Author Topic: [TnT] Francuska Ekipa organizuje międzynarodowe spotkania  (Read 13898 times)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile

tnt-france-badge


Zostaliśmy poproszeni o zapoznanie Was z tą prężnie działającą ekipą organizującą mecze / spotkania RO w międzynarodowym zestawieniu graczy. Jak się okazuje nie tylko klan-klan ale również zestawienia „narodowościowe”, gdzie przynależność (lub jej brak) do klanu jest nieistotna. Parokrotnie byłem proszony na Steam chacie o zorganizowanie 10-15 polskich graczy w celu wystawienia polskiej drużyny w jakimś międzynarodowym meczu. Oczywiście zebranie pewnych ludzi na taki „iwent” ociera się w dzisiejszych czasach o cud, żeby nie przypominać „spotkań” RO.PL vs …  także za każdym razem słyszeli odmowę, ale widać ich to nie zraża i próbują dalej. Skapitulowałem i obiecałem że „nagłośnię” ich działania co właśnie robię. Wszyscy zainteresowani mile widziani, zarówno na „ustawkach”, jak i w luźnej rozgrywce (niewiadomo dlaczego zależy im na polskich graczach na ich serwerze, oczywiście poczesali z włosem że jesteśmy jedni z najlepszych ;)), także zapisujcie się na spotkania, lub grajcie „na luzie”.


Linki:


Grupa Steam


Strona WWW


Na wszelki wypadek, żeby już nie truli abym powtórzył tę „promocję” (akurat, zapewne to ich zniechęci) wrzuciłem „przycisk” – link do ich strony w prawej kolumnie odnośników w sekcji „partnerzy”.



Offline Coval

  • Towarzysz broni
  • Posts: 8
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
Re: [TnT] Francuska Ekipa organizuje międzynarodowe spotkania
« Reply #1 on: 04 January 2015, 13:10:12 »
Dodalem cie Bart na Steam, jak bedzie potrzeba ludzi to daj znac ;) chetnie sobie odswieze stare czasy :)

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Re: [TnT] Francuska Ekipa organizuje międzynarodowe spotkania
« Reply #2 on: 04 January 2015, 13:36:16 »
Ja NIE jestem współorganizatorem tych rozgrywek, po prostu wiercili mi dziurę w brzuchu żeby ściągnąć Polaków na ich serwer w tej lub innej postaci rozgrywek, dlatego umieściłem grzecznościowo tego newsa na stronie. Jak dla mnie wystarczy organizacja i jakie-takie doglądanie cotygodniowych FajtNajtów. W tej informacji chodzi o nakierowanie czytających na ich stronę/grupę Steam. Moja rola się w tym miejscu kończy.

Offline as123as

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 295
  • Honor: +38/-1
    • View Profile
Re: [TnT] Francuska Ekipa organizuje międzynarodowe spotkania
« Reply #3 on: 05 January 2015, 08:53:45 »
Bart przekieruj ich do eragona 16, on jest nieustającym organizatorem rozgrywek, niech się z nim męczą.

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Re: [TnT] Francuska Ekipa organizuje międzynarodowe spotkania
« Reply #4 on: 05 January 2015, 10:02:25 »
Jakby mnie nie zbanowali, nie podając mi nawet powodu bana to bym też chętnie zagrał. Więc radzę uważać na ich serwerze, bo co lepsze strzelanie do nich kończy się banem, nawet bez ostrzeżenia :)
Jak dobrze zrozumiałem, ten event miałby być organizowany na ich serwerze na  takich zasadach, że gralibyśmy jako ekipa PL, vs TnT o czasie przez nich oznaczonym?

Co do organizowania ludzi, to mogę popytać znajomych mi polskich graczy, więc myślę kilku ściągnąć. Tylko pytanie, co z moim banem. Ja powodu nawet się nie dowiedziałem, więc jeśli byś Bart gadał z nimi, to mam prośbę - zapytaj czemu takie dziwne zagrywki stosują i czy nie mogą zdjąć go. Skoro chcą, by ich traktować poważnie, to niech się nie zachowują jak dzieci.
« Last Edit: 05 January 2015, 10:05:42 by Odi^PrOfAnUm »
w RO gram jako raq

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Re: [TnT] Francuska Ekipa organizuje międzynarodowe spotkania
« Reply #5 on: 05 January 2015, 16:17:00 »
Tutaj nie chodzi o jednostkowy event, a o stałą obecność graczy na serwerze. Teraz jak widzę coś jest w organizacji między Francuzami, Amerykanami, Niemcami,  Węgrami i jeszcze chcą w to Polaków wciągnąć, taki tygiel może na zasadzie Alianci-Oś, nie wiem podkreślam:nie jestem organizatorem żadnych wydarzeń tej grupy. Kiedyś była propozycja RO.PL - TnT, a później kooperacja w różnych miksach RO.PL, TnT, Rosjan, Niemców itd. ale jak napisałem w pierwszym poście - będąc świadom szans nawet nie puszczałem takiej informacji do obiegu. Teraz chodzi o pojawienie się tam Polaków, ale niekoniecznie pod sztandarem RO.PL.
Odi, podałem stronę www i Steam-grupy, spokojnie możesz to wyjaśnić klawiatura w klawiaturę z nimi, ja w tej całej imprezie zakończyłem swoje uczestnictwo na podaniu informacji.

