Linia frontu > Serwery Red Orchestra

Polskie serwery RO2

(1/3) > >>

Assar86:
Witam.
Czy istnieją jeszcze jakieś serwery polskie RO2 ? Wygląda na to że serwery które są podane na forum dawno padły bo żaden nie odpowiada.
Ewentualnie na jakich serwerach zagranicznych można spotkać najwięcej polaków. Fajnie byłoby pograć z rodakami :)

Rozumny(PL):
Raczej na wszystkich zaludnionych serwerach  z pingiem do około 100 zawsze znajdzie się coś polskojęzyczne. Tyle tylko że specjalnie np. ja ich nie szukam, bo od czasu darmowego rozdawania gry nigdy nie grzeszą kulturą, albo prezentują specyficzne postrzeganie polskiego patriotyzmu biegającego w niemieckich mundurach :P
Żeby chociaż jeszcze prezentowali jakiś poziom umiejętności gry, albo nawet chęć współpracy.
To już wolę jak jakiś mały Germaniec czy Rusin imieniem Ahmed coś tam w tle bełkocze bo to tak nie przynosi poczucia wstydu za krajan.

Assar86:
No to już jest rzecz gustu :) Mi osobiście zależy na jakiejś współpracy w grze w języku ojczystym. Stąd też moje pytanie. Granie samemu powoli robi się nudne. Niemniej jednak dzięki za odpowiedź.

BRAT_MIH:
Na 40-1 gra sporo Polaków, główny założyciel klanu Mord też jest Polakiem. Język obowiązujący na serwerze to angielski, ale wszystkie komendy i taktyka są proste i powtarzalne. Współpraca jest zadowalająca, na voipie zawsze się coś dzieje.  No i duża zaleta - jak nie znasz języka, a masz problem możesz pisać po polsku do admina :)

Assar86:
@up
Dzięki za namiar. Na bank skorzystam. Z tego co piszecie wynika że polskich serwerów RO 2 nie ma? czy dobrze rozumiem?

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version