Author Topic: Nowy.  (Read 12201 times)

Offline Wojcieszy

  • Towarzysz broni
  • Posts: 38
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
    • DzikiTW
Nowy.
« on: 23 August 2015, 17:24:02 »
Witam zacną brać!
Z racji, że niedługo (27.08) w sieci sklepów ,,Biedronka" będzie można zakupić Red Orchestie 2, to mam zamiar ją zakupić, i zagrać razem z Wami.
Grać mam zamiar od połowy/końca września (będzie nowy komputer), i mam kilka pytań co do gry.
Czy gra jeszcze ,,żyje"?
Czy są jakieś klany, a jeśli są to czy rywalizują ze sobą?

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Re: Nowy.
« Reply #1 on: 23 August 2015, 19:47:36 »
No to witamy Nowego :)
Co do "życia" RO2 to oczywiście ma się całkiem nieźle, chociaż we "fri łikendy" bywa lepiej ;) ale zapewne możesz grywać nie tylko z botami ;)
Co do klanów to się nie wypowiadam, bo my tutaj jak możesz zauważyć skupiamy się na grze for fun i to w RO1, ale wiem że działa liga dla RO2 i nawet transmisje na Twitchu z meczy są, więc jakaś tam rywalizacja się odbywa, jeżeli na tym Ci zależy. Co do polskich klanów - na pewno też są, chociaż nie wiem jaką mają żywotność, ale też zdarzają się klany, czy może bardziej trafne określenie "społeczności z tagiem" które istnieją już długo i jakoś nie widać możliwie nadciągającej przyczyny aby przestały istnieć, np. 40-1  to (pseudo?)klan założony przez Polaka na Wyspach Brytyjskich i jako taki gromadzący międzynarodową brać graczy (Polaków też jest kilku), ale skoro już tutaj jesteś, to zastanów się np. nad zakupem taniego klucza (Allegro lub jakieś "sklepy" internetowe) dla RO1 - zobacz nasze filmy i czy sam nie chciałbyś dołączyć do tych naszych "iwentów". RO 2 jest fajne (a z dodatkiem Rising Storm to "nowa jakość") ale RO1 jest nieśmiertelne i w sumie nie do dogonienia - zapoznaj się z filmikami z copiątkowych FightNightów i zdecyduj sam co wolisz, lub przy odpowiedniej ilości czasu - czy dodatkowo nie pobawić się z nami RO1 w piątki ;)

Offline as123as

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 295
  • Honor: +38/-1
    • View Profile
Re: Nowy.
« Reply #2 on: 23 August 2015, 22:08:42 »
Cześć.

Akcja Asa, klucz do RO 1 za darmo, za obecność na 5 fajtnajtach, aktualna.

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Re: Nowy.
« Reply #3 on: 24 August 2015, 14:20:06 »
Pamiętaj tylko żeby nie latać ciągle ze snajperką, DP'ekiem albo Stg'iem (w RO2 Mkb)! Prawdziwego porządnego gracza RO1/RO2 poznaje się po tym że mistrzowsko umie operować bagnetem  ;D
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

Offline as123as

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 295
  • Honor: +38/-1
    • View Profile
Re: Nowy.
« Reply #4 on: 24 August 2015, 15:20:03 »
Prawdziwego porządnego gracza RO1/RO2 poznaje się po tym że mistrzowsko umie operować bagnetem  ;D
A "litr, to nie jest jeszcze ilość dla prawdziwego mężczyzny".

Offline Wojcieszy

  • Towarzysz broni
  • Posts: 38
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
    • DzikiTW
Re: Nowy.
« Reply #5 on: 26 August 2015, 13:12:15 »
No to witamy Nowego :)
Co do "życia" RO2 to oczywiście ma się całkiem nieźle, chociaż we "fri łikendy" bywa lepiej ;) ale zapewne możesz grywać nie tylko z botami ;)
Co do klanów to się nie wypowiadam, bo my tutaj jak możesz zauważyć skupiamy się na grze for fun i to w RO1, ale wiem że działa liga dla RO2 i nawet transmisje na Twitchu z meczy są, więc jakaś tam rywalizacja się odbywa, jeżeli na tym Ci zależy. Co do polskich klanów - na pewno też są, chociaż nie wiem jaką mają żywotność, ale też zdarzają się klany, czy może bardziej trafne określenie "społeczności z tagiem" które istnieją już długo i jakoś nie widać możliwie nadciągającej przyczyny aby przestały istnieć, np. 40-1  to (pseudo?)klan założony przez Polaka na Wyspach Brytyjskich i jako taki gromadzący międzynarodową brać graczy (Polaków też jest kilku),

Dziękuje za wytłumaczenie. Jak będzie nowy komputer to przetestuje RO2, i zobaczę co tam zdziałam :P


ale skoro już tutaj jesteś, to zastanów się np. nad zakupem taniego klucza (Allegro lub jakieś "sklepy" internetowe) dla RO1 - zobacz nasze filmy i czy sam nie chciałbyś dołączyć do tych naszych "iwentów". RO 2 jest fajne (a z dodatkiem Rising Storm to "nowa jakość") ale RO1 jest nieśmiertelne i w sumie nie do dogonienia - zapoznaj się z filmikami z copiątkowych FightNightów i zdecyduj sam co wolisz, lub przy odpowiedniej ilości czasu - czy dodatkowo nie pobawić się z nami RO1 w piątki ;)
No to widać sytuacja z RO jest jak z Day of Defeat. Jest wersja source, w którą gra większość osób, lecz to 1.3 jest legendą.
Zastanowię się nad RO1, z tym będzie chyba bardziej, tak jak z grą wyżej, czyli gra bardziej dla znajomych, niż dla gry :P