Offline Mr.Victor (Eragon16)

  • Towarzysz broni
  • Posts: 190
  • Honor: +9/-30
    • View Profile
Re: [TnT] Francuska Ekipa organizuje międzynarodowe spotkania
« Reply #6 on: 05 January 2015, 17:58:00 »
Bart przekieruj ich do eragona 16, on jest nieustającym organizatorem rozgrywek, niech się z nim męczą.

Daruj sobie złośliwości...

Offline Coval

  • Towarzysz broni
  • Posts: 8
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
Re: [TnT] Francuska Ekipa organizuje międzynarodowe spotkania
« Reply #7 on: 06 January 2015, 03:14:11 »
Odi odezwij sie do mnie cos ogarniemy :) gdyby ktos z forum byl zainteresowany to niech da znac w temacie ;)

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Re: [TnT] Francuska Ekipa organizuje międzynarodowe spotkania
« Reply #8 on: 10 January 2015, 10:59:09 »
ja chętnie zagram, mam ostatnio pozytywną fazę na Ost-a

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Re: [TnT] Francuska Ekipa organizuje międzynarodowe spotkania
« Reply #9 on: 02 February 2015, 20:32:43 »
Ok, wbilem na ich serwer, napisalem czy chca cos takeigo organizowac, poczym dostalem bana po 5 sekundach, bez jakiegokolwiek wytlumaczenia, wiec raczej nie chca grac  :D
w RO gram jako raq

Offline Pobor

  • Administrator serwera gry
  • Towarzysz broni
  • Posts: 1066
  • Honor: +30/-3
    • View Profile
  • Gadu-Gadu:
Re: [TnT] Francuska Ekipa organizuje międzynarodowe spotkania
« Reply #10 on: 03 February 2015, 00:11:15 »
Odi tak się zastanawiam, czy istnieje jeszcze jakiś serwer w RO, w którym nie dostałeś jeszcze bana? :D

Offline Odi^PrOfAnUm

  • Towarzysz broni
  • Posts: 720
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
Re: [TnT] Francuska Ekipa organizuje międzynarodowe spotkania
« Reply #11 on: 03 February 2015, 13:53:30 »
Tak. Ro.PL, dużo pusytych serwerów, serwer VTG - teraz nazwę mu zmienili, serwer (snipe).

Większość tych banów dostaję bez uzasadnienia - cziter, to ciach go  :) Ostatnio na fight nighcie też płakali, ale nikt mnie akurat zbanować nie chciał a lamiłem strasznie. Nawet na filmiku widać jak się pięknie wysadzam sam granatem albo ginę co chwilę  ;)

Natomiast na Ro.RU dostałem za wysadzenie transportera pełnego ludzi (chciałem wysadzić RO.Duckiego, a  wysadziłem admin). Akurat Ducky to takie ścierwo cisnące Polaków, więc ja go zacząłem cisnąć a potem za punkt honoru wziął sobie mnie zabijać non stop  :) i tak przez pewien czas notorycznie sie zabijaliśmy, a że Ducky jest nietykalny wśród ruskich adminów, to mógł sobie zabijać i wyzywać Polaków ile chce i mu nic robili  :-\
w RO gram jako raq

Offline Coval

  • Towarzysz broni
  • Posts: 8
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
Re: [TnT] Francuska Ekipa organizuje międzynarodowe spotkania
« Reply #12 on: 15 February 2015, 14:23:24 »
haha pamietam to Odi :D to chyba z rok temu bylo... co tak wojowalismy z Duckym na RO.ru ty ja i Hiacek :)

Offline Mr.Victor (Eragon16)

  • Towarzysz broni
  • Posts: 190
  • Honor: +9/-30
    • View Profile
Re: [TnT] Francuska Ekipa organizuje międzynarodowe spotkania
« Reply #13 on: 22 February 2015, 19:25:00 »
 I jak? Panowie organizujemy coś z nimi?
Bo do mnie od nich Zeus69 pisze i ciągle pyta do kogo się ma zgłosić w sprawie organizacji tego.

Offline ufo_has_landed_!

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 835
  • Honor: +29/-2
    • View Profile
Re: [TnT] Francuska Ekipa organizuje międzynarodowe spotkania
« Reply #14 on: 28 February 2015, 16:35:14 »
Do mnie ostatnio dzwonił Jezus2000 i mówił, żeby dać sobie spokój z tym meczem bo i tak się 8miu nie uzbiera. Mówił, że wyśle Zeusowi esa w tej sprawie, także temat zamknięty.