Author Topic: [PL] Red Orchestra AK Server (REALISM)  (Read 8939 times)

Offline DziusteK

  • Towarzysz broni
  • Posts: 22
  • Honor: +5/-0
    • View Profile
[PL] Red Orchestra AK Server (REALISM)
« on: 05 November 2014, 20:04:33 »
Witam
Ostatnio założyliśmy serwer (chyba jedyny w 100% polski na RO2), na 40 slotów. Jest rankingowy i zapłacony do końca tego roku, ale spokojnie postoi dłużej ;)
Co za tym idzie zapraszam wszystkich serdecznie do wspólnej gry :) mam nadzieje że z czasem zbierze się ekipa ludzi i uda się zorganizować w pełni żywe FightNighty w RO2.
IP Serwera: 62.21.98.156:7881
Jeśli ktoś chce z nami pograć i porozmawiać to nasz TS3: srv2.multigaming.pl:10257
« Last Edit: 10 November 2014, 12:24:21 by DziusteK »

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Re: [PL] Red Orchestra AK Server (REALISM / NO BOTS)
« Reply #1 on: 05 November 2014, 20:20:16 »
Co za tym idzie zapraszam wszystkich serdecznie do wspólnej gry :) mam nadzieje że z czasem zbierze się ekipa ludzi i uda się zorganizować w pełni żywe FightNighty w RO2.

Kusisz :)

Offline Rozumny(PL)

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 393
  • Honor: +10/-0
    • View Profile
Re: [PL] Red Orchestra AK Server (REALISM / NO BOTS)
« Reply #2 on: 06 November 2014, 20:38:57 »
Sprawdziłem. Wydaje się że serwer działa dobrze (przynajmniej przy 3-5 graczach), ping jest niziutki rzędu 20-29, tak więc lokowany jest chyba na naszej polskiej, a nie francuskiej ziemii  ^-^
Można by w któryś piątek skończyć wcześniej NF żeby pobiegać bez żadnych spinek na ich serwerze :)
"Każdy pocisk jeden Niemiec!"

Offline BartBear_[PL]

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 3122
  • Honor: +34/-0
    • View Profile
Re: [PL] Red Orchestra AK Server (REALISM / NO BOTS)
« Reply #3 on: 07 November 2014, 17:51:00 »
Sprawdziłem. Wydaje się że serwer działa dobrze (przynajmniej przy 3-5 graczach), ping jest niziutki rzędu 20-29, tak więc lokowany jest chyba na naszej polskiej, a nie francuskiej ziemii  ^-^
Można by w któryś piątek skończyć wcześniej NF żeby pobiegać bez żadnych spinek na ich serwerze :)
No to biegaj sobie do woli kończąc wcześniej skoro aż tak boli francuska ziemia ^-^