Author Topic: Klany, grupy, gracze  (Read 12368 times)

Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Klany, grupy, gracze
« on: 02 November 2014, 15:31:22 »

Podjąłem się karkołomnej misji, przedstawienia na forum publicznym, aktywnie działających żołnierzy. Kto gdzie i kiedy gra w RO? Zacznę od AK.


f81d540c91ae5605ffe87992b88bbfa2221


Grupa młodych ludzi, którzy wolą 2, czytaj dwójkę. Heros of Stalingrad, jest ich punktem wyjścia. Oto strona  http://redorchestra2ak.vgh.pl/news.php


Rekrutacja pewnie jeszcze trwa, więc można się rozejrzeć za przydziałem do jednostki. Zamiast opisu klanu, powiem że marzą o konfrontacji z betonem, czyli reprezentacją RO.PL.  No to poczekacie jeszcze, zanim wam złoimy tyły;). W następny piątek czyli 07.11.14, widzę cały klan AK na FN, dajcie nazwę klanu przed nickiem, żeby było wiadomo do kogo strzelać.


PS:Wszystkie działające klany, grupy, gracze pisać do mnie na steam, a będzie wam dane promo, na tej jakże zacnej stronie.


*Promo = (promocja)


*FN = Fight Night




Offline Ryszka

  • ŻW
  • Towarzysz broni
  • Posts: 617
  • Honor: +64/-0
    • View Profile
    • Cuda i Wianki
Re: Klany, grupy, gracze
« Reply #1 on: 02 November 2014, 15:36:00 »
Dziustek napisz coś o klanie i podtrzymaj dyskusję;)


Offline DziusteK

  • Towarzysz broni
  • Posts: 22
  • Honor: +5/-0
    • View Profile
Re: Klany, grupy, gracze
« Reply #2 on: 02 November 2014, 22:44:45 »
Witam
Rekrutacja trwa :) zapraszamy więc wszystkich chętnych do zapoznania się z wymaganiami na forum naszej strony:
http://redorchestra2ak.vgh.pl/forum/viewforum.php?forum_id=17
Aktualnie nasz Klan składa się z doświadczonej ekipy AK oraz podgrupy NSZ dla młodszych jak i mniej doświadczonych graczy, a więc dla każdego znajdzie
się miejsce  ;D
Skupiamy się oczywiście na grze Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad lecz ostatnimi czasy pogrywamy też chętnie w Iron Front: Liberation 1944
wraz z klanem 6PDP ^-^
Co do gry bywa różnie, lecz przeważnie pogrywamy oraz trenujemy w piątki i soboty.
Mamy już za sobą parę sparingów, gorzej i lepiej rozegranych. Jednakże po przebytych trudach naprawdę dopiero teraz zaczynamy poważniejszą grę.
Jeśli ma ktoś do mnie prywatne pytania lub prośbę o przyjęcie do klanu niechaj doda mnie do znajomych na steam:
http://steamcommunity.com/profiles/76561198013799025/

Zalecam też zajrzeć na nasz kanał YouTube jak i grupy steam  :)
YT: https://www.youtube.com/channel/UCnFlOW70sHlgKVsqLXAcMUA/feed
AK.PL: http://steamcommunity.com/groups/ROAKPL
NSZ.PL: http://steamcommunity.com/groups/RONSZPL

PS: Dzięki wielkie Ryszka za Promo  ;)



Offline as123as

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 295
  • Honor: +38/-1
    • View Profile
Re: Klany, grupy, gracze
« Reply #3 on: 04 November 2014, 10:19:42 »
Cześć.
Bardzo dziwne, ludzie zakładają nowe klany bez wiedzy Eragona. I to jest wiadomość na główną wp.pl,
a nie tylko Ukraina, Ukraina.

Offline DziusteK

  • Towarzysz broni
  • Posts: 22
  • Honor: +5/-0
    • View Profile
Re: Klany, grupy, gracze
« Reply #4 on: 04 November 2014, 20:04:39 »
To znaczy wiesz kiedyś na początku przez krótki czas Red Orchestra AK.PL był klanem Eragona (jeszcze zanim ja dołączyłem). Było dużo sporów wtedy pomiędzy paroma dowodzącymi... ale odkąd  ja wraz z reszta klanu wyzbyliśmy się ich z ekipy idziemy tylko naprzód ;) Teraz AK jest klanem czysto załogowym bez dawnych problematycznych ludzi...
I działamy jako (jedyna) konkurencja dla klanu Eragona zwanego 2 Dywizja Piechoty Legionów AK „Pogoń” w skrócie [2.DP].
Mam przynajmniej nadzieje że kiedyś z nimi zagramy (o ile się stawią) w ten złoimy im to i tamto :P

Offline as123as

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 295
  • Honor: +38/-1
    • View Profile
Re: Klany, grupy, gracze
« Reply #5 on: 04 November 2014, 20:43:18 »
Było dużo sporów wtedy pomiędzy paroma dowodzącymi... 

