Author Topic: Wolisz jeździć z załogą czy bez niej?  (Read 27352 times)

Cholinex86

  • Guest
Wolisz jeździć z załogą czy bez niej?
« on: 03 November 2006, 13:58:27 »
To pytanie zostało skierowane raczej dla obytych graczy, któży znają się ta tej grze. Karciło mnie ono od dłuszszego czasu. Lepiej jest jeździć z załogą czy bez niej w tej grze? Ja osobiście wolę z załogą, tylko taką która już zna się na rzeczy. Chciałbym jeszcze poznać wasze opinie ne ten temat. Pozdrawiam:

Chlinex86

NiKuTa

  • Guest
Wolisz jeździć z załogą czy bez niej?
« Reply #1 on: 03 November 2006, 14:42:48 »
To zależy z kim. Mnie wszystko jedno gdzie jestem czy jako kierowca czy jako dowodca. Obaj mają ważną rolę do spełnienia.  Jeśli jeżdzisz z kierowcą który słucha dowódcy i wie co robić to dobrze. Czasem jednak kierowca musi tez sam zdecydowac co robić, ale kierowca powinien w 99,9% słuchac tego co mówi dowódca. Takich kierowców jest bardzo mało. Najczesciej robią co chcą. Dlatego ja najczesciej jezdze z kimś, kto ma ze mną komunikacje np TS2. Jreśłi nie ma kogoś takiego to wchodzę na kierowce i czekam na rozkazy od dowódcy. Ale ogólnie lepiej jest jeżdzic w dwóch, szybciej reagujesz na sytuację na polu bitwy.

Plazma

  • Guest
Wolisz jeździć z załogą czy bez niej?
« Reply #2 on: 03 November 2006, 15:04:39 »
Jesli juz z kims to toylko na TS albo ventrilo. Najlepiej to ktos prowadzi i strzela z działa a ktos 2 na karabinie bo jak ktos ma mi kierowac to mu zawsze dziekuje i prosze o wyjscie :P

Cholinex86

  • Guest
Wolisz jeździć z załogą czy bez niej?
« Reply #3 on: 03 November 2006, 15:04:51 »
Wiesz NiKuTa, ja lubie jeździć z prowadzącym, dobrym prowadzącym który poprostu umie grac na pozycji kierowcy czołgu. Niestety często poprostu jakieś "nooby" biorą dowódcę czołgu i niewykorzystują potencjału tej jednostki.

Zdzira

  • Guest
Wolisz jeździć z załogą czy bez niej?
« Reply #4 on: 03 November 2006, 15:25:48 »
wole "bez" ;)

piter306

  • Guest
Wolisz jeździć z załogą czy bez niej?
« Reply #5 on: 03 November 2006, 16:13:52 »
Lepiej walczy się  z czającym bazę załogantem. Dla mnie sensowny jest system raz kierowca raz dowódca, na zmianę.

AC| AdRain

  • Guest
Wolisz jeździć z załogą czy bez niej?
« Reply #6 on: 03 November 2006, 17:10:29 »
powinno abyć jeszcze jedna odpowiedź

d) Tak jeżeli są to znajomi bądź klanowicze... tak to nie

Cholinex86

  • Guest
Wolisz jeździć z załogą czy bez niej?
« Reply #7 on: 04 November 2006, 10:35:00 »
Wiecie jak to jest,  jeździć z kimś znajomym za sterem :D

ramzes

  • Guest
Wolisz jeździć z załogą czy bez niej?
« Reply #8 on: 06 November 2006, 09:49:56 »
Hm pytanie ciekawe:) jednak zanim rozpoczalem moja przygo z RO o jednak wolalem jezdzic sam lepiej sie wtedy czlek uczy:P aczkolwiek teraz oczywiscie ze wole jechac z zaloga jednak tak jak piszecie z taka kotra zna sie na rzeczy i nie jedzi po mapie aby jechac tylko wspolpracuje:) Wg mnie majac w Tanku zaloge czuje sie to cos:)  wiec moja odpowiedz z doswiadczona zaloga,badz z zaloga na rownym poziomie najlepiej sie gra:) <--[ chodzi o nowi-nowi   doswiadczeni-doswiadczeni:)mlodiz sie naucza na bledach :) ]

