Różności > Off-topic

FightNighty w Red Orchestra: OF 41-45 (off-topic sugestii)

(1/4) > >>

Rozumny(PL):

--- Quote from: Odi^PrOfAnUm on 23 January 2015, 17:26:15 ---Akurat mutator jest bardzo dobry - szybko weryfikuje graczy. Bo jak ktoś ma statystyki 7/30 i wyzywa innych, zę są idiotami, to łatwo go można zgasić.  :D

--- End quote ---

Tylko że ten gość jako jedyny może ginąć na punktach przejęcia jako atakujący (czy nawet broniący). Więc określanie poziomu gracza na podstawie proporcji zabić do zgonów jest mylnym źródłem. Osoba która ma statystyki 10:1 może np. całą grę kampić i to nie w miejscach gdzie wesprze tym działaniem resztę drużyny w ataku/obronie.

Odi^PrOfAnUm:
Kampic tez trzeba umiec  ;)  - zmieniac pozycje i kitrac sie, utrzymujac przy zyciu. Akurat widac, kto ma na serio dobry stosunek k/d ratio  :P

Iluzjusz:
Wczoraj jak przykampiłem obok respawna przeciwnika (tzn, nie wiem czy to był resp, po prostu zabłądziłem, a co chwila ktoś wyskakiwał z krzaków to go zdejmowałem xd ) to szybko nadrobiłem K/D (które swoją drogą nei było takie złe). W sumie wczoraj jak z wami grałem to była moja pierwsza rozgrywka na serwerze jako NIE czołgista. Byłem miło zaskoczony (ale dobra, już cicham bo odbiegam od tematu).

Żadne statystyki w pełni nie odzwierciedlają umiejętności graczy. Np jak kiedyś grałem w WoT'a to bardzo długo lamiłem, potem się ogarnąłem, ale staty dalej miałem jak dla noba. Wiem, że porównanie średnio udane, bo k/d i punkty zerują się, ale w sumie jak by spojrzeć na to w odpowiedniej skali, to jakiś sens to ma. Pomijając, że czasami ktoś może przyfarcić jak i z k/d jak i z punktami.

Haratacz:
Może i ja się kiedyś pojawię, zrobię z Wami porządek :D

Odi^PrOfAnUm:
Sprobuj kampic w ataku na Odessie albo na Zytomierzu.  :P
Nikt nie mowi o lezeniu obok spawna i biciu do wlatujacych kolesi, bo nie o to chodzi.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version