Gdzie generałów sześć, tam nie ma kto grać
.

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Re: Klany, grupy, gracze
« Reply #6 on: 04 November 2014, 21:51:23 »
I działamy jako (jedyna) konkurencja dla klanu Eragona zwanego 2 Dywizja Piechoty Legionów AK „Pogoń” w skrócie [2.DP].
Mam przynajmniej nadzieje że kiedyś z nimi zagramy (o ile się stawią)
I to jest właśnie istota zagadnienia :)

Offline as123as

  • Reprezentacja RO.PL
  • Towarzysz broni
  • Posts: 295
  • Honor: +38/-1
    • View Profile
Re: Klany, grupy, gracze
« Reply #7 on: 05 November 2014, 08:58:59 »
Od czasu do czasu przeglądam dokonania członków klanu [2.DP] w RO2 na Steam'ie.
W RO2 prawie nikt nie gra, część ma profile prywatne, zapewne grają tylko w Minecrafta.
Zagranie z nimi spara graniczy z cudem.

Offline DziusteK

  • Towarzysz broni
  • Posts: 22
  • Honor: +5/-0
    • View Profile
Re: Klany, grupy, gracze
« Reply #8 on: 05 November 2014, 19:48:30 »
Choć powiadają ze cuda się zdarzają  :P
To co chciałbym jeszcze dodać to to że ostatnio założyliśmy serwer w ro2, 40 slotowy, rankingowy i do końca tego roku jest opłacony :)  IP: 62.21.98.156:7881
Może niedługo jak zbierze się ekipa zrobi się FightNight w ro2  ;D Ale raczej do tego dalsza droga..
Zapraszam też na naszego TS3: srv2.multigaming.pl:10257


Offline Mr.Victor (Eragon16)

  • Towarzysz broni
  • Posts: 190
  • Honor: +9/-30
    • View Profile
Re: Klany, grupy, gracze
« Reply #9 on: 09 November 2014, 22:04:56 »
Hmm, czuję się niezaproszony do dyskusji w której już dawno powinienem uczestniczyć  ;D
DziusteK nie miałeś styczności z żadnym sparingiem czy meczem organizowanym przeze mnie lub moją drużynę w ro1/ro2, który nie doszedł do skutku więc sprawę znasz tylko z opowieści i pozostałości na forum. Tak więc, nie poruszaj tego tematu. Dawno to w sumie było...

Offline DziusteK

  • Towarzysz broni
  • Posts: 22
  • Honor: +5/-0
    • View Profile
Re: Klany, grupy, gracze
« Reply #10 on: 09 November 2014, 23:23:33 »
Hmm, czuję się niezaproszony do dyskusji w której już dawno powinienem uczestniczyć  ;D
DziusteK nie miałeś styczności z żadnym sparingiem czy meczem organizowanym przeze mnie lub moją drużynę w ro1/ro2, który nie doszedł do skutku więc sprawę znasz tylko z opowieści i pozostałości na forum. Tak więc, nie poruszaj tego tematu. Dawno to w sumie było...
Piszę o tym bo wiem że tak było i wiele ludzi może to potwierdzić. Było dawno ale raczej dużo się nie zmieniło... jeśliś taki hardy ciekawe czy postawiłbyś się na zaproponowanym przeze mnie sparingu w ro2.  :laugh:
I może tak łaskawie usuniesz mnie z listy ignorowanych i dodasz do znajomych na steam ? -_-

Offline Mr.Victor (Eragon16)

  • Towarzysz broni
  • Posts: 190
  • Honor: +9/-30
    • View Profile
Re: Klany, grupy, gracze
« Reply #11 on: 10 November 2014, 16:45:09 »
Ja z 3 miesiące temu(nie pamiętam już dokładnie) pytałem o sparing i dalej brak odzewu ;)

Offline DziusteK

  • Towarzysz broni
  • Posts: 22
  • Honor: +5/-0
    • View Profile
Re: Klany, grupy, gracze
« Reply #12 on: 10 November 2014, 17:20:04 »
Ja z 3 miesiące temu(nie pamiętam już dokładnie) pytałem o sparing i dalej brak odzewu ;)
Odpowiedziałem wtedy że mało ludzi w wakacje jest online i nie wypali... nawet ja sam wtedy nie miałem ochoty na ro2.
A co do rozwiązanego [2.DP]... masz zamiar utworzyć nowy klan z resztki chętnych osób ? (znowu)  :P
« Last Edit: 10 November 2014, 17:23:22 by DziusteK »

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Re: Klany, grupy, gracze
« Reply #13 on: 10 November 2014, 21:28:50 »
Panowie, tylko bez wojenek mi tutaj  :D

Offline Mr.Victor (Eragon16)

  • Towarzysz broni
  • Posts: 190
  • Honor: +9/-30
    • View Profile
Re: Klany, grupy, gracze
« Reply #14 on: 11 November 2014, 18:13:35 »
Morticore ma racje :)
Jutro lub pojutrze pogadamy na PW.