Author Topic: Ogólne wrażenia z gry  (Read 207233 times)

Jaskier

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #450 on: 18 April 2011, 20:58:25 »
Witam, cześć i czołem !
Zapytacie skąd się wziąłem.
Jam jest Jaskier, posiadacz RO od czasu... długiego, aczkolwiek dopiero teraz możność grania uzyskawszy (zużyty klucz w Empiku wręczyli, grr) na forum piszę.
Tak więc witam się. Jako, że czytałem ciut forum, dogrzebawszy się do tekstów nt. "współpracy w grupie, nie latania bez sensu po mapie" zostałem oficjalnie wniebowzięty. Mianowicie taki rodzaj rozgrywki przyprawia mnie o pozytywne emocje i się pytam - komunikacja przez Voipa czy Mumble ?
Zarazem w akcie samochwalstwa rzeknę, że jakieś doświadczenie w grach mam (strategie i FPS-y), a z tych ostatnich to prócz wszelkich Call of Duty i Bad Company 2 ulubiłem sobie Armed Assault 2. Kto słyszał lub fora czytał ten wie - jakąś reputację tam mam, na chęci współpracowania własne narzekań nie słyszałem ;)
Pozdrawiam i do zobaczenia na polu bitwy !
Jaskier de Pankratz

Radzisław

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #451 on: 19 April 2011, 13:35:34 »
Nareszcie jakiś pozytywny zawodnik, licząc ze mną oczywiście :D.Pierwsze twoje zadanie to,Mumble i "Fajt najt" w knajpie,pod szyldem Ro.pl.Tam będziesz maił z kim wypić:blush,znaczy się zagrać:wink.Pozdrawiam

Jancoo

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #452 on: 01 July 2011, 09:09:53 »
Witam,
Czytając ten wątek zastanawiam się skąd tyle jadu płynie w stronę fanów serii CoD'a. Ciągle padają zarzuty o brak realizmu, ale kto powiedział, że CoD jest symulatorem? To typowy fps typu arcade, który nastawiony jest na dynamiczną rozgrywkę zręcznościową. Dziwi mnie brak reakcji adminów na poniżanie graczy CoD'a(padaje takie epitety jak: idioci,debile, bezmózgie yeti, itp). Chyba każdy ma prawo grać w to co mu się podoba i w to co daje mu satysfakcję.
Pozdrawiam wszystkich malkontentów.

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #453 on: 01 July 2011, 09:53:34 »
Dlatego, że ci lubujący się CoDziostwie psują nam RO. Wbije taki na serw strzela tylko z StG i kosi wszystko na swojej drodze a nasza gierka dużo na tym traci bo z założenia nie tak miała wyglądać.
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Heniu

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #454 on: 01 July 2011, 18:47:11 »
Czyli problem jest w tym, ze ktos strzela z StG, czy to, ze kosi wszystko na swojej drodze ?

I gra z założenia miała wygladac tak, ze nie mialo być StG, czy ze nie mialo byc koszenia wszystkiego na swojej drodze ?

Bo nie widze sensu za bardzo w powyzszym poscie...

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #455 on: 02 July 2011, 07:45:33 »
Styl gry typu rambo i wnerwiające wyrzucanie wszystkich granatów na początku rodem z CoD... tak trudno rozkminić, temat już nie raz wałkowany.
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Shock

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #456 on: 04 July 2011, 15:17:37 »
Quote
Jancoo :
Witam,
Czytając ten wątek zastanawiam się skąd tyle jadu płynie w stronę fanów serii CoD'a. Ciągle padają zarzuty o brak realizmu, ale kto powiedział, że CoD jest symulatorem? To typowy fps typu arcade, który nastawiony jest na dynamiczną rozgrywkę zręcznościową. Dziwi mnie brak reakcji adminów na poniżanie graczy CoD'a(padaje takie epitety jak: idioci,debile, bezmózgie yeti, itp). Chyba każdy ma prawo grać w to co mu się podoba i w to co daje mu satysfakcję.
Pozdrawiam wszystkich malkontentów.


