Author Topic: Ulubiona Mapka/znienawidzona...  (Read 63144 times)

krv[PL]

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« on: 21 June 2006, 10:46:59 »
Jaka jest wasza ulubiona mapka moje numero uno to Konigsplatz podoba mi sie szczegulnie (tlo historyczne) ruskie 2 tanki faszysci jeden bolszewicy wsparcie artyleryjskie fryce niet :D zreszta to najbardziej lubie w RO polaczenie tankow i piechoty gdzie tanki sa tylko dodatkiem a nie sila glowna HedgeHog pod tym wzgledem tez jest superowe!!!!
Najbardziej nienawidze Kaukasus dla mnie ta mapka to najgorsza padaczka (moze dlatego ze nie lubie samych pojedynkow miedzy riflemanami :( )

Goral

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #1 on: 21 June 2006, 17:33:54 »
Ja ze standardowych lubię te z pojazdami. Arad, Barashka, Ogledow i Bondarevo.

krv[PL]

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #2 on: 21 June 2006, 22:13:19 »
u mnie czogowe to (w kolejnosci)
Bonderowo, Ogledow, Arad, Barashka(chociaz ostatnio mi sie max znudzila bo nonstop na nia trafiam :dontgetit )

asn

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #3 on: 27 June 2006, 15:40:47 »
Moja ulubiona to Stalingrad i Odessa. :) Pozdro

Konrad

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #4 on: 28 June 2006, 18:30:13 »
Oczywiscie Odessai nowe  Snow forest

Joachim Peiper

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #5 on: 15 July 2006, 19:23:01 »
Hello there, is this a thread about favourite maps? if so mine is Konigsplatz.
                                               Simon :)

Goral

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #6 on: 15 July 2006, 22:21:11 »
Ostatnio rajcuje mnie Orel :)

cyper

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #7 on: 18 July 2006, 14:40:21 »
Moja to Odessa i Konigsplatz :)

krv[PL]

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #8 on: 19 July 2006, 18:08:46 »
Quote
Goral :
Ostatnio rajcuje mnie Orel :)

orel(76vs88 o ta chodzi??) spoko ale za duza tam to i 128 graczy to by bylo malo!

Goral

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #9 on: 21 July 2006, 00:58:05 »
No duża jest, to fakt. Ale za to jest pełna niespodzianek :)
Oczywiście, że dla "dynamicznych" graczy czas dojazdu na miejsce starcia czasem wynoszący 2-3 minuty może człowieka odrzucić. No ale za to wymaga gry zespołowej. Jeden czołg, choćby nie wiem jak skamuflowany, długo nie pociągnie :)

yeronimo

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #10 on: 22 July 2006, 18:39:19 »
Jeszcze nie dotarla do mnie owa gra. Jezeli tylko ja dostane napewno zaprezentuje wam swoje typy ;] Pozdrawiam

krv[PL]

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #11 on: 30 July 2006, 18:08:13 »
wlasnie jestem max podjarany :D przed momentem gralem na mapce last battle :D wypas max!
niemieckie miasteczko walka w ciasnych uliczka chociaz jest tez blisko torowisko mapka wyglada max autentycznie i nawet pod wzgledem wizulanym widze wojne  sa 2 tanki t-34 85 i panzer 4 super jest z tym ze tanki na tej mapce spelniaja i tylko i wylacznie role ruchomych bunkrow tutaj szarzowanie konczy sie pakiecikiem panzerow lub ladunkow :D wogule fajna akcja gralem ruskimi i anti tank soldier ma ptrd albo panzerfausty i TT albo ladunki wybuchowe :D
niezly pomsyl :D fajnie bo z kumplem z caffe lub od mikrofonu mozna zrobic tank hunters team i close combat 3 :D :D :D

pastor44

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #12 on: 01 August 2006, 01:13:19 »
Witam....dokladnie przed chwileczka widzialem ta nowa leśną mapke (szturm Bolszewików) z najnowszego update (updejta) gdzie wystepują okopane Niemiaszki w okopach :) i szczerze powiem bardzo przypadla mi do gustu...

krv[PL]

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #13 on: 01 August 2006, 15:01:16 »
mapa jest dobra pod jednaym warunkiem ze sniper w teamie wie ocb... dzisaj gralem na tej mapce wybralem rosjan i okazalo sie ze czajacy baze goscie wybrali faszystow! Moj team byl taki jak naprawde byli ruscy :D czyli trup scielil sie gesto!! najwiekrzym minusem mojego teamu byl sniper ktore lezal w jednym miejscu i czekal az ktos sam mu sie ustawi w celowniku :( zero zdejmowania MG ktore kosilo strasznie! :/

Macias1973

  • Guest
Ulubiona Mapka/znienawidzona...
« Reply #14 on: 01 August 2006, 15:47:38 »
Quote
krv[PL] :
mapa jest dobra pod jednaym warunkiem ze sniper w teamie wie ocb... dzisaj gralem na tej mapce wybralem rosjan i okazalo sie ze czajacy baze goscie wybrali faszystow! Moj team byl taki jak naprawde byli ruscy :D czyli trup scielil sie gesto!! najwiekrzym minusem mojego teamu byl sniper ktore lezal w jednym miejscu i czekal az ktos sam mu sie ustawi w celowniku :( zero zdejmowania MG ktore kosilo strasznie! :/

Ach jak czytam wasze wspomnienia, to tylko gra ale ile radości. A  ze lubię tematykę jaka ta gra prezentuje to aż żal ściska ..... no serce. Wracając do w/w to snajper raczej nabijał sobie punkty zamiast kooperować drużynowo. Sa sytuacje ze taka postawa mam na myśli tego snajpera jest wytłumaczona, ale jeśli kluczowa rola było zdjęcie MG to powinien to uczynić.