Ogólnie o grze Red Orchestra 2: Heroes Of Stalingrad - Bohaterowie Stalingradu > Między nami żołnierzami

Najazd cheaterów

(1/2) > >>

morticore:
Słyszałem, że ostatnio pojawiła się spora grupa psująca ludziom grę:
Najpierw infinite arty hack:

a teraz zabijanie bagnetem na odległość:

W weekend mało grałem (bo mnie Bioshock Infinite wessał), więcna własne oczy tego nie doświadczyłem. Pytam się was jak sprawa się ma. Oczywiście problem nie dotyczy serwerów z adminem zawsze pod ręką (jak np 40-1)

BartBear_[PL]:
Na liście dyskusyjnej adminów serwerów gier ze stajni TWI już od tygodnia podniesiony jest lament; tym samym zmusili ekipę do szybkich patchy i na 2 dni problem ustał ;p
Koledzy widać jednak znają swoją czarną robotę bo blokada została ominięta i rozpoczęło się znowu. Na razie jedynym "ratunkiem" jest udostępniona lista znanych psujaczy (łącznie z ich globalami) dla subskrybujących ten kanał adminów. Na liście do tej pory ok. 15 profili do dodania do banlisty serwera. Akcja jeżeli miałaby odzew byłaby najlepszą metodą na te patałachy, bo kolejna blokada znowu może być przez ich "mastermózg" objechana, a konto zbanowane = konieczność założenia kolejnego i kupno gry....zaraz zaraz...czy aby RO2 nie było darmowe dla wszystkich przez (ponad) 24 godziny.... no to mamy typowy strzał w kolano, bo ile kont z darmowym RO2 w rezerwie posiadają owi przestępcy... ;D ;D ;D
Zapraszamy do wspólnej gry w RO1 (szczególnie na piątkowych FightNightach) :D

Maciej2801:
Trzebabyć niezłym idiota psuć zabawę 64 innym osobą rozumiem niech sę włączy dzieciaczek na serwerze z botami i wbija trofea ale tak to psuje gre nie tylko przeciwnej drużynie ale i swojej. Głupota ludzka nie zna granic.

BartBear_[PL]:
Chyba że to atak hakerski na produkt/firmę/kraj pochodzenia przez "siły większe" niż dzieciaczki bite w szkole i potrzebujące odreagowania w sieci ;)
Chińczykom albo Rosjanom się może narazili? ;p

morticore:
Ja obstawiam, że to taki spóźniony prezent po rozdawaniu HoSa za darmo, ale nigdy nie wiadomo, kiedy Putin znowu będzie chciał coś zaanektować ;)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version