Author Topic: Bite! Bite! bo zabiorą klase...  (Read 4267 times)

Offline Snajperitto

  • Towarzysz broni
  • Posts: 3
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
Bite! Bite! bo zabiorą klase...
« on: 11 May 2015, 16:04:01 »
Witajcie moi drodzy!
Ponieważ Mosze bank nie pozwoli mi wziąć jeszcze szybszego internetu, a zależy mi na klasie snajpera - i mimo że na serwerze z reguły jestem i tak pierwszy, to czasem zdarzy się jakaś blać która mnie uprzedzi, albo coś mi się przytnie.
Chodzi mi o to czy jest możliwość wejścia jeszcze szybciej na serwer (np jakoś ominąć ramkę powitalną - w końcu ile razy można się witać?) - zrobić tak żeby nie była wyświetlana.
2. Co by po wejściu na serwer od razu wybierało za mnie stronę - Państwa OSI - bo nie cierpię grać komunistami
Coś w stylu automatycznego kliknięcia: dalej>Państwa OSI>snajper ;)

Nie żebym był faszystą/nazistą czy coś, ale ruscy najczęściej grają po stronie komunistów i uwielbiam ich słuchać jak się denerwują że nie mogą skądś wyjść bo sie wychyli i dostaje z 300m xF
Po za tym jak mam nabierać doświadczenia jeśli klasa snajperska czasem jest oblegana i jest jedna max dwie osoby którym się pofraciło?


Druga sprawa dotyczy tego że często zdarza się tak że mam nagle zerwane połączenie o.0 muszę wtedy wyłączyć grę i włączyć ponownie xF A to chwilę trwa...
Ktoś już naprawił ten problem?

Dzięki wam wszystkim którzy zechcą udzielić odpowiedzi - a postaram się ratować wam tyłki na polu bitwy ;)

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Re: Bite! Bite! bo zabiorą klase...
« Reply #1 on: 11 May 2015, 22:34:49 »
@1 Nie da się przeskoczyć ramki, mało tego wiele osób (w tym ja) ma błąd, który powoduje dość długiego laga na wejściu. Problem istnieje od roku albo i dalej, TWI nie naprawiło go  :(
@2 Może coś z twoim łączem?

Gdybym ja miał wybierać nację ze względu na jakiekolwiek sympatie/antypatie to zostałaby mi tylko Japonia. Trochę luzu, to tylko gra, a snajperski Mosin lepszy niż stockowy Kar98  ;D

Offline Snajperitto

  • Towarzysz broni
  • Posts: 3
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
Re: Bite! Bite! bo zabiorą klase...
« Reply #2 on: 17 May 2015, 10:39:18 »
Wiem, też mam tego laga.
Wiesz, mnie to rybka trochę która strona, ale póki co rozwijam się w wermachcie (snajperkie  i MG42) dlatego dołączam do wermachtu jak najszybciej ;)
Tak czy inaczej dzięki za odpowiedź :)