Author Topic: Problem z aktywacją steam  (Read 16559 times)

Offline cursarius

  • Towarzysz broni
  • Posts: 2
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
Problem z aktywacją steam
« on: 01 July 2016, 23:45:34 »
Witam, po kilkuletniej przerwie postanowiłem zainstalować RO1. Wszystko idzie ładnie do momentu aktywacji poprzez steam. Postęp dochodzi do 27 procent i wtedy anuluje aktualizację. Czy już nie można pograć w RO? Kiedyś grałem bardzo w Darkest Hour 44-45. Kurde chciałem znów pograć, no ale chyba nie da rady. Mam pytanie, czy na RO HoS jest serwer Jolly Rodgers?. To na nim grałem najbardziej w DH. Pozdrawiam.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Re: Problem z aktywacją steam
« Reply #1 on: 02 July 2016, 00:19:21 »
Skoro chcesz aktywować przez Steam to domyślam się, że masz wersję na płycie i z niej instalujesz? Jak tak to zła droga. Na Steamie powinieneś mieć już aktywną RO, po prostu zacznij instalację na czysto ze Steama i tyle, co do pytań o pogrywanie w RO i mody to chyba na głównej naszej stronie widzisz, że prawie każdy wpis dotyczy najświeższego akurat na ten okres "FajtNajtu" ;>

Offline cursarius

  • Towarzysz broni
  • Posts: 2
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
Re: Problem z aktywacją steam
« Reply #2 on: 02 July 2016, 20:15:56 »
Dziękuję za pomoc, tak właśnie instalowałem RO z płyty, dopiero ze steama poszło. Thx.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Re: Problem z aktywacją steam
« Reply #3 on: 02 July 2016, 22:02:08 »
NP - Steam przeszedł na inny sposób aktualizacji i nawet RO która nie jest aktualizowana chyba od 6 lat też się na ten system "załapała", także sposób instalacji na płycie sprzed tej aktualizacji może być niekompatybilny - a z resztą tłoczka powstała w czasach kiedy jeszcze RO się rozwijała (polska wersja chyba zaraz na początku tak gdzieś po 2-giej aktualizacji) tak więc i tak większość musiałbyś dociągnąć ze Steama.