Author Topic: Już nie ogarniam  (Read 15683 times)

Snajperitto

  • Guest
Już nie ogarniam
« on: 24 April 2014, 21:59:39 »
Cześć!
Poszukałem trochę na forum ale nic mi się nie wbiło w oczy... Mam kilka problemów z RO2
Mianowicie:
1. Zanim wleze na serwer, to patrze ile tam jest ludzi, i np. jest 55/64 no to włażę, i nagle mnie wywala że serwer pełny o.0
2. Bywa też tak, że jak już dostanę się na serwer to: potrafi mnie po chwili wyrzucić (conection lost - ?!) Nie mam pojęcia jakim cudem, mam dość dobre łącze w UPC, w miarę szybkie (2gb danych potrafi mi się ściągnąć w raptem 3 czy 4 minuty...) z resztą na inszych serwerach (a raczej grach) nie mam tego problemu.
3. Zdarza mi się ostatnio często coś takiego - biegnę sobie, a tu nagle obraz staje się powoli czerwony, karabin znika i zostają same dłonie, po czym pokazuje mi że ktoś mnie uwalił (?!) -Taka trochę zwiecha...
4. Co mnie zdziwiło jak dziś rano grałem - nie mogłem się zrespować (tak, wybrałem sobie klasę, miejsce co kolwiek itd..), klikam gotowe, po chwili znowu pojawia się to okienko z prawej strony do wyboru respa xF
5. Również jak się zrespowałem (to miało miejsce na tej mapie gdzie zaczynało się SP - ta wieś) Resp, po czym nie mogę się ruszać, tzn mogę, ale ruch ten przypominał jak jak byśmy próbowali ruszyć samochodem na silnie zaciągniętym ręcznym...


Maine laptopen waffen:
1. I7 - 6mb keszu 2.10Ghz
2. Karciocha: Geforce 635 czy jakoś tak
3. 18gb ramu

Chyba tyle. No i z góry dziękować za odpowiedź :)

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Już nie ogarniam
« Reply #1 on: 24 April 2014, 22:53:08 »
1) Ktoś wlazł szybciej od ciebie (a konkretnie dużo osób) - mamy za mało serwerów w stosunku do graczy po tym rozdawaniu za darmo
2) nie mam pojęcia, połączenia sieciowe to nie moja bajka
3) Stwierdzam śmiertelne zatrucie ołowiem  ;) Może zauważyłeś postacie chwiejące się na nogach przez 2-3 sekundy zanim padną. Tak właśnie było z tobą.
4) ale nie mogłeś się odrodzić klikając do skutku, czy to tylko jakiś jednorazowy wybryk gry?
5) wygląda na lag ze strony serwera (taki, że wszystkim skacze ping do np 900 i postaci dziwnie się poruszają)

Snajperitto

  • Guest
Odp: Już nie ogarniam
« Reply #2 on: 24 April 2014, 23:39:55 »
3: widziałem na tej mapie np. gościa biegnącego w powietrzu xP
4. Nie mogłem się odrodzić klikając do skutku "gotowe", dopiero gra stwierdziła że jednak da mi tą szansę - innym razem powiedziała spier... tzn. konekszin lost. (dość często tak ostatnio xF) -Bynajmniej robi to często, i nie był to jednorazowy wybryk.
5 - możliwe że lag, tylko dziwne że lag działał tylko na mnie gdzie reszta sobie swobodnie biegała w te i inne strone ;)

Offline Mr.Victor (Eragon16)

  • Towarzysz broni
  • Posts: 190
  • Honor: +9/-30
    • View Profile
Odp: Już nie ogarniam
« Reply #3 on: 25 April 2014, 07:28:57 »
heh, ja raz spotkałem się z błędem takim iż rozwaliło wrogi czołg, a ludziki siedzą w powietrzu.
Wjeżdżasz, a oni ci na masce widzą i nic nie widać przez to :)
Tak więc RO2 ma swoje cuda :p

Bohun

  • Guest
Odp: Już nie ogarniam
« Reply #4 on: 25 April 2014, 08:50:13 »
Zamiast udostepniać gre za darmo nowym graczom powinni wczesniej dobrze przetestować nowy update. Wiadomo, że przez jakiś czas będą zdarzały się różne cuda, za nim to naprawią.

