Żołnierze > Ogłoszenia rekrutacyjne do klanów

Współpraca

(1/2) > >>

Adamov:
Nie wiedziałem gdzie dać ten temat więc napiszę to tu. W RO1 jeśli chodzi o polską scenę jest ciężka sytuacja, większość graczy przerzuciła się jak wiadomo na ro2. I z tego powodu wychodzę do Was, do ekipy ro.pl z propozycją "dołączenia" do 1 Warszawskiej Dywizji Piechoty, a raczej do współpracy na polu sparingów gdyż 1DP jest jedynym aktywnym polskim klanem a boryka się można powiedzieć z czasowymi zanikami aktywności. Zapraszam was do dołączenia, możecie dodać mnie na steam(http://steamcommunity.com/profiles/76561197992020518?l=polish) w celu dołączenia do grupy 1DP i razem przywrócimy trochę więcej aktywności na Ostfroncie.
Pozdrawiam,
Adamov.

Ryszka:
Nie wiem o którą większość chodzi, bo ta druga co tydzień w piątek bawi się na FN.

Odi^PrOfAnUm:
No i to jest Wasza cała aktywność Ryszka. A on chyba mówi o regularnym graniu w tygodniu. Z resztą każda inicjatywa, która wprawi w drgaawki tego trupa - jakaim jest RO1 jest dobra  :)

Adamov:
Chodzi tylko o Red Orchestre i sparingi z innymi klanami a nie o tzw. fajtnajty, na które wbijają ludzie nie tylko z Polski.

as123as:

--- Quote from: Odi^PrOfAnUm on 16 May 2014, 22:35:16 ---No i to jest Wasza cała aktywność Ryszka.

--- End quote ---
Odi, zapytaj Adamowa, jak się skończyła nasza ostatnia aktywność w grze z 1DP.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version