Author Topic: Instalacja red orchestra 2-pomoc  (Read 21901 times)

Rabus71

  • Guest
Odp: Instalacja red orchestra 2-pomoc
« Reply #30 on: 08 February 2012, 22:02:44 »
Napiszę tu bo nie bardzo wiem gdzie , po tym nowym patchu wchodzę na mapę i widzę jak by pełno obłoczków nie mogę się włąnczyć do gry tylko słyszę wystrzały nie widząc graczy  kamerą przemieszczam po mapach i nikogo nie widzę cz ktoś się spotkał z tym problemem ??? .     :-\

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Instalacja red orchestra 2-pomoc
« Reply #31 on: 08 February 2012, 22:06:25 »
pozostało juz ,,tylko 1,5godz,, hmm czyli mam rozumiec,że stream obecnei sciąga mi najnowszą gre włącznie z tym dzisiejszym patchem ?
Sam się kiedyś o to pytałem - wszystko będzie w aktualnej wersji.
@Rabus71
U mnie wszystko ok, sprawdź przez STEAM spójność plików gry

Rabus71

  • Guest
Odp: Instalacja red orchestra 2-pomoc
« Reply #32 on: 08 February 2012, 22:12:32 »
Sprawdzenie spójności pomogło .  :)

Apos

  • Guest
Odp: Instalacja red orchestra 2-pomoc
« Reply #33 on: 09 February 2012, 20:42:17 »
pozostało juz ,,tylko 1,5godz,, hmm czyli mam rozumiec,że stream obecnei sciąga mi najnowszą gre włącznie z tym dzisiejszym patchem ?

Tak.

Offline Martin

  • Towarzysz broni
  • Posts: 115
  • Honor: +0/-0
    • View Profile
    • FG Community
Re: Instalacja red orchestra 2-pomoc
« Reply #34 on: 08 October 2014, 19:19:42 »
Witam,

   Pozwolę sobie kontynuować watek pomimo uplywu czasu od ostatniego posta.

Mam problem z odpaleniem RO2, ale po kolei:

Robiłem format PC przeinstalowałem Win 7  Zainstalowalem Steam, potem grę. Kiedy próbuję ją uruchomić- pojawia mi się na monitorze okienko, które znika po ułamku sekundy. W tym oknie jest napisane: "przygotowywanie do uruchomienia RO2"

Wcześniej, kilka dni temu pojawiał się jeszcze komunikat kominikat: (coś na temat ładowania pliku: CleanNLSbat.

Przejrzalem sobie forum i ten temat, postąpilem zgodnie z większością sugestii. Z tym, że podpowiedź Aposa u mnie nie ma zastosowania, ponieważ ja folderu UE3redist nie mam.

Generalnie robiłem wszsytko co moglem sam zrobić (dwa formaty kompa, kilka reinstalacji Stema oraz samego RO2, jedyne czego ne robilem to sprawdzenia spójności plików gry.

Mój sprzęt:

Wind 7 SP1
Procek: AMD Phenom II X2 545 2992 MHz
Ram: 4GB
Grafika: Radeon HD 7790

Dołączam zrzut ekranu z mojego folderu, który opisywąl Apos a w którym nie ma pliku UE3redist (jest za to plik RO2Redist ;) instalowałem to ręcznie- bez zmian





O wspomnianym na początku pliku: CleanNLSbat. który mi się rzekowmo zaczyna uruchamiac czy unstalowac- poczytalem. Sa to jakies pliki rejestru, za które nie powinien się brac niedoświadczony urzytkownik, bo można schrzanić sprzęt ;(
Dodam jeszze, że nie próbowalem odpalac innych gier z poza steam.

Ma ktoś jakieeś sugesti?

Dzieki z góry:
Marcin
« Last Edit: 08 October 2014, 20:06:26 by Martin »