Author Topic: Ulubiona Mapka/znienawidzona...  (Read 63567 times)

Hiacenty

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #150 on: 26 March 2008, 21:27:15 »
taaa ....:con

Szer. Brayan

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #151 on: 30 December 2008, 22:11:15 »
Moje ulubione mapy to: wszystkie mapy w których nie walczy się na same czołgi :D.

Grey Eeh

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #152 on: 04 February 2009, 13:47:33 »
Uwielbiam Gdańsk (Danzign) i Stalingradkessel.
Nienawidzę: Większości map z otwartym terenem, jedynym ratunkiem dla mnie są te wioski...

IgraSov

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #153 on: 04 February 2009, 15:15:54 »
Mi się podoba wiele mapek:D Każda mapa ma w sobie coś wyjątkowego. Bardzo lubię czasami sobie pojeździć czołgami albo pobiegać z karabinkiem po polu lub mieście (oczywiście "pepesza" i "mosin":)).

krv[PL]

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #154 on: 08 February 2009, 18:49:56 »
w DH jest super mapa klik nonstop na nia glosuje :D nie wiem czemu ale jakos mi przypomina bia :)

G-R.ZAJAC!!!

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #155 on: 13 May 2009, 19:17:22 »
Barsovka, a po niej Stalingrad. Poza tym ogólnie wszystkie inne nie są złe, poza mapami czołgowymi. Ja jak już w czołgu to tylko na KM'ie. Tak na publiku to jakoś idzie jako kierowca/działonowy, ale jak wczoraj grałem w tej kampanii, Fall Barbarossa, to najgorszy byłem. :P Tam 100% czołgów i każdy miał swój.

Herr_Batke

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #156 on: 13 May 2009, 23:54:06 »
Ej, ZAJAC!!! Nie demonizuj za bardzo :wink Idzie Ci całkiem nieźle :) Jedna, słabo zagrana mapa, jeszcze o niczym nie przesądza! Każdy ma gorsze dni, nawet Heniu :D Keep smiling! :yes
Kilkanaście dni wcześniej (bedąc na riflu w FB2)  miałem zerowe osiągi. Już myślałem, że pupa :con (a w FB1, prawie całą kampanię przeszedłem na riflu), a tu dziś na Leninie wchodziły mi, momentami, bajeczne shoty!
Cierpliwości. Do czołgów również... :)

Kadi_

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #157 on: 19 May 2009, 13:53:52 »
Właśnie Zając ja "odkurzyłem" gre na tydzień przed FallB a troche czasu już to trwa ;p Wiem ze gram słabo i nie przeszkadza mi to ;p

A żeby nie spamować  to nie mam ulubionej mapy ale znienawidzona to Kaukasus szczegolnie Niemcami ;>

Herr_Batke

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #158 on: 19 May 2009, 14:21:05 »
No co ty! :D Na Kaukazie jest parę fajnych miejscówek gdzie można łatwo zdejmować Allies riflą jak ma się dobre oko :wink Koszmarna za to jest np. Baksan, Rakowice też nie lepsze... :D

Hiacenty

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #159 on: 19 May 2009, 15:56:45 »
baksan czemuż ?

Kadi_

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #160 on: 19 May 2009, 17:30:03 »
Mi bardziej chodzilo o zdobywanie :con Jako że nie jestem w żadnym klanie to te mape tylko na publicach gram a tam zadko sie zdarza porządny sl ktory dobrze zadymi chociazby podejscie z tylnej drogi na ruiny:D Nie wiem moze ja tak trafiam ale rzadko udaje sie przejsc za kazdym razem

Herr_Batke

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #161 on: 19 May 2009, 20:20:57 »
Widzisz Hiacenty, jakoś nie leży mi ten Baksan kompletnie... :con Zawsze jakieś traumatyczne przeżycia na nim przechodzę. Po prostu chyba nie potrafię go grać i tyle :blush Kwestia gustu :D

kuniu

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #162 on: 20 May 2009, 13:39:26 »
Quote
Herr_Batke :
Rakowice też nie lepsze...


ha, to są moje praktycznie rodzinne strony. Niewiele z tego lotniska do dziś zostało (hangar chyba tylko jakiś) ale miło tak biegać z pepeszą po własnym mieście :D

G-R.ZAJAC!!!

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #163 on: 20 May 2009, 18:57:33 »
Dzięki za pocieszenie. :satisfied Ale Heniu chyba nie ma gorszych dni. :D Większość bitew na których jest przegrywamy. 8)

Herr_Batke

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #164 on: 20 May 2009, 20:38:00 »
Quote
G-R.ZAJAC!!! :
Dzięki za pocieszenie. :satisfied Ale Heniu chyba nie ma gorszych dni. :D Większość bitew na których jest przegrywamy. 8)

O, przepraszam, ale daleko szukać nie trzeba: wczorajszy Lenin i Kryukovo :D Wygraliśmy pomimo Henia po drugiej stronie. :yes