Ogólnie o grze Red Orchestra 2: Heroes Of Stalingrad - Bohaterowie Stalingradu > Między nami żołnierzami

Kiedy nowa część gry? Tyle lat już minęło od wydania RO2...

(1/1)

opodkaura1:
Inne gry ciągle się rozwijają a Tripwire zostawiło i olało własnych graczy. Zaczynam żałować, że kupiłem oryginala... wydałem kasę nie po to by osiedli na laurach. Oj głeboko zaczynam sie zastanawiac czy warto było.

Haratacz:
Gra aż taka zła? Jak dobrze pamięta nie była zbyt droga. Zastanawiam się czy nie kupić Steel Beasts Pro Pe, ale tam cena jest ogromna. Nie płacz, i tak lepszej strzelaniny  2 wojnie nie ma.

Dumpfires:

--- Quote from: opodkaura1 on 28 March 2016, 10:46:08 ---Inne gry ciągle się rozwijają a Tripwire zostawiło i olało własnych graczy. Zaczynam żałować, że kupiłem oryginala... wydałem kasę nie po to by osiedli na laurach. Oj głeboko zaczynam sie zastanawiac czy warto było.

--- End quote ---
Przecież w tym roku wychodzi Rising Storm 2. Tripwire Interactive pomagało przy tworzeniu modyfikacji do Red Orchestry 2 - Heroes of the West. Dodatkowo TI zajmuje się grą Killing Floor 2. Oby producent nauczył się, że nie należy robić gier na ilość, tylko na jakość.


--- Quote from: Haratacz on 28 March 2016, 12:37:32 ---Nie płacz, i tak lepszej strzelaniny  2 wojnie nie ma.

--- End quote ---
+1

Navigation

[0] Message Index

Go to full version