Author Topic: To może się przywitam  (Read 6803 times)

Iluzjusz

  • Guest
To może się przywitam
« on: 18 January 2015, 04:27:52 »
Zdrastvujtie Towarzysze!

Nazywam się Hubert, okupuję Szczecin i pochodzę z rocznika '96. Swoją przygodę z Red Orchestrą zacząłem już dawno temu chociaż aktualnie mam niewiele ponad 100h w osfront (w dodatku na singlu) i wynika to raczej z tego, że przez długi okres czasu nie miałem dostępu do żadnego serwera, a potem jak już mogłem wejść to zniechęciło mnie poziom trudności na serwerze, a dokładniej to chodzi mi o to, że nie wiem skąd do mnie strzelają (ale ciii, praktyka czyni mistrza), a wiadomo, jak się człowiek zniechęcił to i przerwę sobie zrobił. Po za tym i tak nie miałem z kim grać na serwerach.
RO HoS zakupiłem ponad rok temu na promocji steama. Skoro Osfront mi się spodobał to pomyslałem, że i HoS bd mi się podobał. Koniec końcu skończyło się na tym, że zagrałem jakieś 10h, bo na serwerach same boty.
Moją ulubioną klasą jest czołgista i to głównie nim grywam. Jak łączę się z serwerami to wybieram właśnie takie gdzie mogę sb pojeździć czołgiem.


Jakieś pytania?

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Re: To może się przywitam
« Reply #1 on: 18 January 2015, 09:29:09 »
Cześć Hubert.


Offline Haratacz

  • Towarzysz broni
  • Posts: 673
  • Honor: +1/-0
    • View Profile
Re: To może się przywitam
« Reply #2 on: 18 January 2015, 09:30:33 »
"Jakieś pytania?"

Tata Cię kocha?
"bo wojsko panowie, to jest piękna instytucja..."

Iluzjusz

  • Guest
Re: To może się przywitam
« Reply #3 on: 19 January 2015, 13:52:07 »
Tata Cię kocha?
Zależy jak definiujesz miłość

Offline Zeiss_PL

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 207
  • Honor: +18/-0
    • View Profile
Re: To może się przywitam
« Reply #4 on: 19 January 2015, 14:08:20 »
Witamy Iluzjusza w Naszym małym fatjnajtowym gronie .
Do zobaczenia w piątek o 20-stej na froncie !!!!
Szable do boju lance w dłoń,bolszewika goń,goń goń!!

Iluzjusz

  • Guest
Re: To może się przywitam
« Reply #5 on: 19 January 2015, 18:50:08 »
Mógłbym otrzymać link do tematu, jeśli istnieje, gdzie będę mógł poczytać o wspólnych rozgrywkach piątkowych, bo nie mogę znaleźć. W sumie to mnie interesuje czy np. korzystamy z wbudowanego komunikatoru czy TS'a, ale nie wiadomo czy może znajdę coś innego istotnego w takim topicu :)