Author Topic: Hello  (Read 3048 times)

Offline Biały Orzeł

  • Towarzysz broni
  • Posts: 3
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
Hello
« on: 12 June 2016, 17:36:25 »
Po prawie dziesięcioletniej przerwie wróciłem jak syn marnotrawny do RO. Gromkie CZEŚĆ! wszystkim i gorące pozdrowienia dla tych co mnie pamiętają ( wątpię czy ktoś jeszcze taki jest :P ). Do zobaczenia na polu bitwy.
Duszę własną przegra w karty,To ułanów pułk jest czwarty.Syny Marsa i Wenery, Pułk Ułanów liczba cztery.
Szarżą przeszli tych z Rokitny,To ułanów pułk błękitny.
Weneryczny i pijański,To jest Czwarty Pułk Ułański.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Re: Hello
« Reply #1 on: 12 June 2016, 18:12:44 »
Mnie coś tam świta, ale za dawnych czasów było sporo Forumowiczów, którzy byli dosyć aktywni, ale krótko. Coś tam pewnie jest w archiwalnej wersji Forum pozostawione dla przyszłych pokoleń ;)

Witamy i na FajtNajty zapraszamy :D

Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Re: Hello
« Reply #2 on: 13 June 2016, 20:47:18 »
Też się kiedyś więcej odzywałem, ale zaglądam na stronę codziennie(chyba, że mnie nie ma w domu)
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Offline Biały Orzeł

  • Towarzysz broni
  • Posts: 3
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
Re: Hello
« Reply #3 on: 13 June 2016, 21:35:58 »
Miło , że wciąż dychacie bratoki. Ja akurat to się dużo na forum nie udzielałem, więc przyjemnie mi niezmiernie, że chociaż Ci świtam niedzwiedziu ;) Fajtnajty jak najbardziej jak przywrócę skilla bo aktualnie to jestem noobem jakbym dopiero zaczynał. Na mapach które znam jeszcze jako tako, ale nowe....Start, strzał, respawn, strzał i ...oczekiwanie na respawn :D Tęskno mi za kampaniami takimi jak np. Fall Weiss( o ile dobrze pamiętam), bitwami my vs niemcy ( i ich posiłki z reszty świata :D ale i tak wygraliśmy ) Ech...fajne czasy. RO2 ma się tak dobrze jak kiedyś RO? W ogóle nie w temacie jestem.

EDIT - Tak patrząc po postach to większość starej ekipy wciąż tu żyje. Fajnie. Tyle lat minęło a rozpoznaję masę nicków. Nie ma chyba drugiej takiej gry co by tak długo trzymała ludzi przy sobie.
« Last Edit: 13 June 2016, 21:44:16 by Biały Orzeł »
Duszę własną przegra w karty,To ułanów pułk jest czwarty.Syny Marsa i Wenery, Pułk Ułanów liczba cztery.
Szarżą przeszli tych z Rokitny,To ułanów pułk błękitny.
Weneryczny i pijański,To jest Czwarty Pułk Ułański.

Offline kudeg

  • Towarzysz broni
  • Posts: 1
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
Re: Hello
« Reply #4 on: 14 June 2016, 19:38:13 »
czas jak widać bardzo szybko leci, bo mi się wydaje że 2006 był tak niedawno, a to już 10 lat temu, więc wbrew pozorom te 10 lat to chwilka patrząc na to jak szybko upływa ;)
Wszystko, co doszło szczytu, jest bliskie końca.
penis groter maken  förstora penis penis verdickung