Author Topic: Potrzebuje mapy !!! + poboczne pytania  (Read 14978 times)

Offline Robercikq

  • Towarzysz broni
  • Posts: 83
  • Honor: +2/-4
    • View Profile
    • PROFIL
  • Gadu-Gadu:
Potrzebuje mapy !!! + poboczne pytania
« on: 25 May 2016, 23:10:57 »
Witam.Jeśli ktoś tu jeszcze  potencjalnie zagląda  na forum  , może  mi doradzić jakąś mapę  z motocyklami  do ro1  lub pod modyfikacje jak np dh albo mn ??? Z góry dzięki  i pozdrawiam.

Pytania z innej beczki :

1.Jak mogę  dodać  boty na wlasny  serwer.
2.Ile maks mogę ich dodać.
3.Jak mogę je przenosić  bezpośrednio  do teamu  mojego  albo  przeciwnego.
4.Czy można nadać im poziom trudności  aby  w miarę  możliwości  były  latwe/srednie /trudne  inteligencyjnie.

Te  moje zapytania wynikly  z tego   , ponieważ  zapomnialem " z czym to się je "
« Last Edit: 25 May 2016, 23:19:30 by Robercikq »

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Re: Potrzebuje mapy !!! + poboczne pytania
« Reply #1 on: 26 May 2016, 10:32:00 »
Masz całe Mapowisko do wyboru, bo mapek z motocyklem "z koszem" trochę się pomnożyło i za dużo tutaj aby wymieniać (z resztą pamięć już nie ta). Tutaj jest jedna taka dedykowana "for fanowa": http://www.red.orchestra.pl/archiwum/plug.php?e=maps&mtype=sch&sch=race&x=GUEST
Co do MN i DH - tam wersje bez kosza, w nowym DH map customowych na razie (publicznie) nie ma - więc i w Mapowisku nie występują, natomiast w MN customów też niewiele a motorek może występuje w 2-3 - czyli do ogarnięcia we własnym zakresie ;>

A teraz odpowiedzi techniczne:
- skoro własny serwer to najwygodniejsza forma zarządzania przez WebAdmin-kę - tam dodajesz boty (w wersji podstawowej bez ingerencji w pliki konfiguracyjne lub mutatory) maksymalnie 32
- nie ma przenoszenia botów - jeżeli jest włączona opcja wyrównywania teamów, to boty zostaną rozlokowane tak samo jak gracze
- można nadać poziom trudności - też w WebAdmin - mogą chodzić jak barany na rzeź, albo trafić z biodra z pół mapy
Odpowiedź dodatkowa na temat botów:
MAPA MUSI mieć ustalone ścieżki dla nich i warunkować zachowania związane z zajmowaniem punktów itp., jeżeli tego nie ma (czyli autor o tym nie pomyślał) to po prostu zespawnią sie w miejscu i będą tam łaziły bez celu.