W tym wątku nikt nikogo nie wyzywał. Poakaż mi taki przypadek, że  ktoś kogoś nawyzywał (oczywiście po wprowadzeniu nowego regulaminu).

Jancoo

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #457 on: 05 July 2011, 09:02:43 »
Hey,
Poczytaj sobie stronę 10 tego topiku to znajdziesz odpowiedź.  
Pozdrawiam.

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #458 on: 05 July 2011, 09:26:11 »
Założyłem kiedyś temat pt "CoDziostwo" jak jesteś ciekawy to tam poczytaj.
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Jancoo

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #459 on: 05 July 2011, 10:56:48 »
Quote
Haratacz :
Założyłem kiedyś temat pt "CoDziostwo" jak jesteś ciekawy to tam poczytaj.
Dzięki za info. Ja nikogo nie mam zamiaru przekonywać do CoD'a bo sam jestem fanem RO ale poprostu denerwuje mnie prostactwo i dyskryminowanie innych dlatego podjąłem dyskusję.
Tak btw. to chyba pochodzimy z tej samej miejscowości :D
Pozdrawiam.

Shock

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #460 on: 06 July 2011, 07:57:45 »
Quote
Jancoo :
Dzięki za info. Ja nikogo nie mam zamiaru przekonywać do CoD'a bo sam jestem fanem RO ale poprostu denerwuje mnie prostactwo i dyskryminowanie innych dlatego podjąłem dyskusję.
Pozdrawiam.[/quote]

Mnie również, każdy gra w to co lubi. Na obecną chwilę nie jestem w stanie przetrząsać całego forum ze względu na mnogość tematów i czas na to potrzebny. Obecnie skupiam się tylko na komentarzach dodanych po wprowadzeniu nowego regulaminu.

Przed wydaniem RO:HOS powstanie forum do tej gry i będzie pod ścisłą kontrolą gramatyczno-ortograficzno-grzecznościową. Dlaczego, dowiecie się niebawem.

Bust3r

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #461 on: 02 September 2011, 22:29:12 »
Cześć, jestem Buzdr.
W RO:OF gram od bodaj tygodnia i całkiem przyjemnie mi się pyka. Gierka jest świetna i czekam na dwójeczkę :)

Bigos

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #462 on: 02 September 2011, 22:39:12 »
Witam, to mój pierwszy post na tym forum. Różnie na mnie wołają, m.in. Bigos, Pikos, Ciki Pikos, "Ten wiesz, no, ten...". Na imię mi Aleksander, lat 17, niekarany ;P W Red Orchestrę gram z przerwą od roku. Ten pan nade mną niestety gra ze mną, więc trzymajcie się z daleka, bo nikt nie ma na tyle silnej psychiki by przeżyć z nim spotkanie. No cóż... Red Orchestra to bardzo dobra gra, choć mało znana. Z jednej strony to dobrze, z drugiej źle. Dzięki temu nie ma w niej graczy (zwanych trollami) znanych z innych gier nastawionych na tryb wieloosobowych, a z drugiej w ogóle grają w nią nieliczni. Czekam z utęsknieniem na następną część i mam nadzieję, że pójdzie w kierunku realizmu w pełnej krasie. No i oczywiście czekam na moda First to Fight.

Dziadek

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #463 on: 04 September 2011, 08:33:03 »
Witam.
Czy tylko ja mam takiego pecha ,że beta RO2 mi nie znajduje serwerów ?
Może jest gdzieś na forum opisane jak naprawić ten błąd ?

Plazma

  • Guest
Ogólne wrażenia z gry
« Reply #464 on: 04 September 2011, 11:16:44 »
Nie nie tylko ty ;) Ale ten bug powinien zostac juz usuniety