Ogólnie o grze Red Orchestra 2: Heroes Of Stalingrad - Bohaterowie Stalingradu > MODYfikacje Red Orchestra 2: Heroes Of Stalingrad - Bohaterowie Stalingradu

Rising Storm: Singapore

(1/1)

Dumpfires:


Witam. Chciałbym Wam przedstawić kolejną modyfikację do gry Rising
Storm. Tym razem zostajemy przeniesieni w wir walki pomiędzy Imperium Brytyjskim a Cesarstwem Japońskim, o tytułowy Singapur, Malezje, Burme i inne kolonie.

Oficjalny wątek na forum Tripwire Interactive.
Strona na moddb.

Wersja 2.0 może nam zaoferować:
Nowy pojazd: Bren Carrier
Nową mapę: Phosphate Plant
Nowy głos: "Matthew"
Nowy głos: "Felix"
Nową broń: Lunge Mine (granat przeciwpancerny)
Nową broń: Miotacz ognia "Ack Pack"
Nowa broń: Saperka
Uaktualniona Mapa: Otori Shima
Zmiana tekstury: Tropikalny mundur dla piechoty
Zmiana tekstury: Dynamit
Zmiana tekstury: Lee Enfield
Zmiana tekstury: Bren
Zmiana tekstury: No. 36 Grenade
Zmiana tekstury: Ikona morali
Zmiana tekstury: Wybór jednostki

POBIERZ

Dumpfires:
Gameplay z modyfikacji Rising Storm: Singapore

Ryszka:
Aż się mi łza na oko ciśnie. Kilka lat temu (jak ten czas szybko leci), też wyszukiwałem mapy i mody. Oby tak dalej, ja Twoje filmiki i posty obejrzałem/przeczytałem z przyjemnością. Jak będziesz się tak dalej starał, to może i kiedyś pierwszego newsa zrobisz.    ;) mrugnięcie do Barta, żeby chłopak kokpit zobaczył.

PS: Do Barta.  Nowy film promocyjny na FN w powijakach, czekam na urlop i kolegów. Spotkanie u Ryszki jak co roku. Jak się porządnie napiję i najem to film zrobię. Przysłowie " artysta głodny to płodny" nijak się nie ma do mojej osoby;)

Dumpfires:

--- Quote from: Ryszka on 15 April 2016, 22:40:59 ---Aż się mi łza na oko ciśnie. Kilka lat temu (jak ten czas szybko leci), też wyszukiwałem mapy i mody. Oby tak dalej, ja Twoje filmiki i posty obejrzałem/przeczytałem z przyjemnością. Jak będziesz się tak dalej starał, to może i kiedyś pierwszego newsa zrobisz.    ;) mrugnięcie do Barta, żeby chłopak kokpit zobaczył.
--- End quote ---
Dziękuję za ciepłe słowa. Staram się na bieżąco umieszczać wszelkie nowości dotyczące modyfikacji do RO2, ale nie zawsze starczy mi czasu. Filmikami zajmuje się od dwóch dni i zdaje sobie sprawę, że nie są najlepszej jakości. Moje materiały mają na celu pokazanie nowości, które zostały zaimplementowane do silnika Unreal Engine, więc sam gameplay nie przypadnie do gustu "pro playerom". Mam cichą nadzieje, że kiedyś uda nam się zebrać większą paczką i rozegramy kilka partii w RO2 na, którejkolwiek z modyfikacji. Nieśmiało dodam, że sam pomagam przy tworzeniu niektórych modyfikacji, oto przykład - http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=665818504

Dumpfires:
Rising Storm Singapore v2.02
Nowa Frakcja: "Australia"
Nowa Mapa: "Hamburger Hill."
Nowy głos: "William"
Nowa broń: "Lee Enfield z lunetą"
Uaktualniono interfejs: Wybór drużyny
Naprawiono dostęp do broni: Enfield (zdobyczny dla Japończyków)
Zaktualizowano mapę: "Saipan"

IP: 8.6.9.219:7778

Navigation

[0] Message Index

Go to full version