Author Topic: Pustki na serwach  (Read 9408 times)

Yab_PL

  • Guest
Pustki na serwach
« on: 29 October 2006, 16:58:13 »
Jeszcze jakies 2 tygodnie temu bylo dosyc duzo ludzi na polskich serwerach, na pare ciezko byl osie wogole wbic. Teraz tak jakby wszystkich wywialo. Ciezko znalezc polski serw gdzie graloby powyzej 20 osob, a i tak bardzo duza czesc to z zagranicy. Pare osob widywalem dosyc czesto na serwch a ostatni wogole (zwlaszcza klanowcy). Tez to zauwazyliscie ze wywialo bardoz duzo ludzi??

asn

  • Guest
Pustki na serwach
« Reply #1 on: 29 October 2006, 17:10:43 »
zalezy od godziny... po 19-20 jest 20 osob na icp, fba, ennlave lub ukf, a nawet jak nie ma to rozkrec i ludzie dojda... ;]

Yab_PL

  • Guest
Pustki na serwach
« Reply #2 on: 29 October 2006, 17:56:09 »
fakt, moze nie gralem ten tydzien, ale przedwczoraj i wczoraj oraz w zeszlym tygodniu to w godzinach wieczorno-nocnych coraz trudniej bylo o dobry teamplay. No a ostatnio to byla tragedia, gralem ruskimi na odessie, przejelismy wierze (w zasadzie to praktycznie ja ja w wiekszosci przejalem), a losie z mojego teamu jeszcze ja szturmowali przez pare minut. Z reszta malo tego, niemcy ja bronili!!! I to bylo na jakims polskim serwie

asn

  • Guest
Pustki na serwach
« Reply #3 on: 29 October 2006, 18:01:50 »
jak tak lubisz team play to znajdz sobie clan :) a nie sie na publickach meczysz

Yab_PL

  • Guest
Pustki na serwach
« Reply #4 on: 29 October 2006, 18:22:32 »
tak, tylko kto mnie chce... :)

Equilibrium

  • Guest
Pustki na serwach
« Reply #5 on: 30 October 2006, 18:23:46 »
NO, grać lamki! :D

Wawer

  • Guest
Pustki na serwach
« Reply #6 on: 01 November 2006, 00:01:19 »
Zwykle jest tak że jeden serwer jest obłożony a na reszcie pustki. Ja gdy nie mogę się wbić na ten pełny szukam zagranicznego albo odpalam DoD-S -ile razy mozna wchodzić na pusty serwer i czekać aż ktos przyjdzie? No teraz jest jeszcze aster z customami więc może bedą dwa pełne? Boję się tylko, że będzie jak z DoD-S na Festung-Breslau- najpierw był jeden serwer ostro grany, później drugi z mapami customowymi a teraz nic tam sie nie dzieje."
Ps. Nie wszyscy mają czas i umiejętności do grania w klanie ale miło jest pograć jakiś dobry"mecz". Myśle, że gdyby doświadczeni gracze, grajacy na publikach,  pomagali tym mniej doswiadczonym, gra byłaby zdecydowanie przyjemniejsza.
Nie ma jednak co narzekać, wcześniej grałem Ceesa na publikach i jak to sobie wspomnę to mnie dreszcze przechodzą he he. W Ro mimo wszystko często zdarzaja się gracze którzy przynajmniej staraja się pomagac innym.

Plazma

  • Guest
Pustki na serwach
« Reply #7 on: 01 November 2006, 08:24:35 »
Wczoraj wieczorem były 4 polskie serwery na ktorych grało nawet duzo osob :)

maniu

  • Guest
Pustki na serwach
« Reply #8 on: 01 November 2006, 09:56:48 »
omg odpalam dzisiaj gre patrze a w przegladarce 90% servow jest pustych

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Pustki na serwach
« Reply #9 on: 01 November 2006, 15:11:43 »
bo update byl.

Yab_PL

  • Guest
Pustki na serwach
« Reply #10 on: 01 November 2006, 17:07:05 »
nosz qwa, swieta, wolne, a oczywiscie zostalem wykopany ze swojego pokoju na rzecz rodzinki :/

mac10

  • Guest
Pustki na serwach
« Reply #11 on: 05 December 2006, 14:57:19 »
Witam
Jestem nowy, mam zamiar kupic sobie RO, ale najpierw pogram w pre-loading. Jednak patrząc na te puste serwy tak się zastanawiam, czy wogóle warto kupowac tę grę? No bo ja kupuję, a tu nie ma z kim grać. Sam nie wiem. Warto kupić?

pozdrawiam

Guz

  • Guest
Pustki na serwach
« Reply #12 on: 05 December 2006, 15:10:11 »
Zawsze znajdzie sie jakis server europejski, a polskie servery zapelnianiaja sie z reguly pod wieczor

asn

  • Guest
Pustki na serwach
« Reply #13 on: 05 December 2006, 15:58:34 »
mac10 jak się kompa włącza o 9.00 rano to chyba tylko w csa ktoś gra... Ludzie są zawsze o 19 i później...

Wawer

  • Guest
Pustki na serwach
« Reply #14 on: 05 December 2006, 19:56:06 »
Fakt, około południa to nawet w niedzielę jest pustawo.
Ale wieczorem 1, 2 serwy polskie są pełne graczy.
Czy warto kupic grę?
Warto!
Zresztą po weekendzie pewnie dojdą nowi żołnierze:D