Author Topic: Masz bana? Może tu się dowiesz dlaczego? (podzielony)  (Read 6410 times)

darek33

  • Guest
Masz bana? Może tu się dowiesz dlaczego? (podzielony)
« on: 08 October 2006, 15:12:56 »
[dzisiaj juz wydaje misiwe ze nie kturzy maja sie za wysoko ktos powiedzial mi ty palo aja mu czym mmorde i dostalem bana jakis batin zaczol i ad.. prezes .o midal bana cos tu jest nie naturlish  ito za granat przerzycony za mur jak go tam moglem widziec polskie serwy b to sienigdy nie zmieni

Czeresniak

  • Guest
Masz bana? Może tu się dowiesz dlaczego? (podzielony)
« Reply #1 on: 08 October 2006, 16:36:34 »
1- że co? napisz PO POLSKU
2-Napisz w innym topicu (przeczytaj post Gorala)
3-wykasujcie ten i poprzedni post zaraz po tym jak darek33 napisze o co mu chodzi.
4-Bana za nic się nie dostaje

PrezesOi

  • Guest
Masz bana? Może tu się dowiesz dlaczego? (podzielony)
« Reply #2 on: 08 October 2006, 18:56:59 »
Quote
darek33 :
[dzisiaj juz wydaje misiwe ze nie kturzy maja sie za wysoko ktos powiedzial mi ty palo aja mu czym mmorde i dostalem bana jakis batin zaczol i ad.. prezes .o midal bana cos tu jest nie naturlish  ito za granat przerzycony za mur jak go tam moglem widziec polskie serwy b to sienigdy nie zmieni

1. zglos sie do specjalisty, masz powazny problem z jezykiem polskim
2. nie dostales bana tylko kicka, za chamską odzywke do innego gracza-tego nie bede tolerowal, obojetnie z jakich powodow
3. ogolnie (z posta i zachowania w grze) mozna odniesc wrazenie, ze potrzebujesz 2 tygodniowego odpoczynku w jakims spokojnym sanatorium

Offline _KaszpiR_

  • Sztab Generalny
  • Towarzysz broni
  • Posts: 907
  • Honor: +4/-0
    • View Profile
    • http://hlds.pl
Masz bana? Może tu się dowiesz dlaczego? (podzielony)
« Reply #3 on: 09 October 2006, 22:50:00 »
ja tylko dodam
n ie umiejącym się wysłowić dzieciom stanowcze NIE.
i beware of the banmaker :D