innych gier do tej gry, bo to jest bez sensu. Ta gra jest inna niż te, w które graliście do tej pory. Tutaj kamperem można nazwać tylko takiego gracza, który zasadza się w jakimś miejscu na wroga tylko po to, żeby złapać jak najwięcej fragów, bez względu na to co się dzieje z jego plutonem i jaka jest sytuacja na mapie. A nie tylko z tego tytułu, że nie lata jak głupi po mapie w poszukiwaniu wszystkiego co się rusza i na drzewo nie ucieka.