Ogólnie o grze Red Orchestra 2: Heroes Of Stalingrad - Bohaterowie Stalingradu > Między nami żołnierzami

Nowy.

(1/4) > >>

Wojcieszy:
Witam zacną brać!
Z racji, że niedługo (27.08) w sieci sklepów ,,Biedronka" będzie można zakupić Red Orchestie 2, to mam zamiar ją zakupić, i zagrać razem z Wami.
Grać mam zamiar od połowy/końca września (będzie nowy komputer), i mam kilka pytań co do gry.
Czy gra jeszcze ,,żyje"?
Czy są jakieś klany, a jeśli są to czy rywalizują ze sobą?

BartBear_[PL]:
No to witamy Nowego :)
Co do "życia" RO2 to oczywiście ma się całkiem nieźle, chociaż we "fri łikendy" bywa lepiej ;) ale zapewne możesz grywać nie tylko z botami ;)
Co do klanów to się nie wypowiadam, bo my tutaj jak możesz zauważyć skupiamy się na grze for fun i to w RO1, ale wiem że działa liga dla RO2 i nawet transmisje na Twitchu z meczy są, więc jakaś tam rywalizacja się odbywa, jeżeli na tym Ci zależy. Co do polskich klanów - na pewno też są, chociaż nie wiem jaką mają żywotność, ale też zdarzają się klany, czy może bardziej trafne określenie "społeczności z tagiem" które istnieją już długo i jakoś nie widać możliwie nadciągającej przyczyny aby przestały istnieć, np. 40-1  to (pseudo?)klan założony przez Polaka na Wyspach Brytyjskich i jako taki gromadzący międzynarodową brać graczy (Polaków też jest kilku), ale skoro już tutaj jesteś, to zastanów się np. nad zakupem taniego klucza (Allegro lub jakieś "sklepy" internetowe) dla RO1 - zobacz nasze filmy i czy sam nie chciałbyś dołączyć do tych naszych "iwentów". RO 2 jest fajne (a z dodatkiem Rising Storm to "nowa jakość") ale RO1 jest nieśmiertelne i w sumie nie do dogonienia - zapoznaj się z filmikami z copiątkowych FightNightów i zdecyduj sam co wolisz, lub przy odpowiedniej ilości czasu - czy dodatkowo nie pobawić się z nami RO1 w piątki ;)

as123as:
Cześć.

Akcja Asa, klucz do RO 1 za darmo, za obecność na 5 fajtnajtach, aktualna.

Rozumny(PL):
Pamiętaj tylko żeby nie latać ciągle ze snajperką, DP'ekiem albo Stg'iem (w RO2 Mkb)! Prawdziwego porządnego gracza RO1/RO2 poznaje się po tym że mistrzowsko umie operować bagnetem  ;D

as123as:

--- Quote from: Rozumny(PL) on 24 August 2015, 14:20:06 --- Prawdziwego porządnego gracza RO1/RO2 poznaje się po tym że mistrzowsko umie operować bagnetem  ;D

--- End quote ---
A "litr, to nie jest jeszcze ilość dla prawdziwego mężczyzny".

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version