Author Topic: cykliczny event  (Read 7207 times)

viatrova

  • Guest
cykliczny event
« on: 25 October 2006, 16:00:55 »
Witam - chciałbym zorganizowac cos na wzor bolt nights z ro:laddera. Impreza rozgrywana co tydzien na z gory ustalonych mapach i zahaslowanym serv, w ktorej moga wziasc udzial wszyscy klanowicze (rowniez z zagranicy) plus friplayowcy ktorzy wiedza na czym polega sens gry zespolowej... W kazdej imprezie rozgrywane beda 4 mapy (wiecej jesli bedzie zainteresowanie graczy) 2 standardowe plus 2 customki (chodzi o to by nie grac ciagle tego samego). Gospodarzem imprezy w kazdym tygodniu bylby inny klan, osoba. Wszystkich zainteresowanych pomoca w organizacjii prosze o pm. Planowany start piatek 27-10 lub 3-11. Pozdrawiam.

Zdzira

  • Guest
cykliczny event
« Reply #1 on: 25 October 2006, 16:34:48 »
Problemem jest server ja jestem jak najbardziej na tak....

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
cykliczny event
« Reply #2 on: 25 October 2006, 16:56:40 »
viatworka, masz ma mysli cos w rodzaju gatherow?

viatrova

  • Guest
cykliczny event
« Reply #3 on: 25 October 2006, 17:02:54 »
Pierwszy odbedzie sie mam nadzieje na naszym -  nastepna organizacje mozemy komus oddac jesli bedzie zainteresowany (warunek w sumie tylko jeden - chodzi o admina ktory powinien przebywac na serv w czasie rozgrywki). W gre wchodza tez klany z zagranicy stad serverow mam nadzieje nie zabraknie. Glowny cel rozgrywek - dobra zabawa w mieszanych skladach, sprawdzenie sie na tle zawodnikow z innych teamow, brak celowych tk... nie musze reszty plusow chyba wymieniac. Mapy i pass beda wysylane do klanow razem z zaproszeniem do wziecia udzialu, chetni friplayowcy ktorzy chca sie sprawdzic wsrod graczy z klanow lub chcieli by zagrac z jakas namiastka taktyk - beda dostawali pass po zapytaniu na pm organizatorow...

Jako nazwe eventu proponuje "eXtreme fight night" (bo ma byc ekstremalnie :) )
Jako pierwsze mapy proponuje rozegrac z map standardowych:
1. Lyeskrovy
2. Krasnyj
Natomiast z map customowych: ( i tu ważna uwaga - prosze o zainstalowanie tych map przed połączeniem z serv! )
3. Makhnovo village
4. Factory

Po ich rozegraniu server zostanie odhasłowany - pozostana Ci którym wciąż mało i tu juz beda mogli droga glosowania wybierac swoje mapy.
Po tygodniu ew. zmiana serv i map.

                 
PS: gather to cos z csa? To ma byc jakas powiedzmy "baza" gdzie raz w tygodniu Ci ktorzy akurat nie graja meczy moga sie spotkac z graczami z innych klanow - nie muszac bladzic po jakichs dzikich miejscach (jak ten obrazek gdzies tu na forum co gosc mial chyba z minus 200 pkt :) ) a po drugie gdzie poziom jest nieco wyzszy niz na serverach friplayowych. Po trzecie odkrywanie map customowych :)

mcda

  • Guest
cykliczny event
« Reply #4 on: 27 October 2006, 01:06:10 »
Quote
viatrova :
(...) chetni friplayowcy ktorzy chca sie sprawdzic wsrod graczy z klanow lub chcieli by zagrac z jakas namiastka taktyk - beda dostawali pass po zapytaniu na pm organizatorow...

Czy kazdy freeplayowiec dostanie pass? Czy tylko Ci znani z serwerow? Bo skąd będziecie mieli pewność, ze taki nieznany freeplayowiec nie zacznie nagle celowo TKowac czy odstawiać inne szopki?

trawiator

  • Guest
cykliczny event
« Reply #5 on: 27 October 2006, 14:14:45 »
Quote
Bo skąd będziecie mieli pewność, ze taki nieznany freeplayowiec nie zacznie nagle celowo TKowac czy odstawiać inne szopki?

Wiadomo to np. stąd:
Quote
warunek w sumie tylko jeden - chodzi o admina ktory powinien przebywac na serv w czasie rozgrywki

mikeLL

  • Guest
cykliczny event
« Reply #6 on: 27 October 2006, 14:22:48 »
ja chetnie wezme w tym udzial :)

coval

  • Guest
cykliczny event
« Reply #7 on: 27 October 2006, 15:31:42 »
ja tez jestem na tak

viatrova

  • Guest
cykliczny event
« Reply #8 on: 27 October 2006, 15:47:04 »
mcda - juz trawiator Ci odpowiedział.

Kontynuując temat event ruszy z małym poślizgiem ale wszystko na dobrej drodze :) - narazie kalendarz enclave jest nieco przepełniony meczykami i koncentrujemy się na nich w pierwszej kolejności pozatym planuje wystartowac wraz z nowa paczka przygotowywana do RO (czyli z dodatkowymi pojazdami i mapka Danzig). O szczegółach dowiecie sie już z oficjalnej zapowiedzi - ewentualne sugestie piszcie na pm.

Yab_PL

  • Guest
cykliczny event
« Reply #9 on: 29 October 2006, 02:22:35 »
ja tez bylbym chetny jako friplaj