Snajperitto

  • Guest
Odp: Już nie ogarniam
« Reply #5 on: 25 April 2014, 13:47:16 »
Powiem wam, że gra jest nie do grania dla mnie teraz o.0 Dłużej czekam aż mi się serwer odpali, albo wejdzie na ten serwer niż w ogóle gram... a jak już gram to znowu jakieś cuda i dziwne problemy...

Juniasnel

  • Guest
Odp: Już nie ogarniam
« Reply #6 on: 25 April 2014, 16:14:00 »
Witam wszystkich serdecznie, korzystając z okazji iż temat ma szerokie pole manewru chciałbym się spytać jak to jest z klanami. Mianowicie, istnieją jeszcze aktywne polskie klany RO2 / RO2RS ? Jeśli tak to poproszę o namiary :)
(piszesz tutaj ponieważ wszystkie klany które znalazłem nie wyglądają na aktywne... ;/)

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Już nie ogarniam
« Reply #7 on: 25 April 2014, 16:57:39 »
Raczej nic nie istnieje, chyba, że eragon znowu jakiś założy  ;D Zapytaj się go.

Snajperitto

  • Guest
Odp: Już nie ogarniam
« Reply #8 on: 02 May 2014, 20:50:45 »
Ok, kupiłem sobie wersje pełną (pudełkową). Wkładam płytkie, i rozpoczynam "instalacje", i wyskakuje mi nawet do 8h ściągania xF
Stwierdziłem że ściągnę jeszcze raz tą wersje beta która była za darmola ostatnio. Chyba że może jest w steamie miejsce gdzie wpisuje sobie tak o klucz aktywacyjny, i się ściąga normalnie (tak jak teraz ściąga mi się ta wersja beta).

Ktoś ma jakieś pomysły? - Bo mam tą wersję pudełkową z płytą (może jakaś stara wersja)...

Offline Maciej2801

  • Towarzysz broni
  • Posts: 202
  • Honor: +1/-4
    • View Profile
Odp: Już nie ogarniam
« Reply #9 on: 02 May 2014, 21:35:46 »
na płycie na 1 są tekstury 2 możesz se wyrzucić bo się z niej nie instaluje a gra sie sama dociaga

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Już nie ogarniam
« Reply #10 on: 02 May 2014, 23:03:15 »
Do grania potrzebujesz pobrać Rising Storm/Red Orchestra 2 multiplayer, w tej chwili beta jest nieaktywna.

Snajperitto

  • Guest
Odp: Już nie ogarniam
« Reply #11 on: 04 May 2014, 13:58:53 »
Mały up...
Od miesiąca ponad laptop powiada mi abym zainstalował w końcu winde 8.1... i głupi tak zrobiłem... teraz nie wiem coś się poprzestawiało, najpierw wchodzę na serwer to się ładuje nie wiadomo ile, jak sie załaduje to się przycina jakoś dziwnie... nie wiem, wcześniej chodziło płynnie i wszystko było ok... Teraz się albo przytnie, albo np wywala mnie PB... Ktoś coś teges ten?
« Last Edit: 06 May 2014, 01:30:42 by Snajperitto »

Snajperitto

  • Guest
Odp: Już nie ogarniam
« Reply #12 on: 07 May 2014, 17:56:39 »
Przepraszam że tworzę double posta, ale pilnie chciałem odświeżyć temat xF

Zanim zaktualizowałem sobie winde do 8.1 (wcześniej była 8) to grałem na lepszych wymaganiach (wysokie), nic się nie tło, wszystko było ok. Teraz gram ledwo na średnich i nagle tracę połączenie.. co jest z tym patajaciajstwem?
Ktoś ma podobne problemy? Gram sobie, wydaje się wszystko w porządku, ping w granicach 50fps, dziś próbuję oznaczyć cel dla ostrzału, i kupa, nie mogę, po chwili wywala mnie z servera a obelisk głosi że utraciłem połączenie...

Offline Mr.Victor (Eragon16)

  • Towarzysz broni
  • Posts: 190
  • Honor: +9/-30
    • View Profile
Odp: Już nie ogarniam
« Reply #13 on: 09 May 2014, 16:49:44 »
Kurde morticore, a ty dalej swoje o mnie :)

Offline morticore

  • Towarzysz broni
  • Posts: 772
  • Honor: +17/-0
    • View Profile
    • Gramsajt
Odp: Już nie ogarniam
« Reply #14 on: 09 May 2014, 20:06:12 »
Może na bieżąco nie jestem, ale co chwilę masz inny przedrostek przy nicku  ;D