Author Topic: 1 MARCA  (Read 4251 times)

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
1 MARCA
« on: 01 March 2016, 09:55:22 »


Chwała Bohaterom.


Wrzuciłem film sygnowany ZPN (brzmi jak Związek Piłki Nożnej z dużą dozą nacjonalizmu ;).  Szuka człowiek na youtubie odpowiedniego filmu i okazuje się, że musi wybrać czy jest lewakiem, nacjonalistą lub też innym tworem. W momencie kiedy jeszcze się pod takim filmem podpisuje, robiąc np takiego newsa jak ten, łatwo zostać zaszufladkowanym do jakiejś opcji;). Ciężko być patriotą w dzisiejszych czasach i chyba sam zacznę kręcić filmy o narodowych świętach.


Ja akurat popieram patriotyzm wrodzony, który różni się tym od nabytego, lub wtórnego,  że po prostu jest, ot tak bez powodu. Patriotyzmu bez powodu życzę wszystkim, a sobie powrotu na piątkowy FN.




Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Re: 1 MARCA
« Reply #1 on: 01 March 2016, 20:03:40 »
No tak jak Moderator Ryszka wraca do żywych to nie ot tak - tylko z przypierdem :)
Dobre to, nawet mnie zmobilizowałeś, żeby zrobić wersję informacji po angielsku na Fejsbuku - a ugryźć temat i przedstawić go ignoranckim głąbom z reszty Europy ;> to wyczyn któremu nie wiem czy podołałem, a na pewno może polecieć parę "przyjaznych uwag" od wschodniej strony, tak jak to miałem "przyjemność" oglądać pod jednym z filmów z FN na temat oryginalnego Outra made by Ryszka ;p;p

Offline Wojcieszy

  • Towarzysz broni
  • Posts: 38
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
    • DzikiTW
Re: 1 MARCA
« Reply #2 on: 02 March 2016, 16:30:39 »
Akurat trafiłeś w mój gust muzyczny :)

Offline as123as

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 295
  • Honor: +38/-1
    • View Profile
Re: 1 MARCA
« Reply #3 on: 03 March 2016, 09:44:43 »
Akurat trafiłeś w mój gust muzyczny :)
 
Napisał fan Justina Biebera i Margaret.