Author Topic: Takie malutkie święto RO.PL ;)  (Read 4064 times)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Takie malutkie święto RO.PL ;)
« on: 11 June 2016, 13:34:50 »

400 subskrypcji to niby nic, ale jeżeli chodzi o kanał konsekwentnie utrzymujący tematykę a nie goniący za dodatkowym mało-wybrednym ;> widzem to wynik jak x100 na innych „gamingowych” kanałach.

Z reguły takie filmikowe „świętowania” zazwyczaj zaczynają się od 10 000, ale w naszym przypadku wobec tego to nigdy by nie nastąpiły, a w sumie czemuż by nie, co to gorsi jesteśmy od gimbazy z „let’s play’ów” (?!) :D

« Last Edit: 11 June 2016, 16:08:36 by BartBear_[PL] »

Offline Dumpfires

  • Towarzysz broni
  • Posts: 79
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Re: Takie malutkie święto RO.PL ;)
« Reply #1 on: 11 June 2016, 18:16:50 »
Moje gratulacje i powodzenia! Życzę kolejnych rekordów i wytrwałości w prowadzeniu kanału!!! :)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Re: Takie malutkie święto RO.PL ;)
« Reply #2 on: 11 June 2016, 18:26:20 »
Hłe hłe no dzięks, z tymi rekordami no to właściwie mogę uznawać pobicie starego o 10 nowych subów ;)
Już nagle zrobiło się z 403 - 408 - widać filmik zadziałał promocyjnie, zapewne na kilkugodzinny okres ;p
A nie wiem czy zauważyłeś, że jeżeli wrzucasz swój materiał z naszych spotkań to w naszym fajtnajtowym umieszczamy "kartę" do niego (tak jak i do produkcji csMKJP-a). W świecie "wielkiego jutjuba" to chyba nazywają Crossing. Fajnie by było gdybyście się też tak wzajemnie "krosowali", pewnie parę nowych subów by powpadało ;)

Offline Dumpfires

  • Towarzysz broni
  • Posts: 79
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Re: Takie malutkie święto RO.PL ;)
« Reply #3 on: 11 June 2016, 21:38:49 »
Hłe hłe no dzięks, z tymi rekordami no to właściwie mogę uznawać pobicie starego o 10 nowych subów ;)
Już nagle zrobiło się z 403 - 408 - widać filmik zadziałał promocyjnie, zapewne na kilkugodzinny okres ;p
A nie wiem czy zauważyłeś, że jeżeli wrzucasz swój materiał z naszych spotkań to w naszym fajtnajtowym umieszczamy "kartę" do niego (tak jak i do produkcji csMKJP-a). W świecie "wielkiego jutjuba" to chyba nazywają Crossing. Fajnie by było gdybyście się też tak wzajemnie "krosowali", pewnie parę nowych subów by powpadało ;)
To ja chciałem zrobić "specjal" na przekroczenie magicznego progu 10 subskrypcji :P Tak na poważnie, to jestem raczej niedzielnym youtuberem, więc nie mam zielonego pojęcia jak umieścić "kartę" do Waszych filmów. Gdybyś opisał jak to zrobić to z przyjemnością zareklamuje kanał redorchestrapl ;)

P.S.
Po sesji odezwę się do Ciebie w sprawie wspólnej rozgrywki w Insurgency ;)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Re: Takie malutkie święto RO.PL ;)
« Reply #4 on: 11 June 2016, 23:16:19 »
No nie wiem co napisać, bo przecież "karty" są opcją edycji filmu (chyba że trzeba mieć konto zweryfikowane lub być partnerem) - w każdym razie oprócz adnotacji są i  karty mogące dodać link do filmu/playlisty, ankiety, kanału lub strony. Na film możliwe jest dodanie 5 kart ;p

Offline Dumpfires

  • Towarzysz broni
  • Posts: 79
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Re: Takie malutkie święto RO.PL ;)
« Reply #5 on: 12 June 2016, 10:54:49 »
Dodałem karty na moich dotychczasowych filmikach i do następnych, też będą  dodawane ;)
https://youtu.be/YmIEQ3q-n1c?t=2m5s Musimy sobie pomagać, nie?  ;D

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Re: Takie malutkie święto RO.PL ;)
« Reply #6 on: 12 June 2016, 16:20:19 »
Chodziło mi bardziej żebyście się z csem krosowali, oczywiście film "ze strony" także miło zobaczyć w polecanych, ale do wykorzystania jak wspomniałem jest 5 kart, to czemu nie? ;)