Author Topic: Ulubiona Mapka/znienawidzona...  (Read 63445 times)

wOOjtek

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #30 on: 20 August 2006, 23:06:21 »
Z ulubionych to pancerne Ogledov oraz Arad, oraz mapy skupiajace sie głównie na piechocie a mianowicie Stalingradkessel oraz Konigsplatz.
Jakoś nie przepadam za Odessą oraz Kaukazem.

Macias1973

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #31 on: 21 August 2006, 09:17:19 »
Miałem przyjemność wstrzelić sie kilka razy na serwer kiedy akurat była mapa  RO-BlackDayJuly, dla miłośników zmagań jednostek pancernych istny raj. Duża mapa ( czasami w trakcie można było przeczytać ze dla graczy az za duża) bo faktycznie czasami pokonanie pewnego odcinka wiązało sie z dłuższą jazdą.
W każdym razie mapa idealna do pokazania umiejętności poruszania się czołgiem, dla działowych sprawdzian wykorzystania w pełni możliwości danej jednostki. Umieszczenie atrap zniszczonych czołgów dodaje element zaskoczenia i dla początkujących graczy mam na myśli mapę może wprowadzać w błąd. Po dłuższym graniu wspomniane atrapy można zapamiętać chodzi o lokalizacje, fajnie byłoby gdyby "mapa" generowała i co jakiś czas zmieniała lokalizacje tych wraków..
Dużym plusem jest znaczna  ilość miejsc punktowych do zdobycia, co umożliwia dłuższa rozgrywkę. Teren urozmaicony, nie skomplikowany i dość dogodny dla pojazdów. Bez miejsc gdzie można sie zaklinować itd.
Korzystając chciałbym wspomnieć miła współprace z graczem o nick-u GUSTLIK,  mimo moich małych umiejętności wspomniany gracz wykazał wiele cierpliwości i walka z takim dowódcą to przyjemność.

PrezesOi

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #32 on: 21 August 2006, 13:31:25 »
a ja mimo tego ze glosowalem za RO-BlackDayJuly, teraz tego załuje, gdyż:
1. wersja ktorą gralem wczesniej tej mapy nie miala tego tragicznego buga- tutaj po zblizeniu sie do krzaczkow pojawia sie czarna "skała" na pół ekranu. tak sie nie da grac, a wczesniej z tych krzaczkow calkiem niezle zasadzki wychodzily.
2. ludzie raczej nie chca na niej grac i wychodza

moja propozycja-wymienic ją, i tu pojawiaja sie dwie opcje:
-RO-Orel-88vs76 -czolgisci beda zadowoleni bo jest dopracowana bardziej, lepiej dobrane czolgi obu stron, przeciwnicy czolgow beda wychodzic tak jak wychodzili.
-RO-Odessa_Tank -to mapka "dla wszystkich", ale czolgisci beda niedopieszczeni :P

Macias1973

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #33 on: 21 August 2006, 13:49:58 »
No tak, krzaczki/drzewa nie wspomniałem o tym, faktycznie utrudnia to w grze. Tym bardziej ze nie ma za dużo elementów stałych które można wykorzystać jako osłonę. A zagajniki/laski  maja wycinki które mogą posłużyć do elementu zaskoczenia.

krv[PL]

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #34 on: 21 August 2006, 14:40:16 »
no raz gralem na RO-BlackDayJuly mapa jest spoko gdyby nie te bugi!! jest beznadziejna przez to wogule postulowal bym wywalenie jej z serwa!! i zastapienie np: RO-Odessa_tank :P lub RO-Last_Batlle :D :D

Macias1973

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #35 on: 21 August 2006, 14:51:09 »
Niestety nie miałem przyjemności widzie wspomnianych przez Ciebie dwóch map i ciężko porównać. Musze wieżyc na słowo, choć ja osobiście BlackDayJuly polubiłem. Możliwe ze przy zetknięciu sie z innymi mapami zmienię zdanie.

-tM][Pitraq

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #36 on: 22 August 2006, 16:58:57 »
Szczerze mówiąc to nie lubię mapek Kaukaz i BakansValley... BlackDayJuly całkiem fajne, z tym że ten bug psuje zabawę :( Z mapek Pancernych to jeszcze całkiem fajnie się gra na mapce Arad... Dziwię sie z kolei że nikt nie lubi mapy Basovka. Wg. mnie jedna z fajniejszych mapek

pastor44

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #37 on: 22 August 2006, 18:53:26 »
Dla mnie najlepsze są mapy w stylu Combined Arms
czyli stosunkowo małe z piechotą i czołgami
Odessa tank,Baraszka,itp(oraz wyjątkowo Orel)

krv[PL]

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #38 on: 22 August 2006, 19:36:45 »
Quote
Macias1973 :
Niestety nie miałem przyjemności widzie wspomnianych przez Ciebie dwóch map i ciężko porównać. Musze wieżyc na słowo, choć ja osobiście BlackDayJuly polubiłem. Możliwe ze przy zetknięciu sie z innymi mapami zmienię zdanie.


odessa + 2 tanki :) super wypas
a Last_Batlle hmmm poprostu musisz popatrzec gdzie jest grana i trafic.. ew. w czasie wybierania mapy glosuj na nia :D

PrezesOi

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #39 on: 23 August 2006, 19:38:03 »
Tula Outskirts-nie wiem czy to przez to ze to beta czy co ale:
1. laguje strasznie
2. niemiecki apc uzywam do rozjezdania ludzi w nieskonczonosc-smieszne, ale glupie

odessa_tank pliiiiiiiiiiz :)
btw. poprawiona wersja BadDayJuly w koncu jest grywalna :] gj

Mati

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #40 on: 23 August 2006, 20:08:52 »
Dokładnie... Tula Outskitrs to poprostu jeden wielki lag. Wszystkich chłopcom z AC też lagowało. Jak dla mnie jeden wielki haos. Prosiłbym o zmiane mapy. Wybór pozostawiam adminom bo tak naprawde map customowych nie znam.

pastor44

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #41 on: 24 August 2006, 00:16:20 »
Ostatnio wpadla mi mapka Black day july
i bardzo przypadla mi do gustu
Czy nie ma mozliwosci wrzucic jej na F-B.PL??

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #42 on: 24 August 2006, 03:23:51 »
ja bym prosil jesli mozna mapki typu close quarters combat - czyli zadnych czolgow i biegania 3km do najblizszej wioski  tylko po to aby snajper w krzakach cie zdjal z mapy w momencie jak patrysz na mapke :D

Macias1973

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #43 on: 24 August 2006, 09:27:10 »
Quote
pastor44 :
Ostatnio wpadla mi mapka Black day july
i bardzo przypadla mi do gustu
Czy nie ma mozliwosci wrzucic jej na F-B.PL??

Cytat "W związku z ukazaniem się poprawionej wersji mapy RO-BlackDayJuly (B_3) została umieszczona ta wersja na serwerach zamiast wcześniejszej wersji (B_2).
Pakiet map nie został zaktualizowany, więc mapkę musicie sobie dociągnąć osobno."

krv[PL]

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #44 on: 24 August 2006, 14:11:15 »
ja dzisaj gralem na RO-Berezina_beta i powiem tak jezeli lubicie duuuze mapy dla tankow (ale tez z mozliwoscia piechoty) proponuje ja zamiesci na "naszm" servie..moge ja porownac do Arad gdzie tak jak i tankisci tak i piechociaze moga znalesc cos dla siebie ale mapka jest z 5x wieksza!!

EDIT
Poprawilem :P