Author Topic: Nowa broń  (Read 16182 times)

wizkey

  • Guest
Nowa broń
« Reply #15 on: 06 January 2007, 07:19:15 »
a mi by się spodobały mozdzierze i granaty nasadkowe =] (ale w ostatnioch dniach to się od AŻ 3 serverów podłączyłem to mi zaczyna phe czy będą te bronie...)

Wrona

  • Guest
Nowa broń
« Reply #16 on: 06 January 2007, 08:32:11 »
a racja, to super pomysł z tym amunicyjnym - wtedy stanowisko kaemu byłoby obsługiwane często przez 2 osoby, a amunicyjniak przejmowałby kaem po śmierci kaemisty. Amunicyjniak mógłby też dostać jakiegoś ciekawego gnata.

Bolek

  • Guest
Nowa broń
« Reply #17 on: 06 January 2007, 11:16:22 »
Quote
Zdzira :
nie przypominam sobie tych zabawek na froncie wschodnim...
http://www.dayofdefeatmod.com/manual_images/image036.jpg
http://www.dayofdefeatmod.com/manual_images/image038.jpg


Skoro to jest broń spadochroniarzy, a spadochroniarze walczyli na froncie wschodnim to nie wiem dlaczego nie mieli by z nich korzystać, chyba nie dzielili broni w zależności od frontu (może się mylę). Co to miotacza to było by przegięcie. Mogli by tylko zrównoważyc klasy przecwiczołgowe, naprzykład przez dodanie granatów przeciwczołgowych dla ruskich

Dziki_Koziol

  • Guest
Nowa broń
« Reply #18 on: 10 January 2007, 19:03:20 »
Ta broń to nie wypał, nie była lubiana (nie uzywano jej masowo, Goering lansował ten karabin). Miała za mocny nabój, bo używała mauzerowskiej amunicji. STG to było to na co chłopaki czekali, no ale trzeba było wymyśleć nabój pośredni. :)

P.S. A co z tymi działami, co w jednym linku na berezinie sie pojawiły (w innym wątku)? Wejdzie to do powszechnego użytku?

pyra.pl

  • Guest
Nowa broń
« Reply #19 on: 22 February 2007, 10:15:05 »
Mam prośbe do admina żeby zmienił temat na "Nowa broń" bo "nowe bronie" to jest tak jakby był to temat o nowych Bronisławach (zdrobniale Bronia). I prośba, nauczcie sie odmian, ok ??
Może sie czepiam, ale w czasach gdy w szkole i w życiu nacisk kładzie sie na j. angielski, młodsi zapominają  że w użyciu nadal jest j. polski i stosują gramatyke angielską (nie twierdze że na tym forum). Dbajmy o czystość naszego języka, bez naleciałości angielskich.
Przepraszam za offtopa <--przykład  :D

Wrona

  • Guest
Nowa broń
« Reply #20 on: 23 February 2007, 17:05:01 »
Ta, i niech se w końcu sprawdzą w słowniku, co to do kroćset znaczy "path" i czym u licha różni się od "patch"! [w angielsko-polskim dodam na wszelki, a wielce możliwy wypadek :p]

TheGianT

  • Guest
Nowa broń
« Reply #21 on: 12 June 2007, 09:57:37 »
Myśle ze ten pomysł by nie wypalił  może by i wypalil jakby producentom sie to spodobało ale jest moim zdaniem dobrze z tymi bronmi w OR ale mitacz ognia by sie przydal :d

gustavo

  • Guest
Nowa broń
« Reply #22 on: 18 June 2007, 08:28:21 »
Moim zdaniem powinny pojawć się nowe brone jak
-Rewolwer Nagant wz. 1895;
-Pistolet Mauser C96.
-Volkssturmgewehr 1-5
A co do miotacza ognia to osobiście nie mam zdania. Mógł by być ciekawy ale tylko w mieście.

Desperat

  • Guest
Nowa broń
« Reply #23 on: 18 June 2007, 10:17:32 »
SAPERKA. Skoro ją ruskie nosza przy sobie to dlaczemu nie mogą jej użyć??

Skucha

  • Guest
Nowa broń
« Reply #24 on: 18 June 2007, 22:29:31 »
bo wola z kolby lub bayonetu >_<

/edit ogolnie to niezle by musial koles przywalic zeby zabic kogos lopatka >_<

Yab_PL

  • Guest
Nowa broń
« Reply #25 on: 18 June 2007, 23:51:05 »
hmm, w wehrmachtcie uzywali saperki zamiast bagnetu

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Nowa broń
« Reply #26 on: 19 June 2007, 13:47:04 »
łopatką do piasku to na pewno, ale taka saperka ma właściwości "krojąco-miażdżące" i strzał po skosie w tętnice szyjne raczej przeżywalny nie był, ale najpierw kilkakrotnie trafić należałoby gościa w inne miejsca w celu hmmm rozmiękczenia gardy:D Chociaż bezpośrednie trafienie w twarz raczej też już eliminowało z walki, czy dobijali czy nie to już inna sprawa.

Bathin

  • Guest
Nowa broń
« Reply #27 on: 19 June 2007, 14:21:43 »
Jest taki film "Na zachodzie bez zmian", co prawda traktujący o froncie I wś, ale jest taka scena gdzie stary niemiecki wojak uczy świeży narybek jak zabijać saperką.

Desperat

  • Guest
Nowa broń
« Reply #28 on: 19 June 2007, 15:14:30 »
:D  wiec myśle ,że mogli by to dodać :)

gustavo

  • Guest
Nowa broń
« Reply #29 on: 25 June 2007, 17:24:38 »
Saperka? hmm ja jestem na tak. Podoba mi się pomył ekipy Carpathian Crosses z przecinakiem do drutów (do walki wręcz).