Author Topic: 2016 Jul 29 RO.PL FN (RO)  (Read 3703 times)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
2016 Jul 29 RO.PL FN (RO)
« on: 28 July 2016, 19:16:31 »


« Last Edit: 30 July 2016, 10:21:35 by BartBear_[PL] »

Offline csMKJP

  • Towarzysz broni
  • Posts: 456
  • Honor: +14/-1
    • View Profile
Re: 2016 Jul 29 RO.PL FN (RO)
« Reply #1 on: 30 July 2016, 10:40:40 »



Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Re: 2016 Jul 29 RO.PL FN (RO)
« Reply #2 on: 01 August 2016, 16:59:39 »
Helloł! Ja mam tylko pytanie - Czy Fight Nightowe Mumble jeszcze działa? Czy zmieniły się namiary? Jaka jest akutalnie preferowana wersja?

Zauważyłem że od dłuższego czasu sam Pan Admin Nasz Dobroczyńca i Obrońca BartBear_PL w swoich nagraniach kronikarskich nie uwzględnia mów naszych kolegów, stąd również moja obawa że nie moja wersja programu jest tu problemem tylko że radiostacja przestała nadawać. Od dłuższego czasu zauważyłem też brak elity ro.pl, bo jak czasem zajrzę to nie ma komu talerzy do DePeka podawać  :'(
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Re: 2016 Jul 29 RO.PL FN (RO)
« Reply #3 on: 01 August 2016, 21:06:29 »
Technikalia bez zmian - wersję i tak musisz mieć aktualną bo albo w ogóle serwer nie wpuszcza, albo zaraz wyskoczy powiadomienie o dostępnej "nowej" wersji którą trzeba pobrać.

[...]
Zauważyłem że od dłuższego czasu sam Pan Admin Nasz Dobroczyńca i Obrońca BartBear_PL w swoich nagraniach kronikarskich [...]
Kąśliwość niepotrzebna bo już nikogo nie wzrusza, po prostu z tych czy innych względów nasz peleton starych wyjadaczy rozpadł się i trudno się zebrać o tym samym czasie chociażby na FN, życie przytłacza - pojawiły się różnego rodzaju problemy natury osobistej lub innej, uniemożliwiające przebywanie "od 20:00 w Internetach", a sam jak widać też pojawiasz się po jakimś czasie; tak więc jak robi(ł) tak każdy to wynik jest taki a nie inny.
Co do zgrywania Mumbla w filmach - odpowiedź jest oczywista - ilość graczy FN na kanale na ilość nie-graczy nawalających w coś innego w tym czasie wychodzi w stopniu niedostatecznym i jak kiedyś najwyżej co jakiś czas były wtręty z tzw. dupy jeżeli chodzi o to co dzieje się na ekranie (nie liczę dysput filozoficznych o życiu, tylko po prostu ludzi "w innym wirtualnym świecie niż obraz w filmie"), to teraz byłoby to w dużej przewadze. W montażu scen takie coś tylko przeszkadza nic nie wnosząc (nawet dla odbiorców polskojęzycznych), a "czysta" ścieżka dźwiękowa rozumiana jest przez wszystkich.

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Re: 2016 Jul 29 RO.PL FN (RO)
« Reply #4 on: 01 August 2016, 21:55:12 »
Dzięki za informację. Pierwotnie zaktualizowałem Mumble ale nie widziałem w ogóle serwera HLDS'a. Teraz wygląda że znajduje go bez problemu.
Z mojej strony docinka miała raczej na celu humorystyczne rozluźnienie atmosfery poprzez dowód że nadal jestem tym samy upierdliwym kolesiem co kiedyś  :angel:
Co do braku najtfajtowych odgłosów na nagraniach, to było to jedną z głównych obaw że radiostacja została zamknięta, a nie że mam problemy na łączu.

Pozdrawiam i do usłyszenia
Sapiens vel Ignacy alias Rozumny
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"