Author Topic: Pustki na serwach  (Read 9407 times)

mac10

  • Guest
Pustki na serwach
« Reply #15 on: 05 December 2006, 20:27:23 »
Dzięki za wszystkie posty. No troche mi ulżyło. Już nie moge sie doczekać czwartku, codziennie wchodze na wasz serwis i tylko przeklinam te cyferki, bo za wolno się przesuwają odmierzając czas!!!

Wawer

  • Guest
Pustki na serwach
« Reply #16 on: 06 December 2006, 00:15:00 »
W takim razie do zobaczenia w czwartek na którymś z polskich serwerów;)

asn

  • Guest
Pustki na serwach
« Reply #17 on: 06 December 2006, 08:21:44 »
już się nie mogę weekendu doczekać :) będę siedział na servie i banowal za wszystko :D:D:D :P:P:P:P:P

Alex

  • Guest
Pustki na serwach
« Reply #18 on: 06 December 2006, 11:44:41 »
AC gra przeważnie na kilku zachodnich serwerach.  I co ciekawe, na tych kilku zachodnich serwerach można spotkać więcej graczy z Polski niż na naszych. Z polskich serwerów to icp i ten z customami, dużo rzadziej na enclave czy 1stCav. Dlaczego zachodnie? Jeden z powodów wymienił Yab_PL w 3 poście. Innym powodem jest to, że nie mamy własnego serwera, a "wbijając" się na zachodni serwer stosunkowo łatwo jest dołączyć do jednego teamu. Oprócz tego bardzo często grają tam bardzo dobrzy gracze o naprawdę wysokim skilu co zdecydowanie podnosi poziom gry.
Poza tym gramy najczęściej w kilka osób i wchodząc np. na serwer z customami i wybierając mapę factory lub ghost wiemy, że za chwilę zjawią się inni i serwer się "rozkręci". Gorzej, jezeli są to osoby pokroju znanego wszystkim "Artura"-wtedy zostaje tylko zmienić serwer.

Ogoor

  • Guest
Pustki na serwach
« Reply #19 on: 06 December 2006, 13:37:00 »
Na 32slotowym serwerze Astera jest podobnie. Często wchodzę, gdy jest pusty, i zazwyczaj po paru minutach zaczynają pojawiać się ludzie.
Co do uprzykrzających życie trolli na serwerach, wystarczy w razie problemów wejść na IRCa (gra ma wbudowanego klienta) na kanał #RedOrchestra.pl na sieci Quakenet (irc.quakenet.org) i napisać do nas. Zazwyczaj jest przynajmniej jedna osoba, która może zaprowadzić porządek.

savon

  • Guest
Pustki na serwach
« Reply #20 on: 07 December 2006, 09:29:45 »
szczerze powiem jak widze zapchany aster to szukam jakiegos niemieckiego lub angielskiego serva z poczadku listy .. probowalem ostatnio - za wasza rada - i wlazlem na pusty serv nostrady.. ale maksymalnie uzbieralo sie tam 5 osob wiec w koncu sam zrezygnowalem i poszedlem na inny.. moze to byla wina beznadziejnego doboru map na tym servie (przynajmniej moim zdaniem beznadziejnego) albo wasza teoria co do zbierania sie ludzi nie do konca sie sprawdza ;)

Wawer

  • Guest
Pustki na serwach
« Reply #21 on: 07 December 2006, 09:54:28 »
Ja tam nigdy długo nie czekam-wchodze jako spekt i zaraz jest miejsce. A jeśli nie mam ochoty na czekanie to wbijam się na serwerek z mapami niestandardowymi i zaraz kilka osób sie pojawia.

AC| AdRain

  • Guest
Pustki na serwach
« Reply #22 on: 07 December 2006, 13:40:49 »
savon bo jak wchodzisz sam to trudno zeby CI sie naraz 20osób zwaliło :)

ale my w AC :D wchodzimy w 5 na pusty serwer i odrazu sie szybciej rozkreca wszystko

Damianx2x2

  • Guest
Pustki na serwach
« Reply #23 on: 07 December 2006, 18:12:45 »
Ja przeważnie wchodzę na średnio zapełnione serwery. Jesli dany nerwer jest pusty to nie oplaca sie wchodzic, chyba ze jest na nim 3-5 osbo i wtedy wiem napewno ze gra sie rozkreci... Tak juz jest w RO, Ogolnie nie wiem czego ale wolę zagraniczne serwery, bo powiem tak lepsza kultura bycia i grania, oraz jest lepsze rozegranie taktyczne, a nie jak niektorzy leca na pałe :P Pzdr !

Wawer

  • Guest
Pustki na serwach
« Reply #24 on: 07 December 2006, 20:06:21 »
No nie wiem Damian... Ja nie spotykam się z jakimiś szczególnymi przejawami braku kultury na polskich serwerach. A na niemieckich nie mam pojęcia czy mnie czasami nie wyzywają:D

Ogoor

  • Guest
Pustki na serwach
« Reply #25 on: 07 December 2006, 23:07:19 »
Nie oczekuj, że w 5 minut po wejściu na pusty serwer będzie on pełny. Ale zazwyczaj dość szybko pojawiają kolejne osoby, a im więcej się pojawia tym szybciej dołączają się kolejne, bo widzą, że na serwerze gra już grupa ludzi;-)