Author Topic: Wasze ustawienia i doświadczenia  (Read 5396 times)

Snajperitto

  • Guest
Wasze ustawienia i doświadczenia
« on: 02 June 2014, 12:50:41 »
Czołem!
Nabrałem delikatnego doświadczenia, zgarnąłem wczoraj kiś 26lvl, gra przypomina mi stare dobre Americas Army 2 za co ją pokochałem :D - Osobiście strasznie podoba mi się jeszcze dodatek RS, ale mniejsza.
Grając na różnych serwerach, miałem różne dziwne problemy.
Chciałem was zapytać na jakich ustawieniach (graficznych) gracie? Wczoraj miałem dziwne sytuacje np;
1. Gracz Ae (którego posądziłem o cziterstwo) broń: MG, odległość cira 130-150m ja gram jako snajper (KAR z optyką), wczołgałem się w krzak na takiej "zielonej mapie" gdzie OSI atakuje okopy, generalnie nie wystawiałem praktycznie w ogóle, leże, nie zdążyłem strzelić i nagle dostaje z MG o.0 Nie wiem, przy tej odległości osobiście potrzebuję lunety żeby wyłapać kogoś siedzącego w krzaku o ile wgl wystaje...

2. Mapa zimowa, hangary, zniszczone samoloty, wczołguje się gdzieś tam na flance przy pagórku również nagle dostaję od kogoś z SVT, ja go nie widzę bo zasłania mi trawa, on mnie whacza...

No właśnie, stąd moje pytanie o wasze ustawienia graficzne, czy da się"wyłączyć" trawę? Bo szczerze mnie to dziwi że czasem dostaję po prostu z miejsc gdzie jak się leży to widok zasłania trawa.

Pomijam już takie sytuacje jak to że gość dostaje ode mnie, widzę że dostał, po czym ubija mnie z mosina czy pepeszy... o.0

Offline Maciej2801

  • Towarzysz broni
  • Posts: 202
  • Honor: +1/-4
    • View Profile
Odp: Wasze ustawienia i doświadczenia
« Reply #1 on: 02 June 2014, 13:00:44 »
Przegrasz jeszcze z 50 godz. To sam dojdziesz do tego że da sie po prostu popełniłes bład i zginaleś. Oszuści to są wtedy jak Cię zabija niewidzialny bagnet na spawnie :-)

hubtus

  • Guest
Odp: Wasze ustawienia i doświadczenia
« Reply #2 on: 02 June 2014, 14:27:05 »
1. Jest sporo czynników, które decydują czy ktoś ciebie wypatrzy w krzakach lub gdziekolwiek indziej.
Na przykład:
-Mógł ciebie zauważyć gdy tam biegłeś.
-Mundury żołnierzy nie mają takiej dokładnie takiej samej barwy jak roślinność, więc nawet na zasadzie kontrastu można czasem wyhaczyć jakąś zmianę w otoczeniu. Poza tym doświadczeni gracze zazwyczaj wiedzą jakie miejsca są chętnie wybierane przez graczy i to na nich zazwyczaj skupiają wzrok.  ;)

2.Zazwyczaj nawet w trawie widać część sylwetki albo przynajmniej kawałek hełmu, a ukryć się całkowicie jest dość ciężko. No i tak jak wspomniałem powyżej mógł po prostu zauważyć ruch.

Quote
No właśnie, stąd moje pytanie o wasze ustawienia graficzne, czy da się"wyłączyć" trawę? Bo szczerze mnie to dziwi że czasem dostaję po prostu z miejsc gdzie jak się leży to widok zasłania trawa.
Czy da się całkowicie wyłączyć trawę to nie pamiętam, ale w opcjach jest jakaś opcja od ustawienia listowia, więc tam bym szukał odpowiedzi na to pytanie.

Snajperitto

  • Guest
Odp: Wasze ustawienia i doświadczenia
« Reply #3 on: 02 June 2014, 14:34:36 »
Hmm, nie mógł widzieć jak tam się wczołguję,  Ja,pagórek,on: - ^ _ Byłem ukryty za pagórkiem, a z krzaków nie wystawałem xP

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Wasze ustawienia i doświadczenia
« Reply #4 on: 02 June 2014, 14:49:23 »
Kiedyś była możliwość całkowitego wyłączenia trawy, od premiery Rising Storma nie da się tego zrobić. Dobry gracz jest w stanie skutecznie zabijać karabinem maszynowym na dystansie 200m i dalej, przy odrobinie ogrania wie też, gdzie spodziewać się przeciwników.

Snajperitto

  • Guest
Odp: Wasze ustawienia i doświadczenia
« Reply #5 on: 04 June 2014, 18:01:32 »
Co by nie zakładać kolejnego tematu, mam takie pytanie małe...
Grałem sobie wczoraj do późnej godziny, po czym coś zaczęło iść mi za łatwo, i okazało się żę serwer zapełnił się botami. Natłukłem ich tyle, że doświadczenie klasowe przeszło na jakieś 6k a na weterana mam 4100 o.0 Co się stało że nie mogę odblokować weterana?

Offline Maciej2801

  • Towarzysz broni
  • Posts: 202
  • Honor: +1/-4
    • View Profile
Odp: Wasze ustawienia i doświadczenia
« Reply #6 on: 04 June 2014, 18:32:18 »
poziom honoru musisz mieć odpowiedni czy jak to sie tam zwie w polskiej wersji