Author Topic: 5 darmowych dni grania rozpoczete.  (Read 14139 times)

Goral

  • Guest
5 darmowych dni grania rozpoczete.
« on: 02 August 2006, 22:03:02 »
Licznik odlicza juz5 dni grania.
Poproszę o relacje ze wszystkich frontów :)

Tin

  • Guest
5 darmowych dni grania rozpoczete.
« Reply #1 on: 02 August 2006, 22:10:19 »
ja nie moge grac nie wiem czemu ..gra mi sie nie odpala


Edit : za szybki byłem coś zaczyna sie update-ować...hmmm..czekam


EDIT: ciekawa walka na serwerze UKF -u .Konigs wymiata ,,jednak snajpera nie taka mocna na multi ; )

Cyber.Panki

  • Guest
5 darmowych dni grania rozpoczete.
« Reply #2 on: 04 August 2006, 11:50:07 »
Yo, jestem tu nowy (^^) i chcialem sie czego dowiedziec. Bo do pogrania w triala potrzeba zarejestrowania sie na steamie prawda? A czy do rejestracji potrzeba cd-key'a np. z oryginalnego half-life'a? Bo takowego nie posiadam, a chcialem przetestowac RO zanim go zakupie. Z gory dziekuje, Cyber.P@nki.

siena

  • Guest
5 darmowych dni grania rozpoczete.
« Reply #3 on: 04 August 2006, 13:35:35 »
nie trzeba miec cdkeya

-=:Vampir:=-

  • Guest
5 darmowych dni grania rozpoczete.
« Reply #4 on: 05 August 2006, 21:16:19 »
siema jestem nowy i nie miałem przyjemności zagrania w RO ale już go sobie zamowiłem i mam pare pytań, co trzeba spełnic żeby można było graz w multi przez inet, za to się płaci??? A co z singlem, czy jest jakoś rozbudowany, czy to polega na tym że wybieramy sobie tylko mape rodzaj gry i biegamy strzelając do botów??:dozingoff
I o co chodzi z tym całym Steam, może te pytania wydają się wam głupie ale dla mnie są istotne.

Pozdrawiam:satisfied

Mati

  • Guest
5 darmowych dni grania rozpoczete.
« Reply #5 on: 05 August 2006, 21:42:36 »
No to tak... Gra jest darmowa... Żeby grać po sieci wystarczy spełnić wymagania sprzętowe, które masz tutaj . Jeżeli chodzi o singla to poprostu wybierasz sobie mape i walczysz z botami, dokładnie tak jak napisałeś. Steam to program który trzeba mieć aby grać przez internet.

-=:Vampir:=-

  • Guest
5 darmowych dni grania rozpoczete.
« Reply #6 on: 06 August 2006, 11:14:37 »
Wiem że trochę dużo się pytam ale jeśli chodzi o steam to nic konkretnego o nim nie wiem, więc czy mglibyście mi go opisac??
Z góry dzięki. Pozdr

Mati

  • Guest
5 darmowych dni grania rozpoczete.
« Reply #7 on: 06 August 2006, 12:02:30 »
Steam to program, przez którego możesz kupywać gry, automatycznie auktualizuje Ci gry, które masz na komputerze i grasz za pomocą Steamu. Ma też wiele przydatnych funkcji. Wejdź na strone tego programu, ściagnij i zapoznaj się najlepiej z nim samemu. http://www.steampowered.com/

pastor44

  • Guest
5 darmowych dni grania rozpoczete.
« Reply #8 on: 07 August 2006, 22:21:00 »
No i skonczylo te 5 dni darmochy teraz pozostaje tylko czekac na Cenege
{tak na marginesie to niezle widac jak duzo ludzi ubylo z serwow]

ChaoS

  • Guest
5 darmowych dni grania rozpoczete.
« Reply #9 on: 07 August 2006, 22:42:23 »
Ale zapewne wroca po 11 sierpnia. Ja rowniez :) Gra naprawde jest rewelacyjna.

trawiator

  • Guest
5 darmowych dni grania rozpoczete.
« Reply #10 on: 07 August 2006, 22:47:34 »
Ja steama nie restartowalem (od 3ch dni) i moge jeszcze grac :D

Yanek[PL]

  • Guest
5 darmowych dni grania rozpoczete.
« Reply #11 on: 07 August 2006, 23:35:37 »
Wątpię byś mogł pograć. Darmocha się skączyła i nie ma już możliwość pogrania za free. :D Może non-steam pozwala, ale co ja tam mogę wiedzieć. Ale ciiii.... :O_o

trawiator

  • Guest
5 darmowych dni grania rozpoczete.
« Reply #12 on: 07 August 2006, 23:57:38 »
Oups, faktycznie nie mozna juz grac. Tworcy Steam'a naprawili juz ten blad.

Macias1973

  • Guest
5 darmowych dni grania rozpoczete.
« Reply #13 on: 08 August 2006, 09:35:49 »
Wczoraj zdarzyła mi sie dość ciekawa bynajmniej pierwszy raz taka sytuacja, na mapie Konigsplatz zmagam sie z bolszewikami. Taktycznie skradam sie z moimi kompanami ku określonym celom, dobrze nie pamiętam mapy ale sa usypane wały z zasiekami itd. wiec padam zajmując dogodną pozycje i prowadzę swój ostrzał z G43 Semi Auto Rifle. Jak wiadomo sytuacja zmienia sie dość szybko, ktoś ginie,kogoś zabijamy, sektory na przemian zmieniają właściciela. Nagle jak duchy w odległości 3-4 metry wyrastają sowiety 1,2,3 itd.  i do tego za moimi plecami....co jest myślę... odwracam sie i wale no bo co, zasada walki i opróżniam magazynek....od początku cos podejrzane ale podniecenie robi swoje i wywalam do zera magazynki...a sowietów co chwile przybywa, przedemną, za mną , z boku...i co najśmieszniejsze w ogóle mnie nie widzą..no tak....jestem w miejscu ich respawu ( nie wiem czy dobrze napisałem ) tam gdzie odżywają ;) ... może ktoś miał podobny przypadek....

Goral

  • Guest
5 darmowych dni grania rozpoczete.
« Reply #14 on: 08 August 2006, 10:08:30 »
Tak się zdarza na mapkach z dynamicznym respawnem. Po prostu Ruscy zdobyli teren Niemców i ich respawn się przesunął tam gdzie kampiłeś. Ciesz się, że mapka Cię nie ubiła, bo automatycznie także zmieniają się "pola minowe", które "czyszczą" teren z graczy przeciwnika :)