Author Topic: Ulubiona Mapka/znienawidzona...  (Read 63572 times)

Herr_Batke

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #135 on: 12 March 2008, 09:30:40 »
Quote from: Tomciaz_PL
Bardzo NIE PODOBA mi się mapa Alte_Ziegelei. Ogólny wygląd jest niezły, ukształtowanie terenu też, jest dużo opcji taktycznych. W czym problem? Ta mapa jest CIEMNA

Eee tam, że ciemna... Ale za to jaka psychodeliczna, czysty horror po prostu :D Wielkie, puste przestrzenie, opustoszałe, jakby w pośpiechu farmy (z włączonym światłem i suszącymi sie gaciami:)), świecące druty telefoniczne, opalizujące tekstury, błędne ogniki, znikające światła. Do tego ciemne domy do których wejść się nie da, bo niektóre nie posiadają drzwi, irracjonalnie stodoły wpół drogi donikąd... A już samo miasteczko Alte Ziegelei :O_o Czysta trauma i sen wariata.
Na tej mapie nie potrzeba zużywać amunicji - wystarczy wyskoczyć na przeciwnika zza muru wołając BUUU!! - to się zesr... i padnie na zawał przed monitorem :D :yes
Żeby nie było, że nie ostrzegałem...:wink

kuniu

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #136 on: 12 March 2008, 16:05:16 »
ostatnio miałem okazję grac na mapie Krasny Bor, bardzo fajna mapka. Trochę podobna do Kryukovo ale jak dla mnie bardziej grywalna

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #137 on: 12 March 2008, 21:27:43 »
Danzig...
w RO gram jako raq

Hiacenty

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #138 on: 15 March 2008, 02:09:16 »
Najlepsza to oczywiscie... :yesBeachAssaultII:yes... Kiedyś to sie grywało na tej mapie a teraz  wogóle jej nie ma :(:(

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #139 on: 15 March 2008, 11:26:31 »
Quote
Hiacenty :
Najlepsza to oczywiscie... :yesBeachAssaultII:yes... Kiedyś to sie grywało na tej mapie a teraz  wogóle jej nie ma :(:(
Faktycznie, nie ma, jak nie umiesz szukać serwerów to i map nie ma...
w RO gram jako raq

kazmirzk

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #140 on: 15 March 2008, 12:09:18 »
Jak nie ma?? :p Hiacenty ostatnio pol dnia gralem na tej mapie.. jest nawet 1 serwer ktory bodajze tylko ta mape ma :p A rzeczywiscie, mapka jest niezla.. zwlaszcza dla niemieckiego MG :D

Hiacenty

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #141 on: 15 March 2008, 14:50:08 »
fajna co nie :D kurde tam to sie wali z MG :D Mogliby mapkę do astera  wrzucić :D:D Odi nie odzywaj sie,  tak będzie najlepiej :wink

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #142 on: 15 March 2008, 15:15:16 »
Quote from: Hiacenty

fajna co nie :D kurde tam to sie wali z MG :D Mogliby mapkę do astera  wrzucić :D:D [...]


...mogliby... ale którą wersję w Mapowisku macie BeachAssault i 3 wersje BeachAssaultII.

Ankieta tutaj:

Czas trwania głosowania do 16.03.2008 godz. 23:59 :wink

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #143 on: 15 March 2008, 16:21:31 »
Quote
Odi nie odzywaj sie, tak będzie najlepiej
Niby dlaczego;]?
w RO gram jako raq

Hiacenty

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #144 on: 15 March 2008, 18:58:49 »
No bo ja tak mówie :D a najgorsza mapa to chyba krovirog :no jakoś tak sie to nazywało :love

kazmirzk

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #145 on: 16 March 2008, 00:01:19 »
Misiek jesli mozesz to wrzuc BeachAssault w wersji II_RC :) i korzystajac z rozepdu moze jeszcze Kurland, KurlandKessel i Kryukovo.. Bo rzadko fdzie mozna na tych mapach pograc a sa naprawde swietne..

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #146 on: 16 March 2008, 00:36:07 »
co do BeachAssaultII to obowiązuje ankieta, zmieniłem czas do północy dzisiaj bo i tak ci co chcieli się w niej wypowiedzieć to pewnie mają aż za nadto czasu :)
Co do Kurlandów, to jest SnowyForestTacticalGold czyli mapka z tej grupy, zamiast Kryukovo jest KrasnyBor. Nie zaśmiecajmy Astera, jedna mapka z jednej grupy, jak będzie mało grana to wyleci a wstawi się jej "klona" :D

Hiacenty

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #147 on: 16 March 2008, 02:59:33 »
Dobra BartBear:) dawaj mapę na astera i jazda:D:D heh

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #148 on: 17 March 2008, 00:54:20 »
wyniki podsumowywujące ankietę:

10:8 za wrzuceniem mapy BeachAssault na serwer Aster #2

BeachAssault - 3

BeachAssaultII - 4

BeachAssaultII_RC - 3


...rzutem na taśmę przechodzi wersja podstawowa II
- do pobrania z Mapowiska i tutaj

i wymieniam wcześniejszą betę na finalną mapkę [PzDF]-Arad-1941 (ta z motorkami) - do zapoznania tutaj, do ściągnięcia z Mapowiska i tutaj.

kuniu

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #149 on: 25 March 2008, 09:28:47 »
Białystok to lipna mapka, by nie powiedzieć "znienawidzona" (jak w temacie)... W ogóle granie Niemcami na tej mapce to lamerstwo:D wystarczy, że szkopy odeprą pierwszą ruską nawałę i potem mają spokój, bo zamykają ruskich przy ich respie i jest sieczka...