Author Topic: Nowy w Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad i do tego dwa pytania o grę.  (Read 4410 times)

arturdzie

  • Guest
Witam Red orchestre 2 dostałem gdy rozdawali na steam za free.I mimo ze przeszłem tutorial i przegrałem kilka godzin to nie ogarniam 2 rzezy.

1.Gdy mam klasę dowódce to nie umiem wezwać kawalerii ze zaznasze przez F gdzie mają strzelacz kawalerie (te bombowce) i nie strzelają.Nie mówiąc ze nie mogę wł radia a naciskam ctrl a w tutorialu dało się.

2.Jak wygląda granie czołgami na multiplayer.Bo Czołgi ogarnąłem w tutorialu ale jak posłem już na bój czyli do gry multi to chaos.Ze jak byłem na stanowisku strzeleckiej to czołg nie reagował na me rozkazy i jakby tak wariował raz tył raz przód.I nie wiem jak to wygląda ze jedna osoba na czołg i steruje całym czołgiem czy musi wejdź kilka graczy i jeden steruje drugi strzela trzeci dowodzi czwarty ładuje ?

PS: Chętnie bym z kimś pograł i mile widziane by był mikrofon z TeamSpeaka 3.

gustavo

  • Guest
Witam :)
odnośnie pytania nr 1:
"gdzie mają strzelacz kawalerie (te bombowce)
niestety w Stalingradzie nie walczyła kawaleria powietrzna więc musisz poczekać na mod o Wietnamie ;) zgaduję jednak że pytasz o artylerię. Najpierw faktycznie musisz zaznaczyć gdzie ma być ostrzał (tu pierwsza uwaga czasem nie można wezwać artylerii w niektóre miejsca pojawia się wtedy komunikat "to nie jest cel dla artylerii). Z zaznaczonym celem możesz użyć radia ale tylko jako team leader (jako squad leader możesz zaznaczać cele ale nie wezwiesz artylerii) i to też ważne wezwanie wsparcia zajmuje chwilkę więc najpierw rozmawiasz przez radio kilkanaście sekund (możesz odejść od radia ale jak zginiesz musisz zacząć od nowa) no i kilka sekund też trwa zanim pociski spadną na cel.
A co do czołgów to można grać samemu, jako każdy członek załogi możesz kierować czołgiem (jeśli masz żywego członka załogi jako kierowcę jesli go zabiją to musisz się tam przesiąść) ale jest to niedokładne i zawsze jest opóźnienie (tak jakbyś faktycznie wydawał rozkazy kierowcy).
Mam nadzieję że choć troszkę rozjaśniłem i pomogłem :)
Pozdrawiam i powodzenia :)

arturdzie

  • Guest
Dzięki za odpowiedz bo jestem graczem który jak dostanie jakąś grę w ręce to musi ją opanować na 100 %. Jeże raz dzięki za odpowiedz.

arturdzie

  • Guest
Już wiem czym tkwił problem. Dopiero teraz się zorientowałem ze są dwa typy dowódców. Jest dowódca i dowódca oddziałów i tylko ten pierwszy może używać radia. Mój problem został rozwiązany temat można zamknąć.