Author Topic: RO-SmallGarage by viatrova  (Read 4486 times)

Goral

  • Guest
RO-SmallGarage by viatrova
« on: 03 November 2006, 16:30:05 »
[colleft][/colleft]Jak widać na załączonym obrazku, z wielką nieśmiałością niejaki viatrova z teamu enclave, wziął i popełnił swoją własną mapkę. Nazwał ją SmallGarage i na razie wysilił się i rzutem na taśmę zdziałał wersję beta 1.0 (b1_0).
Mapka jest do pobrania z mapowiska.
Można w nią pograć także na customowym Asterze.

Zdzira

  • Guest
RO-SmallGarage by viatrova
« Reply #1 on: 03 November 2006, 17:12:54 »
Przejmowalne punkty można sobie darować mapka jest na tyle mała, że fajnie się ją będzie grało poprostu fragując i tak szybko posiłki stopnieją :) mapka przypomina mi klimatem jedną z Q2 tyle, że pod basement był jeszcze mały stawik z wodą. I usuną bym snipera.

podobną mapę zrobiło fullmj dwa pomieszczenia - lustrzane odbicia w jednym spawn ruskich w drugim axis - sieka na maxa :)

Hell - B - mapka przypominająca placyk a w okolo placu jest tak jakby kwadratowy blok. Każda ze stron ma spawny w 2 różnych stronach alied północ i wschód, axis południe i zachód. Na środku placu jest mniejszy placyk otoczony murkiem z 4 wejściami a po środku wielka sterta skrzyń na które można wejść. Dostępna broń to rifle i semi-auto. Siekana na maxa :)

Guz

  • Guest
RO-SmallGarage by viatrova
« Reply #2 on: 03 November 2006, 22:22:26 »
Osobiscie z mila checia widzial bym konwersje kilku mapek BF'owych, no ale moj skill w poslugiwaniu sie SDK jest tak niski ze nawet nie msyel by probowac sie bawic :)

kaczor192

  • Guest
RO-SmallGarage by viatrova
« Reply #3 on: 03 November 2006, 22:45:29 »
Witam a ja chciałem sie zapytać czy kroś z was nie zna stronki z tutriualami do re SDK beta (koniecznie w języku polskim) może też bym jakąś mapke skołował...

viatrova

  • Guest
RO-SmallGarage by viatrova
« Reply #4 on: 05 November 2006, 18:43:01 »
Wersja finalna tej  "mini mapki" ukończona ;) - może jeszcze dziś chętni będą mogli znaleźc ją w downloadzie. Główne zmiany to: - zniesienie flag, skompletowany wystroj pomieszczen (wczesniej zdecydowanie za pusto), zmiany w klasach axis i alies, zmiany w oswietleniu, lekko zmienione pomieszczenia... mam nadzieje, że teraz grywalnośc tej mapy nieco skoczy do góry :) .

-Co do pytania kaczora (mam tutoriale ale angielskie - jesli w czyms Ci pomoga daj znac na pm a Ci wysle).
Pzdr.

Goral

  • Guest
RO-SmallGarage by viatrova
« Reply #5 on: 05 November 2006, 22:32:30 »
No cóż, szkoda, że nie poczekałeś na opinię graczy, bo wersja finalna jest o wiele gorsza od bety :(

Po pierwsze trochę zawaliłeś architkturę. Stanowisko "przysufitowe" Niemców jest zrypane. Nie ma oświetlenia (a Ruskie mają) i ma zrypany parapet okna.
Niepotrzebnie zabrałeś granaty.
W dalszym ciągu przeciwnik może opanować i przydusić drugą stronę w pomieszczeniu respa i przylegającym. Powoduje to, że gra czasem staje się nudna.
Jest mnóstwo skrzynek z ammo, ale żadna z nich nie jest Ressuply Pointem, czyli można teoretycznie zostać bez amunicji...

Na plus są granaty dymne.

Uważam, że się za bardzo pośpieszyłeś...

egoniusz

  • Guest
RO-SmallGarage by viatrova
« Reply #6 on: 05 November 2006, 23:08:15 »
:DCZE MAM PROBLEMIK PO ZAINSTALOWANIU EDYTORA MAP,NIEMOGE WEJSC DO ZADNEJ GRY (POLOCZENIE ZERWANE),PO ODINSTALOWANIU EDYTORA WSZYSTKO ZACZYNA DZIALAC POPRAWNIE.POZATYM TEN EDYTOR JEST BARDZO SKOPLIKOWANY NIEMA OPISU,NIBY JAKIS JEST TUTORIAL ALE ON NIE DZIALA,POZATYM MAM JESZCZE JEDEN PROBLEM PO WYJSCIU Z GRY ZAWIESZA MI SIE GRAFIKA W KAPIE NP NIEMOGE OGLADAC FILMUW,DOPIERO PO RESTARCIE WSZYSTKO WRACA DO NORMY.PROSIL BYM O JAKAS PORADE:D

viatrova

  • Guest
RO-SmallGarage by viatrova
« Reply #7 on: 05 November 2006, 23:26:07 »
Masz racje Goral - swiatło i parapet zwalony i pewnie po kilku rundach coś jeszcze wyjdzie ( a dalbym słowo ze poprawiałem... :( ). Czy gorsza od bety? Niech osądzą już gracze, napewno uległa dośc ostrej zmianie pod kątem typowej strzelanki, bieganiny... Następne mapki (pomysłów nie brakuje :blush) napewno będą już nieco bardziej złożone i większe oraz dopracowane (testy też dłuższe) - tyle mogę obiecac ze swojej strony :) Pzdr.