Author Topic: Prywatny serwer TeamSpeak 3 oferta darmowych kanałów  (Read 1983 times)

Pampalini

  • Guest
Prywatny serwer TeamSpeak 3 oferta darmowych kanałów
« on: 10 August 2014, 19:56:12 »
Witam,

Jako, że posiadam własny serwer TeamSpeak 3 jestem w stanie zaoferować darmowy kanał/-y. Aktualnie na serwerze przebywa kilka, kilkanaście osób - są to moi dobrzy znajomi i ich znajomi (często gramy wspólnie w różne gry). Nie ma mowy o tym, że ktoś będzie przeszkadzał czy banował. Po prostu serwer w większości czasu jest pusty bądź siedzi na nim kilka osób, a z doświadczenia wiem, że znaleźć stabilny serwer jest bardzo trudno bądź jest to duży serwer (1000+ kanałów) przez co bardzo trudno jest dotrzeć na swój kanał.
Serwer TeamSpeak funkcjonuje od ponad roku - po przenosinach na serwer z ochroną anty DDoS 5 miesięcy.

Gwarantuję stabilny serwer TeamSpeak 3 (wysoki uptime).
Serwer z ochroną anty DDoS.
Pełną pomoc dotyczącą Team Speaka czy nawet innych kwestii (sam jestem graczem).
Prywatny kanał - tworzę kanał o nazwie taką jaką sobie zażyczysz, przyznaję channel admina i wtedy możesz robić ze swoim kanałem co zechcesz (subkanały, zmiana nazwy kanału itd.).
Poza administracją nikt nie będzie miał dostępu do Waszego kanału (chyba, że będzie to kanał bez hasła).
Istnieje możliwość stworzenia dowolnej rangi (bez uprawnień, jedynie ikonka oraz opis rangi).

NIE JEST TO SERWER TYPOWO PUBLICZNY - IP znają jedynie osoby, które powinny znać. Na serwer nie jest założone hasło i nie będzie bo jest to serwer jedynie dla poważnych osób.

Jestem poważną osobą więc o żadnych niepożądanych czynach, akcjach nie ma mowy.

Jeżeli masz jakieś pytania zapraszam do kontaktu poprzez PW.