Linia frontu > Serwery Red Orchestra

[PL] Red Orchestra AK Server (REALISM)

(1/1)

DziusteK:
Witam
Ostatnio założyliśmy serwer (chyba jedyny w 100% polski na RO2), na 40 slotów. Jest rankingowy i zapłacony do końca tego roku, ale spokojnie postoi dłużej ;)
Co za tym idzie zapraszam wszystkich serdecznie do wspólnej gry :) mam nadzieje że z czasem zbierze się ekipa ludzi i uda się zorganizować w pełni żywe FightNighty w RO2.
IP Serwera: 62.21.98.156:7881
Jeśli ktoś chce z nami pograć i porozmawiać to nasz TS3: srv2.multigaming.pl:10257

morticore:

--- Quote from: DziusteK on 05 November 2014, 20:04:33 ---Co za tym idzie zapraszam wszystkich serdecznie do wspólnej gry :) mam nadzieje że z czasem zbierze się ekipa ludzi i uda się zorganizować w pełni żywe FightNighty w RO2.

--- End quote ---

Kusisz :)

Rozumny(PL):
Sprawdziłem. Wydaje się że serwer działa dobrze (przynajmniej przy 3-5 graczach), ping jest niziutki rzędu 20-29, tak więc lokowany jest chyba na naszej polskiej, a nie francuskiej ziemii  ^-^
Można by w któryś piątek skończyć wcześniej NF żeby pobiegać bez żadnych spinek na ich serwerze :)

BartBear_[PL]:

--- Quote from: Rozumny(PL) on 06 November 2014, 20:38:57 ---Sprawdziłem. Wydaje się że serwer działa dobrze (przynajmniej przy 3-5 graczach), ping jest niziutki rzędu 20-29, tak więc lokowany jest chyba na naszej polskiej, a nie francuskiej ziemii  ^-^
Można by w któryś piątek skończyć wcześniej NF żeby pobiegać bez żadnych spinek na ich serwerze :)

--- End quote ---
No to biegaj sobie do woli kończąc wcześniej skoro aż tak boli francuska ziemia ^-^

Navigation

[0] Message Index

Go to full version