Author Topic: Ulubiona Mapka/znienawidzona...  (Read 63575 times)

thebil

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #45 on: 24 August 2006, 18:24:46 »
Quote
wiekrza!!

tja ;]

Moje fav to (w tej kolejności): Kaukasus (kocham w niej taktyczną grę i riflowe walki), Baksan Valley (ahh, jak ja kocham te bagnety ^^) i stalingrad kessel (pepesza w dłoń i "Za matkę rosję!" :D). Nie lubię Arad (grałem kiedyś cały dzień z qmplem arad 24/7, ale mi się przejadł ostro) i wprost nienawidzę odessy z max liczbą graczy, bo taka tam masakra, że rzucasz granat na ślepo i ludzie giną :P.

asn

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #46 on: 25 August 2006, 19:24:20 »
Ja lubie ODDESE, SK, Kaukasus i LAS KROVY :P

Ruwenzori

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #47 on: 25 August 2006, 20:38:48 »
Lubie: StalingradKessel, Kaukasus, na Odessie tez pograc moge:) Nie przepadam za Rakowicami i HedgeHog.

ciocia|Ola

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #48 on: 26 August 2006, 12:54:53 »
Nie jest tak na blackdayjuly, że gra się rozpada i ludzie uciekają z serwera? Ja 2 razy miałam okazje pograć, ale na mapie tej 5 na 5 to sens gry się chyba gubi i sama te 2 razy zakończyłam grę, bo grywalność gdzieś uciekła, spojrzałam na zegarek – no i zapada decyzja – spać :) a na wcześniejszej mapie było 16 na 16 :( i brak czasu na spoglądanie na zegarek. No może się mylę, bo bardzo mało gram, może faktycznie dochodzi do fascynujących bitew na czołgi, ale ja zdecydowanie bardziej preferuje piechotę :)

Goral

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #49 on: 26 August 2006, 14:44:07 »
Masz rację Ciociu, ta mapka jest bardzo czołgowa.
Typowo piechotni gracze mają w tym momencie chwilę na załatwienie swoich najpilniejszych potrzeb życiowych :)
Tak jak dla czołgistów mapki piechotne :)

Dominik0101

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #50 on: 28 August 2006, 17:03:49 »
Moja ulubiona mapa to Snowy Forest (najlepiej gdy gram po stronie niemców). Nie lubie map na których jeździ się wyłącznie pojazdami (np.Arad) wtedy wieje nudą.

Boro

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #51 on: 29 August 2006, 10:21:13 »
Ciekawe co ludzie widzą w Arad zawsze jak jest głosowanie to chcą ARAD ! ta mapa jest do kitu ;-/ najfajniejsze to ODESSA i Kaukasus

Goose

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #52 on: 29 August 2006, 10:55:00 »
I "Krowiasty las" :P bym dodał ;)

Alexej

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #53 on: 29 August 2006, 11:31:35 »
Arad jest ciekawy gdy gra sie w Stalinie, i ogolnie po ruskiej stronie. Dla niemcow mapa jest tragiczna, wolne czolgi, trudniejsze pozycje do walki, tygrysy slabsze w walkach na krotki dystans.

Krwawy Las tez jest zdecydowanie fajniejszy po stronie ruskich. Pepesza +ciasne przejscia

Kakuasus -> przy dobrym przykampieniu i przy tragicznej grze SL niemieckiego, ruscy znowu maja niesamowita przewage

Odessa jest dosc wyrownana

StalingradKessel -> mapka idealna

Z nowych mapek ten 1944 jest calkiem przyjemny, ale ma beznadziejne dobiegi do niektorych budynkow do przejmowania
Mapka z mostem jest tragiczna, proponuje wyrzucenie jej z listy
BlackDayJuly -> bardzo fajna mapka, jest wystarczajaco duzo czolgow, aby mozna bylo pojezdzic bez nieogarnietych ludzi za kierownica/w dziale

SnowyForest -> bardzo ciekawa mapa, jednak niemcy musza dosc dobrze ogarniac, ze nie da sie odzyskac straconych pozycji ;]

Goose

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #54 on: 30 August 2006, 17:50:33 »
Wg. mnie Arad jest tragiczny.
Dlaczego?
Dlatego , że na prawie każdym Polskim serwerze non stop to tłuką....żygać sie chce...
No przynajmniej ja mam takie "psie szczęście" , że ciągle na takich Aradowych Napaleńców trafiam.

Goral

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #55 on: 31 August 2006, 00:44:54 »
Nie pierdziel głupot. Na obu Festungach Arad może wystąpić raz na 19 map! I to ile razy jest grany na serwerze nie oznacza jego jakości.
Pomyśl trochę zanim coś napiszesz, wierz mi, to nie boli.

Robson

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #56 on: 31 August 2006, 14:57:05 »
1. Nie na każdym, i nie ciągle,
2. Skoro na nim grają to chyba większość osób uważa ze jest fajny...

Eric

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #57 on: 31 August 2006, 15:57:08 »
Quote
Robson :

2. Skoro na nim grają to chyba większość osób uważa ze jest fajny...


W porównianiu do AmbushOst...nie rozumiem tego...głosuje na nią 10 osób, a jak się włączy to gra tylko 7 z czego 3 na nią nie głosowały. Reszta czyli jakieś 20 osób wychodzi z servera. Jeśli mam być szczery to ta mapa jest do dupy, proponowałbym zdjęcie jej z servera (jak zresztą wszystkie customowe, ale tą w pierwszej kolejności)

thebil

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #58 on: 31 August 2006, 15:58:52 »
Podpisuję sie pod tym oburącz, obunóż i obugłów! Customowym mapkom mówimy - NIE!

M. in dlatego nie gram za częśto na FB - nie lubię tych map, choć sam kiedyś robiłem do UO, to nie podoba mi się ich wykonanie. Jedyną, którą mogę prZełknąć jest snowy forrest, bo jest naprawde świetna, ale reszta - nie.

Ruwenzori

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #59 on: 31 August 2006, 16:19:48 »
Dokładnie... czasami chciałbym pograć na FB z polakami, ale jak zaraz sie mapka zmienia na jakąś customową to mnie szlag trafia i oczywiście wychodzę bo nie mam zamiaru grać na tych mapkach... Zaraz pewnie dostane text w stylu 'to nie graj na FB jak ci sie cos nie podoba' ale to już inna sprawa:\ To tylko taka moja opinia na temat tych mapek :)