Pamiętaj tylko żeby nie latać ciągle ze snajperką, DP'ekiem albo Stg'iem (w RO2 Mkb)! Prawdziwego porządnego gracza RO1/RO2 poznaje się po tym że mistrzowsko umie operować bagnetem  ;D
Ot nowość... W DoD'a też najlepsi tylko z łopatą/bagnetem biegają... Czasami jeszcze z bazooki strzelą :P

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Re: Nowy.
« Reply #6 on: 26 August 2015, 18:13:00 »
No to w kwestii do-tłumaczenia: Kolega as123as właśnie Ci zaproponował klucz do RO1 na Steamie za obietnicę minimalnie 5 krotnej obecności na naszych piątkowych FajtNajtach, czyli taki w sumie kredyt zaufania, gdyż zapewne ma nadzieję, że po "obowiązkowych" 5-ciu razach sam "załapiesz bakcyla" i z własnej nieprzymuszonej woli a właściwie z tygodniowym oczekiwaniem zaczniesz się pojawiać na FN w RO i jej (wszystkie darmowe, 2 do pobrania za Steam, reszta bezpośrednio z serwera albo tej strony) mody. Skontaktujcie się na "Prywatnej Wiadomości" tutaj w celu przekazania tego oprocentowanego kredytu ;)
« Last Edit: 26 August 2015, 18:26:13 by BartBear_[PL] »

Offline Wojcieszy

  • Towarzysz broni
  • Posts: 38
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
    • DzikiTW
Re: Nowy.
« Reply #7 on: 26 August 2015, 19:27:50 »
Skorzystam, lecz nie wiem czy zadziała mi gra na aktualnym komputerze. Jeśli nie to będę musiał poczekać do połowy/końca września.

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Re: Nowy.
« Reply #8 on: 26 August 2015, 19:42:24 »
Raczej zadziała nawet na niewyśrubowanym laptopie - data premiery 2006 ;)

Offline Wojcieszy

  • Towarzysz broni
  • Posts: 38
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
    • DzikiTW
Re: Nowy.
« Reply #9 on: 26 August 2015, 19:48:47 »
Oj ni wim, ni wim... Ale jest możliwość, że gra będzie bardzo lagować :/

Offline Wojcieszy

  • Towarzysz broni
  • Posts: 38
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
    • DzikiTW
Re: Nowy.
« Reply #10 on: 27 August 2015, 15:15:09 »
Dobra... Pobrałem RO1, zagrałem (działa i to ładnie) ale... nie wiem co dalej...
W treningu nic nie mówią o sterowaniu itp. Mam nadzieje, że to ogarnę wszystko z czasem.
A teraz co do samej gry... Posiadam aktualnie samego RO1. Czy to starczy by zagrać z Wami w te FN? Jeśli nie to jakie mody pobrać, jak wgrać, skąd pobrać?
Jakieś podpowiedzi co do gry?

A... I temat chyba powinien być przeniesiony do RO1 ;)

Offline Dumpfires

  • Towarzysz broni
  • Posts: 79
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Re: Nowy.
« Reply #11 on: 27 August 2015, 16:53:21 »
Cześć. Jeśli masz już zainstalowaną podstawkę, to możesz pobrać te modyfikacje:
Mare Nostrum
Darkest Hour: Europe '44-'45
Carpathian Crosses
Revenge of the Turul
Tutaj masz dostępne poradniki do gry Red Orchestra: Ostfront 41-45


Miłej lektury :)
« Last Edit: 28 August 2015, 18:34:40 by Dumpfires »

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Re: Nowy.
« Reply #12 on: 27 August 2015, 18:04:35 »

Carpathian Crosses
Revenge of the Turul
Co do Mare Nostrum i Darkest Hour do linków nie mam zastrzeżeń, bo to mody na Steamie ;p
Ale czemu odsyłasz kolegę do stron zewnętrznych (w przypadku RotT i tak odkierowującej spowrotem do nas) skoro najbardziej przyjazne instalatory znajdują się właśnie u nas o tutaj:

http://www.red.orchestra.pl/archiwum/page.php?id=485

http://www.red.orchestra.pl/archiwum/page.php?id=1119

a na jutrzejszy (piątkowy) fajtnajt potrzebny będzie Mare Nostrum (wygrał w ankiecie na naszej stronie głównej)

Offline Wojcieszy

  • Towarzysz broni
  • Posts: 38
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
    • DzikiTW
Re: Nowy.
« Reply #13 on: 27 August 2015, 18:22:18 »
To liczę na to, że będę mógł zagrać + nie będziecie krzyczeć na mnie, że nie ogarniam :P

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Re: Nowy.
« Reply #14 on: 28 August 2015, 12:18:04 »
(...)nie będziecie krzyczeć na mnie, że nie ogarniam :P

Dobra, to ja obiecuje że się nie zjawie  ::)
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"