Ogólnie o grze Red Orchestra 2: Heroes Of Stalingrad - Bohaterowie Stalingradu > Potrzebna pomoc techniczna!

"Utracono połączenie z hostem" po zmianie mapy

(1/2) > >>

GonzoPL:
Jak w temacie. Za każdym razem, kiedy serwer zmienia mapę, wywala mnie z serwera i pokazuje się wcześniej wymieniony komunikat. Sprawdzałem już raz spójność plików gry na Steamie, ale nic to nie dało.

BartBear_[PL]:
I nic nie da, bo po zmianie jakichś algorytmów na Steamie takie coś może zdarzyć się każdemu grającemu w RO, zazwyczaj po zmianie pierwszej mapy po dołączeniu, ale może zdarzyć się podczas innej zmiany - ale to rzadziej. Innym komunikatem jest "nieznany błąd Steam nie pozwolił na połączenie". Problem rozwiązali w Darkest Hour - bo to mod wciąż rozwijany (a RO chyba ostatni update miało w 2010 roku) także zobacz czy tam to występuje. Problem raczej upierdliwy ale mało szkodliwy.

GonzoPL:

--- Quote from: BartBear_[PL] on 04 March 2016, 20:48:15 ---I nic nie da, bo po zmianie jakichś algorytmów na Steamie takie coś może zdarzyć się każdemu grającemu w RO, zazwyczaj po zmianie pierwszej mapy po dołączeniu, ale może zdarzyć się podczas innej zmiany - ale to rzadziej. Innym komunikatem jest "nieznany błąd Steam nie pozwolił na połączenie". Problem rozwiązali w Darkest Hour - bo to mod wciąż rozwijany (a RO chyba ostatni update miało w 2010 roku) także zobacz czy tam to występuje. Problem raczej upierdliwy ale mało szkodliwy.

--- End quote ---
Miałem na myśli RO2, nie RO: Ostfront.

BartBear_[PL]:
A no faktycznie, sorki nie popatrzyłem na dział na Forum, bo opis błędu jednoznacznie mi sugerował że chodzi o RO1. Co do RO2 to się nie wypowiem, bo mało odpalam i błędów łączenia raczej nie miałem, co najwyżej kiedy serwer w przeglądarce był prawie pełny a podczas łączenia nagle (tzn. tuż przed wejściem na mapę) wyrzucało mnie ale z komunikatem że próbuję się łączyć do pełnego serwera. Może ktoś kto siedzi bardziej w klimatach RO2 coś takiego zauważył i wie co z tym zrobić.

Dumpfires:
Takie błędy miałem w sytuacji, gdy serwer zmieniał mapę na taką, której wcześniej nie miałem pobranej. Spróbuj pobrać wszystkie zanim dołączysz do rozgrywki. Druga sprawa grasz w podstawkę czy z jakąś modyfikacją (IOM, HotW)?

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version