Tomciaz_PL

  • Guest
Wolisz jeździć z załogą czy bez niej?
« Reply #9 on: 30 November 2006, 14:29:53 »
Hmmmmm... pytanie zmusza do refleksji :). Osobiście nie miałem okazji jeździć z doświadczonymi graczami (może raz -  Oględów), za to nooby czepiały się mnie cały czas. Mówisz takiemu "stój", albo "jedź" a ten robi co chce w wyniku czego pięknie obrywamy (najczęściej  w rzyć, bo taki osobnik dochodzi do genialnego skądinąd wniosku, że trzeba zawrócić). Dlatego przyjąłem taktykę samotnego przemierzania mapy w czołgu. Wiem co tracę grając w ten sposób, bo doświadczona załoga może zrobić wielkie kuku przeciwnikowi, ale skrzywienie niestety pozostało :/

BTW - wiecie jaki czołg mogliby dodać w następnym patchu? KW-2 hehehe.... :]

Wrona

  • Guest
Wolisz jeździć z załogą czy bez niej?
« Reply #10 on: 15 December 2006, 11:18:28 »
tak, i "Mouse" po stronie niemieckiej dla "równowagi" ;p

Torke

  • Guest
Wolisz jeździć z załogą czy bez niej?
« Reply #11 on: 15 December 2006, 12:21:58 »
jak w reklamie MD ( mountain dew ) - Wole bez ! :)
dlaczego ? Hmm nawet jesli przelaczam mikrofon na ,,local'' i mowie stoj , wrog na 12 , ustaw sie pod katem itp to d***l jedzie , jedzie , jedzie az bum w tylek z Panzerfausta itp .....

Tomciaz_PL

  • Guest
Wolisz jeździć z załogą czy bez niej?
« Reply #12 on: 16 December 2006, 10:38:38 »
Torke - rozumiem że jest to aluzja do rundy jaką rozegraliśmy na mapie Koenigsplatz. Osobiście wychodzę z założenia, że po oddaniu strzału na czas przeładowania działa trzeba się wycofać za pobliską osłonę żeby nie stanowić łatwego celu dla wrogiego czołgu. A po przeładowaniu wyjechać z powrotem na pozycję strzlecką i znowu oddać strzał, aż do skutku.

Torke

  • Guest
Wolisz jeździć z załogą czy bez niej?
« Reply #13 on: 18 December 2006, 19:05:48 »
lol zwłaszcza , że na wybojach tak trzęsie , że za nic nie trafie w cel . A ty jedziesz prosto na niego a jak dostalismy uciekasz w bok odsłaniając gąsienice ..........


aby nie robić większego offtopu z edytuje post :P

@post poniżej
dziwne , ze jak wyszedłem w nerwach z IS'a i zacząłem walić do szkopów z ppsh smg ( grałem tank leader ) to od razu dostałeś i było po tobie ? :D :D

Tomciaz_PL

  • Guest
Wolisz jeździć z załogą czy bez niej?
« Reply #14 on: 19 December 2006, 04:51:13 »
Gwoli ścisłości - wycofywałem się tyłem, a w prawo skręciłem aby schować się za osłoną. Poza tym - zgodnie z Twoim życzeniem zatrzymałem się, abyś mógł oddać strzał. Poza tym - nie uważasz, że atakowanie Tygrysa T-34 od frontu trochę nie ma sensu? Właśnie dlatego się wycofywałem. I jeszcze jedno - kiedy odsłoniłem gąsienicę Tygrys jeszcze ładował pocisk. Więc z czego miał nas uziemić? Z MG-34?