Ogólnie o grze Red Orchestra: Ostfront 41-45 > Między nami żołnierzami

Ogólne wrażenia z gry

(1/93) > >>

pastor44:
Jakie są wasze wrażenia z gry...
Co według was należalo by zmienic, wady,zalety...itp...
Mi podobają sie szczególnie walki piechoty i nawet te combined arms
ale juz zupełnie jak dla mnie odpadają pojedynki czysto pancerne...

Macias1973:
No właśnie jakie wrażenia.....podzielcie sie informacjami.
Pastor44 wspomniałeś ze Tobie walki piechoty przypadły do gustu, jak odbierasz RO np. porównując do CoD2 czy DoD:S czy choćby innej bardzo zbliżonej gry?  Czytałem ze jest to bardziej "pozycyjna" spokojniejsza, wymaga więcej taktycznych przemyśleń, nie bezmyślne nawalanie i bieganie na huraaaa. Jak sie spisują poszczególne postacie żołnierzy, jak wygląda sprawa braku celownika, kwestia różnorodności miejsc trafienia.

Mati:
Podziele się moimi wrażeniami z gry. Ruchy żołnierzy są troche dziwne i grafika nie jest na najlepszym poziomie, ale to akurat mi nie przeszkadza za bardzo więc nie ma problemu. Jeśli chodzi o realizm, to jest bardzo dobrze. Dźwięki bardzo mi się podobają, wybuchy granatów, to że nie każdy magazynek jest pełny też jest ciekawe. I podoba mi się jeszcze to, że nie ma bezsensownego biegania po mapie i strzelanie do siebie z 2-3 metrów biegając wokół siebie w kółko. Krótko mówiąc... Jestem na TAK!

kukov:
mnie sie podoba szczegolnie bron typu sniper/przeciwpancerka/czolgi :) czolg tylko z dobrym driverem [specter wczoraj dobrze sie gralo razem :)]

Macias1973:

--- Quote ---kukov :
mnie sie podoba szczegolnie bron typu sniper/przeciwpancerka/czolgi :) czolg tylko z dobrym driverem [specter wczoraj dobrze sie gralo razem :)]

--- End quote ---

Obsada czołgu ilu graczy wymaga?
Czy jeden gracz moze obsługiwac np. czołg przechodzac na poszczególne stanowiska....

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version